Karm dla psów Dolina Noteci Superfood Deer/Duck 0.4 kg
Dolina Noteci Superfood Deer/Duck 400 g 0.4 kg0.8 kg |
|
Pasza zawiera do 80% mięsa i produktów zwierzęcych (40% dziczyzny, 40% kaczki).
Bez sztucznych aromatów, barwników i wzmacniaczy smaku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Superfood Deer/Duck 0.4 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dolina Noteci Superfood Jeleń i Kaczka - puszka dla psa 400 g DN30400Dolina Noteci Superfood Jeleń i Kaczka - mokra karma dla psów Dolina Noteci Superfood Jeleń i Kaczka - to pełnoporcjowa karma... więcejprzeznaczona dla dorosłych psów. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 9 zł |
Dolina Noteci Superfood karma mokra dla psa Jeleń i kaczka 400g DARMOWA DO
BEZ ZBÓŻ
WSPIERAJĄCA ODPORNOŚĆ
WSPOMAGAJĄCA TRAWIENIE
ZAWIERA ZESTAW WITAMIN I SKŁADNIKÓW MINERALNYCH zoo24.plZłóż skargę | 9 zł |
Dolina Noteci Dolina Noteci Superfood karma mokra dla psa jeleń i kaczka 4Mokra karma dla psów, zawierająca aż 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (jeleń 40%, kaczka 40%). W jej składzie zn... więcejajdują się także świeże owoce oraz naturalne dodatki o niezwykle wysokiej zawartości składników biologicznie aktywnych – pozytywnie oddziałujących na organizm psa, takich jak... Bee.plZłóż skargę | 13 zł |
DOLINA NOTECI Premium SuperFood jeleń i kaczka 400 gPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras.Bezzbożowa receptura została oparta na mięsie i produktach pochodzenia... więcejzwierzęcego, które łącznie stanowią 80% całości. Karma uzupełniona jest o owoce i warzywa takie jak groszek, banan, marchew. Zioła i pozostałe składniki odżywcze - nasiona babki płesznik, siemię lniane czy drożdże piwne, pomagają wzmacniać naturalną odporność organizmu i regulować pracę układu pokarmowego. Omułek nowozelandzki jest naturalnym źródłem glukozaminy i chondroityny, dzięki czemu są one lepiej przyswajalne. Odpowiadają za wzmacnianie kośćca i elastyczność stawów.Karma cechuje się wysoką zawartością składników biologicznie aktywnych - pozytywnie wpływających na organizm psa.Formuła została opracowana przez ekspertów w dziedzinie dietetyki weterynaryjnej. Fera.plZłóż skargę | 8 zł |
Karma mokra dla psa DOLINA NOTECI Superfood, jeleń i kaczka, 400 gDolina Noteci Superfood o smaku jelenia i kaczki to innowacyjna mokra karma dla psów Mięso z kaczki bogate w żelazo, cynk ora... więcejz witaminy z grupy B. Mięso z je... EmpikZłóż skargę | 8 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Dolina Noteci Superfood
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, przepiórka, bulion, banan, dynia, minerały, szpinak, gruszka, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, bulion, dorado, minerały, mule, spirulina, super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, kurczak, bulion, homar, krewetki, minerały, spirulina, małże, super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, gęś, rosół, jagody, awokado, minerały, marchew, gruszka, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: sarna, wołowina, kurczak, rosół, minerały, super premium
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, krewetki, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, wołowina, kurczak, rosół, minerały, mule, spirulina, super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, gęś, rosół, jagody, awokado, minerały, marchew, gruszka, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kaczka, wołowina, kurczak, rosół, minerały, mule, spirulina, super premium
od 30 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina, perliczka, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kaczka, wołowina, kurczak, rosół, minerały, mule, spirulina, super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: sarna, wołowina, kurczak, rosół, minerały, super premium
od 27 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk 26%, wołowina 26%, kurczak 18%, wieprzowina 10%, tłuszcz z kurczaka, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: pstrąg, tuńczyk, wołowina, bulion, kurczak, minerały, mule, spirulina, super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, bulion, dorado, minerały, mule, spirulina, super premium
od 26 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: gęś, wołowina, kurczak, wieprzowina, tłuszcz, skrobia, marchew, minerały, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, kurczak, bulion, homar, krewetki, minerały, spirulina, małże, super premium
Modyfikacje Dolina Noteci Superfood Deer/Duck
Ceny na Dolina Noteci Superfood Deer/Duck |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Superfood Deer/Duck 0.4 kg | od 8 zł | 9 oferty | ||
Dolina Noteci Superfood Deer/Duck 0.8 kg | od 12 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, gęś, rosół, jagody, awokado, minerały, marchew, gruszka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, przepiórka, bulion, banan, dynia, minerały, szpinak, gruszka, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: mięso i przetwory mięsne 50% (wołowina 5%), marchew 4%, zboża, skorupiaki, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: mięso i przetwory mięsne 50% (jagnięcina 5%), ziemniaki, zboża, skorupiaki, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: mięso i przetwory mięsne 50%, ryby i przetwory rybne (łosoś 5%), zboża, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: sarna, wołowina, rosół, jagody, żurawina, minerały, banan, jabłko, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium
od 59 zł
mokra karma, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: wołowina, serce wołowe, płuca, wątroba, krtań, flaki, minerały, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, łosoś, ziemniaki, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: indyk, wołowina, klasa: super premium