Корм для собак Dolina Noteci Premium Senior Rich in Veal with Carrot 400 g 1 шт
Dolina Noteci Premium Senior Rich in Veal with Carrot 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Senior Rich in Veal with Carrot 400 g 1 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Senior Cielęcina z marchewką i tymiankKarma pełnoporcjowa marki Dolina Noteci przeznaczona jest dla starszych psów wszystkich ras. Bogata jest w cielęcinę z marche... щеwką i tymiankiem. Electro.plПоскаржитись | 8 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Senior Cielęcina z marchewką i tymiankKarma pełnoporcjowa marki Dolina Noteci przeznaczona jest dla starszych psów wszystkich ras. Bogata jest w cielęcinę z marche... щеwką i tymiankiem.... Avans.plПоскаржитись | 8 zł |
DOLINA NOTECI Premium Senior Bogata W Cielęcinę Z Marchewką I Tymiankiem 4Karma mokra dla psów starszych, wszystkich ras. Bogata w cielęcinę z marchewką i tymiankiem. Wysoka zawartość metioniny i cys... щеtyny w cielęcinie powoduje, że nie trzeba uzupełniać braku tych aminokwasów stosując produkty zbożowe. Cielęcina i jej surowce stanowią źródło selenu, żelaza oraz miedzi – składników mineralnych, odgrywających istotną rolę we wzmacnianiu odporności organizmu.
Opak Fera.plПоскаржитись | 9 zł |
Dolina Noteci Premium Pies Senior Cielęcina puszka 400g | 11 zł |
DOLINA NOTECI SENIOR BOGATA W CIELĘCINĘ Z MARCHWIA I TYMIANKIEM 400g | 11 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис коричневий, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон лосося, мінеральні речовини, насіння подорожника, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе тунця 60%, бульйон тунця, насіння подорожника 0.1%, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, курка, свинина, індичка, яйця, морква, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, бульйон, баранина, курка, індичка, яйця, картопля, олія, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, гусятина, свинина, бульйон, картопля, яйця, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, курка, бульйон, свинина, мінерали, крохмаль, преміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дикий кабан, бульйон з дикого кабана, мінеральні речовини, клас: преміум
від 64 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, курка, яловичина, морква, рис, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо оленя, гречка, журавлина, цибуля-порей, клас: преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: фазан, морква, клас: преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 50% м'яса кози, 25% картоплі, 23% моркви, 2% петрушки, клас: преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки 80%, морква 15%, пшоно 3%, груші 2%, клас: преміум
від 45 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: конина, морква, клас: преміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: свинина, бульйон, курка, морква, картопля, яйця, олія, клас: преміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо та субпродукти (курка), клітковина, мінерали, олії, жири, клас: преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: холістик
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: короп, картопля, морква, горох, борошно горохова, лігноцелюлоза, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум