Karm dla psów Dolina Noteci Premium Rich in Venison 1 szt. 0.4 kg
Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 400 g |
|
Mięso z dziczyzny jest cennym źródłem żelaza, selenu, miedzi i cynku.
Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Rich in Venison 1 szt. 0.4 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma mokra dla dorosłych psów Dolina Noteci Premium Z Dziczyzną 400g ZW-KMokra karma dla psów dorosłych bogata w dziczyznę puszka 400 g, Dolina Noteci Premium Odpowiednio skomponowana karma dostarcz... więceja psu niezbędnych składników. Mięso i produkty pochodzące z dziczyzny stanowią cenne źródło żelaza, selenu, miedzi i cynku. Są to składniki mineralne odgrywające istotną rolę w pobudzaniu funkcji obronnych organizmu, jak i stymulacji właściwości przeciwutleniaj Komputronik.plZłóż skargę | 14 zł |
Dolina Noteci Premium Bogata w Dziczyznę - puszka dla psa 400 g DN12400Dolina Noteci Premium Bogata w Dziczyznę - mokra karma dla psów Dolina Noteci Premium Bogata w Dziczyznę - to pełnoporcjowa k... więcejarma przeznaczona dla dorosłych psów. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 6 zł |
DOLINA NOTECI PREMIUM Karma mokra dla psa dziczyzna 400g DARMOWA DOSTAWA +
CENNE ŹRÓDŁO SKŁADNIKÓW MINERALNYCH
ZBILANSOWANA KARMA
DOSTARCZA WSZYSTKICH NIEZBĘDNYCH SKŁADNIKÓW zoo24.plZłóż skargę | 7 zł |
Dolina Noteci Premium Dolina Noteci Premium Mokra karma dla psa bogata w dOdpowiednio skomponowana karma dostarcza psu niezbędnych składników. Mięso i produkty pochodzące z dziczyzny stanowią cenne ź... więcejródło żelaza, selenu, miedzi i cynku. Są to składniki mineralne odgrywające istotną rolę w pobudzaniu funkcji obronnych organizmu, jak i stymulacji właściwości... Bee.plZłóż skargę | 7 zł |
DOLINA NOTECI Premium Bogata W Dziczyznę 400gOdpowiednio skomponowana karma dostarcza psu niezbędnych składników. Mię Fera.plZłóż skargę | 7 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Dolina Noteci Premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona babki płesznik, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: gęś, bulion z gęsi, jabłko, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, jagnięcina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kaczka, wieprzowina, rosół, dynia, jajka, olej lniany, klasa: premium
od 12 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z tuńczyka 60%, bulion z tuńczyka, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, wieprzowina, jagnięcina, wołowina, indyk, jajka, marchew, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wieprzowina, gęś, kurczak, jajka, ziemniaki, masło, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona psyllium, premium
od 58 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk 60%, rosół z indyka, ziemniaki 7%, klasa: premium
od 9 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: wołowina, kurczak, rosół, wieprzowina, minerały, skrobia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 64 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Rich in Venison
Ceny na Dolina Noteci Premium Rich in Venison |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 1 szt. 0.4 kg | od 6 zł | 10 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 1 szt. 0.8 kg | od 8 zł | 11 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 6 szt. 0.8 kg | od 58 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kaczka, wieprzowina, rosół, dynia, jajka, olej lniany, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 36%, bulion 35,5%, kurczak 22%, kasza gryczana, jabłka, minerały, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: wieprzowina, bulion, kurczak, marchew, węglan wapnia, olej z łososia, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, rosół, skrobia, minerały, masło, drożdże, klasa: premium