Karm dla psów Dolina Noteci Premium Adult Beef 9 kg
Dolina Noteci Premium Adult Beef 9 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Adult Beef 9 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma Dolina Noteci Premium wołowina dla dorosłych psów wszystkich rDolina Noteci Premium z wołowiną to pełnoporcjowa sucha karma dla psów wszystkich ras. Zawiera dużo mięsa, w tym wołowinę jak... więcejo główny składnik, aby dostarczyć mięśniom czworonożnego przyjaciela białko zwierzęce. Karma jest szczególnie polecana dla psów z wrażliwym układem pokarmowym - jednym z powodów jest unikalne połączenie trzech nieaktywnych szczepów drożdży.W procesie produkcji uwzględniono również sierść i skórę: zawarty w karmie olej lniany jest źródłem cennych kwasów tłuszczowych omega. Wspomagają one elastyczność skóry i lśniącą sierść. Ponadto Dolina Noteci Premium jest wolna od zbóż i mąki, co oznacza, że jest również dobrze tolerowana przez psy z odpowiednimi alergiami. Właściwości karmy suchej Dolina Noteci Premium wołowina: Pyszna sucha karma dla dorosłych psów. Odpowiednia dla wszystkich ras, szczególnie dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Mięso wołowe i podroby: główne składniki bogate w białko. Kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 z oleju lnianego: przyczyniają się... Rozetka.plZłóż skargę | 165 zł |
DOLINA NOTECI Premium wołowina - suszona karma dla psa - 9 kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 173 zł |
Dolina Noteci Premium, wołowina - 2 x 9 kgDolina Noteci Premium z wołowiną to pełnoporcjowa sucha karma dla psów wszystkich ras. Zawiera dużo mięsa, w tym wołowinę jak... więcejo główny składnik, aby dostarczyć mięśniom czworonożnego przyjaciela białko zwierzęce. Karma jest szczególnie polecana dla psów z wrażliwym układem pokarmowym - jednym z powodów jest unikalne połączenie trzech nieaktywnych szczepów drożdży. W procesie produkcji uwzględniono również sierść i skórę: zawarty w karmie olej lniany jest źródłem cennych kwasów tłuszczowych omega. Wspomagają one elastyczność skóry i lśniącą sierść. Ponadto Dolina Noteci Premium Beef jest wolna od zbóż i mąki, co oznacza, że jest również dobrze tolerowana przez psy z odpowiednimi alergiami. Dolina Noteci Premium, wołowina w skrócie: Pyszna sucha karma dla dorosłych psów. Odpowiednia dla wszystkich ras, szczególnie dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Mięso wołowe i podroby: główne składniki bogate w białko. Kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 z oleju lnianego: przyczyniają się do miękkiej skóry i lśniącej sierści. Trzy nieaktywne szczepy drożdży: wspomagają trawienie. Naturalne prebiotyki: Inulina z cykorii: wspiera zrównoważoną florę jelitową. Naturalne przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 298 zł |
DOLINA NOTECI Premium wołowina - suszona karma dla psa - 9 kgSpecyfikacja Waga produktu 9 kg Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Wiek zwierzęcia Dorosły Rodzaj opakowa... więcejnia Plastikowa torba Rasa psa Każda rasa Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Rodzaj zwierzęcia Pies Forma dawkowania Stały Bezglutenowe Tak Brak sztucznych barwników Tak Bez laktozy Tak Bez konserwantów Tak Smak karmy Wołowina Zawartość tłuszczu 15% Białko 26% Popiół surowy 7% Zawartość wilgoci 16% Włókna surowe 3% Szerokość 600mm Długość 150mm Wysokość 400mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 214 zł |
Sucha karma Dolina Noteci Premium wołowina 9 kg Sucha karma Dolina Noteci Premium wołowina 9 kg DOLINA NOTECI Premium wołowina - suszona karma dla psa - 9 kg Dolina Note... więcejci Premium to doskonałej jakości karma sucha, która powstała w trosce o potrzeby dorosłych psów wszystkich ras. Pokarm zawiera wszystkie składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu czworonoga. Głównym budulcem karmy jest wołowina - soczyste mięso o doskonałym smaku, bogate w żelazo oraz witaminy z grupy B. Podawanie psu wołowiny sprzyja regeneracji tkanek, a także pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu energii w organizmie. Innowacyjny sposób przyrządzania karmy, polegający na delikatnym suszeniu składników sprawia, że pokarm jest niezwykle smaczny i wysoko przyswajalny. Recepturę pokarmu wzbogacono cennymi dodatkami, należą do nich: Cechy produktu: ✔️bezzbożowa sucha karma ✔️dedykowana dorosłym psom wszystkich ras ✔️bogactwo składników odżywczych - doskonałej jakości białko, witaminy i minerały ✔️innowacyjny sposób przyrządzania - delikatne suszenie ✔️wysoka smakowitość ✔️wysoka przyswajalność ✔️zawartość cennych dodatków ✔️źródło prebiotyków i przeciwutleniac Erli.plZłóż skargę | 156 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Dolina Noteci Premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: wołowina, kurczak, rosół, wieprzowina, minerały, skrobia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 64 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 100 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 41 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś, kurczak, wołowina, marchew, brązowy ryż, bulion, minerały, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, bulion z tuńczyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka, rosół z kurczaka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, gęś, wieprzowina, bulion, ziemniaki, jajka, minerały, masło, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, cielęcina, wołowina, jajka, makaron, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: królik 26%, wołowina 25%, wieprzowina 24%, dorsz 5%, skrobia, tłuszcz z kurczaka, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 149 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: kukurydza, mączka rybna, tłuszcz, wysłodki buraczane, sos, minerały, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 182 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryż 50%, jagnięcina 20%, kurczak 19%, tłuszcz, buraki, olej, klasa: premium
od 193 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mączka jagnięca 26%, ryż 26%, ryż brązowy co najmniej 4%, jęczmień, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 146 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, wołowina, wieprzowina, klasa: premium
od 150 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 153 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dorsz, wołowina, wieprzowina, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, groszek, batat, klasa: premium
od 156 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, wołowina, wieprzowina, dorsz, klasa: premium
od 175 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 166 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kukurydza, białko drobiowe 18%, mąka kukurydziana, jęczmień, tłuszcz, klasa: premium