Karma dla kotów Dolina Noteci Premium Junior Rich in Turkey 24 pcs
od 144 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium Junior Rich in Turkey 24 pcs 12 szt.24 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Dolina Noteci Premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 139 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka, rosół z kurczaka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, bulion, jajka, ziemniaki, minerały, drożdże, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, tłuszcz z łososia, premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, makaron, rosół, minerały, psyllium, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 62 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 129 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, brązowy ryż, masło, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina, marchew, tymianek, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z piersi indyka 60%, bulion, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Junior Rich in Turkey
Ceny na Dolina Noteci Premium Junior Rich in Turkey |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Junior Rich in Turkey 12 pcs | od 68 zł | 4 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Junior Rich in Turkey 24 pcs | od 144 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 50 zł
sucha karma, 2.27 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: pstrąg, bataty, warzywa, białka, łosoś, holistyczna
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium