Karm dla psów Dolina Noteci Premium Junior Rich in Rabbit Liver 0.3 kg
Dolina Noteci Premium Junior Rich in Rabbit Liver 300 g 0.1 kg0.3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Junior Rich in Rabbit Liver 0.3 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior Wątróbka z królika 300 gSaszetki z mokrą karmą dla juniorów Dolina Noteci Premium bogatą w wątróbkę z królika to gwarancja zdrowia i dobrego samopocz... więcejucia zwierzaka. Produkt zawiera wszystkie niezbędne substancje odżywcze, by szczeniak miał dużo energii i prawidłowo się rozwijał, między innymi cynk, miedź, witaminy D i E, drożdże piwne uznawane za naturalny probiotyk oraz olej z łososia, dostarczający kwasów omega 3 i omega 6. Zadbano także o to, aby posiłek był smakowity, co sprawi, że pies nie będzie mógł się mu oprzeć. Dzięki mokrej karmie od Doliny Noteci w wygodnym opakowaniu, Twój młody pupil rósł zdrowy i szczęśliwy! Electro.plZłóż skargę | 6 zł |
Dolina Noteci - Karma dla szczeniąt oraz młodych psów wątróbka z królikaDolina Noteci oferuje pyszne i zdrowe karmy dla szczeniąt oraz młodych psów, w tym wątrobkę z królika. Zapewnij swojemu pupil... więcejkowi pełnowartościow Zakupy.Auchan.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 10 zł |
Dolina Noteci Premium Junior Bogata w Wątróbkę z Królika - saszetka dla szDolina Noteci Premium Junior Bogata w Wątróbkę z Królika - mokra karma dla szczeniąt Dolina Noteci Premium Junior Bogata w Wą... więcejtróbkę z Królika - to pełnoporcjowa karma przeznaczona dla szczeniąt. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 6 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior Wątróbka z królika 300 gSaszetki z mokrą karmą dla juniorów Dolina Noteci Premium bogatą w wątróbkę z królika to gwarancja zdrowia i dobrego samopocz... więcejucia zwierzaka. Produkt zawiera wszystkie niezbędne substancje odżywcze, by szczeniak miał dużo energii i prawidłowo się rozwijał, między innymi cynk, miedź, witaminy D i E, drożdże piwne uznawane za naturalny probiotyk oraz olej z łososia, dostarczający kwasów omega 3 i omega 6. Zadbano także o to, aby posiłek był smakowity, co sprawi, że pies nie będzie mógł się mu oprzeć. Dzięki mokrej karmie od Doliny Noteci w wygodnym opakowaniu, Twój młody pupil rósł zdrowy i szczęśliwy!... Avans.plZłóż skargę | 6 zł |
DOLINA NOTECI JUNIOR Karma Mokra dla psa Królik 300g DARMOWA DOSTAWA + 3CA
WSPOMAGA TRAWIENIE I ODPORNOŚĆ
NIE ZAWIERA ZBÓŻ ANI GLUTENU
NIE ZAWIERA SYNTETYCZNYCH BARWNIKÓW, AROMATÓW I WZMACNIACZY SMAKU zoo24.plZłóż skargę | 7 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Dolina Noteci Premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 9 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, bulion z tuńczyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 100 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 41 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś, kurczak, wołowina, marchew, brązowy ryż, bulion, minerały, klasa: premium
od 144 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, wołowina, bażant, jajka, dynia, makaron, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, wołowina, królik, jajka, fasola, ryż, klasa: premium
od 144 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk 60%, rosół z indyka, ziemniaki 7%, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, tłuszcz z łososia, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Junior Rich in Rabbit Liver
Ceny na Dolina Noteci Premium Junior Rich in Rabbit Liver |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Junior Rich in Rabbit Liver 0.1 kg | od 4 zł | 5 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Junior Rich in Rabbit Liver 0.3 kg | od 5 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, kurczak, wieprzowina, bulion, jajka, ziemniaki, minerały, drożdże
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, wieprzowina, jagnięcina, wołowina, indyk, jajka, marchew, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mintaj, łosoś, dorsz, bulion, cukinia, spirulina
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, bulion, jabłka, spirulina
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 35%, wołowina 20%, tłuszcz z łososia 1%
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 45%, wołowina 10%, tłuszcz z łososia 1%, pietruszka
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, rosół, kurczak, wieprzowina, indyk, jajka, marchew, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 4 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, marchewka, klasa: econom
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 4 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, marchewka, klasa: econom
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, rosół, wołowina, jabłka
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 4 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i produkty mięsne (kurczak, wołowina, wątróbka), ryż, ryby, klasa: econom