Karm dla psów Dolina Noteci Premium Adult Cod 9 kg
Dolina Noteci Premium Adult Cod 9 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Adult Cod 9 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma Dolina Noteci Premium dorsz 9 kg Sucha karma Dolina Noteci Premium dorsz 9 kg DOLINA NOTECI Premium dorsz - suszona karma dla psa - 9 kg Dolina Noteci Pre... więcejmium to doskonałej jakości karma sucha, która powstała w trosce o potrzeby dorosłych psów wszystkich ras. Pokarm zawiera wszystkie składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu czworonoga. Głównym budulcem karmy jest lekkostrawny i bogaty w białko dorsz, który stanowi źródło cennych kwasów tłuszczowych, wspierających zdrowy wygląd skóry i sierści. Innowacyjny sposób przyrządzania karmy, polegający na delikatnym suszeniu składników sprawia, że pokarm jest niezwykle smaczny i wysoko przyswajalny. Recepturę pokarmu wzbogacono cennymi dodatkami, należą do nich: Cechy produktu: ✔️bezzbożowa sucha karma ✔️dedykowana dorosłym psom wszystkich ras ✔️bogactwo składników odżywczych - doskonałej jakości białko, witaminy i minerały ✔️innowacyjny sposób przyrządzania - delikatne suszenie ✔️wysoka smakowitość ✔️wysoka przyswajalność ✔️zawartość cennych dodatków ✔️źródło prebiotyków i przeciwutleniac Erli.plZłóż skargę | 158 zł |
Dolina Noteci Premium, dorsz - 2 x 9 kgTo niezwykłe połączenie przyjemności i bogatego w składniki odżywcze żywienia - Dolina Noteci Premium Dorsz zawiera m.in. sma... więcejcznego dorsza jako źródło białka zwierzęcego. Ta sucha karma potrafi jednak znacznie więcej. Połączenie nieaktywnych szczepów drożdży, nasion babki płesznik i inuliny z cykorii może na przykład wspomagać florę jelitową i trawienie oraz promować łagodną perystaltykę jelit. Receptura karmy nie zawiera ani zbóż, ani mąki. I to nie wszystko: zawarty w niej olej lniany służy jako źródło cennych kwasów tłuszczowych omega, które wspierają elastyczną skórę i lśniącą sierść. Aby wzmocnić mechanizmy obronne zwierzęcia, karma zawiera również przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 300 zł |
Dolina Noteci Premium dorsz 9 kg dla psaSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Rodzaj... więcejzwierzęcia Pies Wiek zwierzęcia Dorosły Rasa psa Każda rasa Forma dawkowania Stały Bez laktozy Tak Bezglutenowe Tak Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Smak karmy Dorsz Rodzaj opakowania Plastikowa torba Waga produktu 9 kg Bez konserwantów Tak Zawartość tłuszczu 15% Białko 26% Zawartość wilgoci 16% Włókna surowe 3% Popiół surowy 7% Szerokość 600mm Długość 150mm Wysokość 400mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 214 zł |
Dolina Noteci Premium dorsz 9 kgKompletna, zbilansowana, suszona na powietrzu karma dla zwierząt domowych. Delikatny proces suszenia przyczynia się do zachow... więcejania składników odżywczych i zachowania ich wyśmienitego smaku, a jednocześnie gwarantuje stabilność mikrobiologiczn Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 180 zł |
DOLINA NOTECI Premium dorsz - suszona karma dla psa - 9 kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 182 zł |
Dolina Noteci Premium, dorsz - 9 kgTo niezwykłe połączenie przyjemności i bogatego w składniki odżywcze żywienia - Dolina Noteci Premium Dorsz zawiera m.in. sma... więcejcznego dorsza jako źródło białka zwierzęcego. Ta sucha karma potrafi jednak znacznie więcej. Połączenie nieaktywnych szczepów drożdży, nasion babki płesznik i inuliny z cykorii może na przykład wspomagać florę jelitową i trawienie oraz promować łagodną perystaltykę jelit. Receptura karmy nie zawiera ani zbóż, ani mąki. I to nie wszystko: zawarty w niej olej lniany służy jako źródło cennych kwasów tłuszczowych omega, które wspierają elastyczną skórę i lśniącą sierść. Aby wzmocnić mechanizmy obronne zwierzęcia, karma zawiera również przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 153 zł |
Dolina Noteci Premium karma suszona z dorszem 9 kg Dolina Noteci Premium karma suszona z dorszem 9 kg Karma pełnoporcjowa suszona dla dorosłych psów wszystkich ras - dorsz... więcejKarma Dolina Noteci Premium - to pełnoporcjowa suszona karma bytowa dla dorosłych psów wszystkich ras, pokrywając w 100% ich dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, w tym witamin i minerałów. Jej mniej inwazyjna metoda suszenia ciepłym powietrzem powoduje, że karma zachowuje wysoką wartość odżywczą i biologiczną wszystkich świeżych surowców wykorzystanych w jej produkcji. 80% składu karmy suszonej to mięso i podroby z wołowiny, wieprzowiny i dorsza z wyjątkowo wysokim, bo aż 40% udziałem mięśni szkieletowych. Mięso zawiera kreatynę, która jest źródłem energii dla mięśni, przez co stanowi ważny element diety psa. Kompozycja wszystkich surowców, z wysokim udziałem mięsa z wołowiny oraz dorsza oprócz źródeł wszystkich aminokwasów egzogennych oraz długołańcuchowy Erli.plZłóż skargę | 183 zł |
Seria Dolina Noteci Premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: wołowina, kurczak, rosół, wieprzowina, minerały, skrobia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 64 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 100 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 41 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś, kurczak, wołowina, marchew, brązowy ryż, bulion, minerały, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, bulion z tuńczyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka, rosół z kurczaka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, gęś, wieprzowina, bulion, ziemniaki, jajka, minerały, masło, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, cielęcina, wołowina, jajka, makaron, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: królik 26%, wołowina 25%, wieprzowina 24%, dorsz 5%, skrobia, tłuszcz z kurczaka, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 193 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mączka jagnięca 26%, ryż 26%, ryż brązowy co najmniej 4%, jęczmień, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 149 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: kukurydza, mączka rybna, tłuszcz, wysłodki buraczane, sos, minerały, klasa: premium
od 152 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, dorsz, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 182 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryż 50%, jagnięcina 20%, kurczak 19%, tłuszcz, buraki, olej, klasa: premium
od 146 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, wołowina, wieprzowina, klasa: premium
od 150 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 156 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, wołowina, wieprzowina, dorsz, klasa: premium
od 210 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ryż, ziemniaki, tłuszcz, groszek, pulpa buraczana, klasa: premium
od 175 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 166 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kukurydza, białko drobiowe 18%, mąka kukurydziana, jęczmień, tłuszcz, klasa: premium