Корм для собак Dolina Noteci Premium Rich in Venison 10 шт
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 0.5 kg 10 pcs |
|
М'ясо оленини є цінним джерелом заліза, селену, міді та цинку.
Без синтетичних ароматизаторів, підсилювачів смаку і барвників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Rich in Venison 10 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dolina Noteci Premium w saszetkach, 10 x 500 g - Bogata w dziczyznęWystarczy otworzyć saszetkę, aby pies mógł zjeść pyszny posiłek! Dolina Noteci Premium w saszetkach to nie tylko przekąska na specjalne okazje, ale także pełnoporcjowa karma w codziennej diecie. Mokra karma zawiera dużo mięsa i ma zbilansowany, kompletny skład odżywczy. Skład karmy jest bardzo czytelny, dlatego dokładnie wiesz, co podajesz swojemu... щеpsu. Oprócz mięsa i podrobów zawiera również brązowy ryż i marchew. Karma dla psów Dolina Noteci Premium została przyprawiona bazylią, która zawiera naturalne olejki eteryczne oraz olejem lnianym, który dostarcza cennych składników odżywczych i substancji witalnych, takich jak kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Bitiba.plПоскаржитись | 63 zł |
Dolina Noteci Premium w saszetkach, 10 x 500 g - Bogata w dziczyznęWystarczy otworzyć saszetkę, aby pies mógł zjeść pyszny posiłek! Dolina Noteci Premium w saszetkach to nie tylko przekąska na specjalne okazje, ale także pełnoporcjowa karma w codziennej diecie. Mokra karma zawiera dużo mięsa i ma zbilansowany, kompletny skład odżywczy. Skład karmy jest bardzo czytelny, dlatego dokładnie wiesz, co podajesz swojemu... щеpsu. Oprócz mięsa i podrobów zawiera również brązowy ryż i marchew. Karma dla psów Dolina Noteci Premium została przyprawiona bazylią, która zawiera naturalne olejki eteryczne oraz olejem lnianym, który dostarcza cennych składników odżywczych i substancji witalnych, takich jak kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Dolina Noteci Premium Pouches 10 x 500 g w skrócie: Holistyczna karma mokra klasy premium dla dorosłych psów. Z dużą ilością mięsa: źródło wysokiej jakości białka zwierzęcego, pyszny smak. Bez pszenicy i glutenu: odpowiednie dla wrażliwych psów z odpowiednimi alergiami i nietolerancjami Zooplus.plПоскаржитись | 65 zł |
Dolina Noteci PREMIUM bogata w dziczyznę 10 x 500gKarma Dolina Noteci PREMIUM bogata w dziczyznę to źródło lizyny i leucyny. Mięso i produkty pochodzące z dziczyzny stanowią cenne źródło żelaza, selenu, mied... EmpikПоскаржитись | 69 zł |
Dolina Noteci PREMIUM bogata w dziczyznę 10 x 500g | 63 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис коричневий, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, курка, бульйон, свинина, мінерали, крохмаль, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 64 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, бульйон, курка, яловичина, кролик, яйця, квасоля, рис, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 63 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: баранина, бульйон, крохмаль, мінерали, олія, дріжджі, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, дріжджі
від 75 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, качиний бульйон, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, масло лосося, преміум
Модификації Dolina Noteci Premium Rich in Venison
Ціни на Dolina Noteci Premium Rich in Venison |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 1 шт | від 6 zł | 17 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 10 шт | від 63 zł | 4 пропозиції | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 20 шт | від 123 zł | 2 пропозиції | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 40 шт | від 243 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 67 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, індичка, м'ясний бульйон, картопля, клас: преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 52 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, м'ясний бульйон, курка, клас: преміум
від 52 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: свинина, бульйон, курка, морква, карбонат кальцію, масло лосося, клас: преміум
від 45 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: конина, морква, клас: преміум
від 63 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 63 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 62 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, комплекс антиоксидантів, в составе: риба, бульйон, вода, індичка, печінка, білок, лосось, горох, картопля, клас: холістик
від 68 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди
від 61 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: М'ясо і субпродукти, злаки, молоко і субпродукти, олії та жири, клас: суперпреміум