Karma dla kotów Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 400 g
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 400 g 1 szt. 0.4 kg1 szt. 0.18 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 400 g
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mokra karma dla kotów Dolina Noteci Premium z jagnięciną 400 g (5902921303Rozetka.pl Złóż skargę | 7 zł |
Dolina Noteci Premium Dolina Noteci Premium Mokra karma dla kota bogata wJagnięcina to delikatne mięso, które pozostaje wyjątkowo soczyste nawet po gotowaniu. Doskonale sprawdza się w menu kotów cie... więcejrpiących na alergie pokarmowe. Mięso jagnięce jest źródłem L-karnityny, która zwiększa wydolność organizmu - jest więc idealnym źródłem białka dla aktywnych czworonogów.... Bee.plZłóż skargę | 7 zł |
Dolina Noteci Premium Bogata w Jagnięcinę - puszka dla kota 400g DNK12Dolina Noteci Premium Bogata w Jagnięcinę - mokra karma dla kotów Dolina Noteci Premium Bogata w Jagnięcinę - to pełnoporcjow... więceja karma przeznaczona dla dorosłych kotów. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 6 zł |
Dolina Noteci Premium Kot Jagnięcina 400gDolina Noteci
- Jagnięcina to delikatne mięso, które pozostaje wyjątkowo soczyste nawet po got... więcejowaniu.
- Jest źródłem L-karnityny, która zwiększa wydolność organizmu - jest więc idealnym źródłem białka dla aktywnych czworonogów.
- Dostarcza witamin z grupy B, odpowiadających m.in. za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, immunologiczneg Carrefour.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 10 zł |
Dolina Noteci Premium Kot Bogata w jagnięcinę puszka 400g | 6 zł |
pokaż 13 ofert
Seria Dolina Noteci Premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z piersi indyka 60%, bulion, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka 60%, bulion z kurczaka, premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, gęś, wieprzowina, rosół, ziemniaki, jajka, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 70 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 243 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 12 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z tuńczyka 60%, bulion z tuńczyka, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, rosół, kurczak, wieprzowina, indyk, jajka, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona babki płesznik, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: serca indycze, wątróbka gęsia, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, jagnięcina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb
Ceny na Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 400 g | od 5 zł | 18 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 180 g | od 5 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 8 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, premium
od 8 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, premium
od 8 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, premium
od 8 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, premium
od 8 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, premium
od 8 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, premium
od 6 zł
mokra karma, 0.41 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby (kurczak 4%), zboża, premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, 0.41 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby (wołowina 4%), zboża, ryby, syrop karmelowy, premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 7 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 60%, rosół 37%, olej słonecznikowy 2%, premium