Karm dla psów Dolina Noteci Premium Pure Lamb 1 szt.
Dolina Noteci Premium Pure Lamb 500 g 1 szt.10 szt. |
|
Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Pure Lamb 1 szt.
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Pure Jagnięcina 500 gAby zapewnić psu odpowiedni rozwój oraz zdrowie warto zwrócić uwagę na skład karmy bezzbożowej Dolina Noteci. Monobiałkowa ka... więcejrma z jagnięciną charakteryzuje się precyzyjnie przemyślanym i dostosowanym składem. Electro.plZłóż skargę | 10 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Pure Jagnięcina 500 gAby zapewnić psu odpowiedni rozwój oraz zdrowie warto zwrócić uwagę na skład karmy bezzbożowej Dolina Noteci. Monobiałkowa ka... więcejrma z jagnięciną charakteryzuje się precyzyjnie przemyślanym i dostosowanym składem.... Avans.plZłóż skargę | 10 zł |
Dolina Noteci Premium Pure Bogata w Jagnięcinę – saszetka dla psa alergikaDolina Noteci Premium Pure Bogata w Jagnięcinę - mokra karma dla psów Linia Premium Pure dla psów od Doliny Noteci to odpowie... więcejdzialne oraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę Premium Pure Bogata w Jagnięcinę za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat. Dodatkowo linia karm Premium Pure to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. To starannie skomponowany posiłek, w którym źródłem białka jest tylko jeden rodzaj mięsa, dlatego bezsprzecznie nadaje się on dla psów z alergią i nietolerancją pokarmową. Produkty z tej kategorii są przetworzone w minimalnym, koniecznym dla bezpieczeństwa i higieny stopniu, przez co zapewniają pełnię składników odżywczych w najkorzystniej przyswajalnej formie. Mokra karma dla psów Dolina Noteci Premium Pure Bogata w Jagnięcinę Premium Pure Bogata w Jagnięcinę to pełnoporcjowa karma w saszetce dla dorosłych psów wszystkich ras, z alergią i nietolerancją pokarmową. Jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa i podrobów, na poziomie 65%. Dzięki zawartości tylko jednego źródła białka, czyli mięsa jagnięcego, bez wątpienia pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia niestrawności czy alergii pokarmowych. Godna uwagi jest wysoka zawartość witamin, oraz składników mineralnych. Jagnięcina jest cennym źródłem L-karnityny, kwasu linolowego, witamin z grupy B a także składników mineralnych takich jak: potas, magnez, cynk, żelazo i selen. L-karnityna niewątpliwie wpływa korzystnie na pracę układu nerwowego, a kwas linolowy wspomaga odporność organizmu, zmniejsza poziom stężenia złego cholesterolu we krwi i reguluje metabolizm glukozy. Mięso jagnięce jest cenne również w uwagi na wysoką zawartość kwasu ortowego, który niewątpliwie ma zdolność hamowania rozwoju chorób nowotworowych. Najważniejsze cechy karmy Dolina Noteci Premium Pure Bogata w Jagnięcinę prosty skład - jedyne źródło białka - jagnięcina antyalergiczna - bez wątpienia pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia alergii bezglutenowa i bezzbożowa, co również pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia alergii wysoka smakowitość źródło cennych witamin z grupy B źródło kwasu linolowego i L-karnityny - bezsprzecznie wzmacniających układ immunologiczny i nerwowy bogata w składniki mineralne O Dolinie Noteci Dolina Noteci jest polskim producentem karm. W związku z tym producent współpracuje tylko z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często Miskakarmy.plZłóż skargę | 11 zł |
Dolina Noteci Premium Dolina Noteci Premium Pure karma mokra dla psa jagniKarma bogata w smakowite kawałki mięsa została skomponowana specjalnie dla psów wszystkich ras - tak by zapewnić im odpowiedn... więcejio zbilansowaną dietę. Samopoczucie Twojego czworonoga zależy między innymi od stanu jego zdrowia, zadbaj zatem o niego wraz z karmą firmy Dolina Noteci. Do stworzenia... Bee.plZłóż skargę | 12 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Pure Jagnięcina 500 gAby zapewnić psu odpowiedni rozwój oraz zdrowie warto zwrócić uwagę na skład karmy bezzbożowej Dolina Noteci. Monobiałkowa ka... więcejrma z jagnięciną charakteryzuje się precyzyjnie przemyślanym i dostosowanym składem.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 10 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Dolina Noteci Premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, tłuszcz z łososia, premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, bulion, jajka, ziemniaki, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dzik, bulion z dzika, minerały, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 129 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, rosół, jajka, skrobia, minerały, masło, drożdże, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, kurczak, klasa: premium
od 70 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z piersi indyka 60%, bulion, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona babki płesznik, premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Pure Lamb
Ceny na Dolina Noteci Premium Pure Lamb |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Pure Lamb 1 szt. | od 10 zł | 13 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Pure Lamb 10 szt. | od 100 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 10 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 12 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, bulion z kaczki, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na serce, v sostave: wołowina, pstrąg, wieprzowina, rosół, jajka, minerały, olej, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kaczka, wieprzowina, rosół, dynia, jajka, olej lniany, klasa: premium
od 12 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: gęś, bulion z gęsi, jabłko, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: serca z kurczaka, brązowy ryż, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium