Karma dla kotów Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 180 g
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 180 g 1 szt. 0.4 kg1 szt. 0.18 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 180 g
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma mokra dla kotów dorosłych Dolina Noteci Premium Z Jagnięciną 185g ZWMokra karma dla kota bogata w jagnięcinę 185 g, Dolina Noteci Premium Jagnięcina to delikatne mięso, które pozostaje wyjątkow... więcejo soczyste nawet po gotowaniu. Doskonale sprawdza się w menu kotów cierpiących na alergie pokarmowe. Mięso jagnięce jest źródłem L-karnityny, która zwiększa wydolność organizmu - jest więc idealnym źródłem białka dla aktywnych czworonogów. Dostarcza też witamin z grupy B, odpowiadających m.in. za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, immunologiczneg Komputronik.plZłóż skargę | 11 zł |
Dolina Noteci Premium Bogata w Jagnięcinę - puszka dla kota 185g DNK8Dolina Noteci Premium Bogata w Jagnięcinę - mokra karma dla kotów Dolina Noteci Premium Bogata w Jagnięcinę - to pełnoporcjow... więceja karma przeznaczona dla dorosłych kotów. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 5 zł |
Karma mokra 185 g jagnięcina Dolina Noteci KotBricomarche.pl Złóż skargę | 6 zł |
Dolina Noteci Premium dla Kota BOGATA W JAGNIĘCINĘ 185g DARMOWA DOSTAWA +Bezzbożowa karma pełnoporcjowa dla kotów dorosłych wszystkich ras
Jagnięcina to delikatne mięso, które pozostaje wyją... więcejtkowo soczyste nawet po gotowaniu. Doskonale sprawdza się w menu kotów cierpiących na alergie pokarmowe. Mięso jagnięce jest źródłem L-karnityny, która zwiększa wydolność organizmu - jest więc idealnym źródłem białka dla aktywnych czworonogów. Dostarcza też witamin z grupy B, odpowiadających m.in. za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, immunologiczneg zoo24.plZłóż skargę | 5 zł |
Dolina Noteci Premium Dolina Noteci Premium Mokra karma dla kota bogata wJagnięcina to delikatne mięso, które pozostaje wyjątkowo soczyste nawet po gotowaniu. Doskonale sprawdza się w menu kotów cie... więcejrpiących na alergie pokarmowe. Mięso jagnięce jest źródłem L-karnityny, która zwiększa wydolność organizmu - jest więc idealnym źródłem białka dla aktywnych czworonogów.... Bee.plZłóż skargę | 9 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Dolina Noteci Premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 9 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, bulion z tuńczyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 58 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka, rosół z kurczaka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, wołowina, bażant, jajka, dynia, makaron, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 243 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, wołowina, gęś, jajka, jabłko, ziemniaki, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 78 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina 26%, wołowina 25%, wieprzowina 24%, dorsz 5%, tłuszcz, jaja 3%, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 144 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb
Ceny na Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 400 g | od 5 zł | 18 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 180 g | od 5 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 7 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 60%, rosół 37%, olej słonecznikowy 2%, premium
od 6 zł
mokra karma, 0.41 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby (wołowina 4%), zboża, ryby, syrop karmelowy, premium
od 7 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 7 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 7 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, 0.41 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby (kurczak 4%), zboża, premium
od 4 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby (z kaczki), oleje i tłuszcze, minerały, tymianek suszony, premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 8 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, premium
od 8 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, premium