Karma dla kotów Dolina Noteci Premium Rich in Salmon 0.4 kg 12 pcs
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium Rich in Salmon 0.4 kg 12 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Rich in Salmon 0.4 kg 12 pcs
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dolina Noteci Premium, 12 x 400 g - Bogata w łososiaOjej, czyżby mój kochany człowiek sam dziś dla mnie ugotował? Nie do końca, choć Dolina Noteci Premium do złudzenia przypomin... więceja posiłek przygotowany w domu. Jest pyszna i pożywna i zachęci do jedzenia nawet wybredne koty. Jej zrównoważony i wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 77 zł |
Dolina Noteci DOLINA NOTECI PREMIUM Karma mokra dla kota Bogata w Łososia | 68 zł |
Dolina Noteci Premium, 12 x 400 g - Bogata w łososiaOjej, czyżby mój kochany człowiek sam dziś dla mnie ugotował? Nie do końca, choć Dolina Noteci Premium do złudzenia przypomin... więceja posiłek przygotowany w domu. Jest pyszna i pożywna i zachęci do jedzenia nawet wybredne koty. Jej zrównoważony i wysokowartościo Bitiba.plZłóż skargę | 75 zł |
Dolina Noteci Premium Karma Mokra Dla Kota Bogata W Łososia 12 X 400G ZestDOLINA NOTECI PREMIUM Karma mokra dla kota Bogata w Łososia 12 x 400g ZESTAW Łosoś to jeden z ulubionych kocich przysmaków. T... więceja szlachetna ryba dostarcza niez... EmpikZłóż skargę | 81 zł |
Dolina Noteci Premium, 12 x 400 g - Bogata w łososia | 75 zł |
Dolina Noteci Premium, 24 x 400 g - Bogata w łososiaOjej, czyżby mój kochany człowiek sam dziś dla mnie ugotował? Nie do końca, choć Dolina Noteci Premium do złudzenia przypomin... więceja posiłek przygotowany w domu. Jest pyszna i pożywna i zachęci do jedzenia nawet wybredne koty. Jej zrównoważony i wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 148 zł |
Seria Dolina Noteci Premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 139 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka, rosół z kurczaka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 129 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, bulion, jajka, ziemniaki, minerały, drożdże, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, tłuszcz z łososia, premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, makaron, rosół, minerały, psyllium, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 62 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z piersi indyka 60%, bulion, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, brązowy ryż, masło, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina, marchew, tymianek, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka 60%, bulion z kurczaka, premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Rich in Salmon
Ceny na Dolina Noteci Premium Rich in Salmon |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Rich in Salmon 0.4 kg 12 pcs | od 68 zł | 6 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Salmon 0.18 kg 12 pcs | od 74 zł | 2 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Salmon 0.4 kg 24 pcs | od 144 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, jagnięcina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 69 zł
mokra karma, 0.2 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, rosół, wątróbka drobiowa, tłuszcz, dzik, burak, jagody, premium
od 70 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 70 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 45 zł
mokra karma, 0.2 kg, 6 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, łosoś, batat, żurawina, minerały, premium
od 43 zł
mokra karma, 0.2 kg, 6 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, rosół, żołądki drobiowe, wątróbka, tłuszcz, jagnięcina, łosoś, premium
od 76 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 16 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś, bulion, wodorosty, minerały, olej, łuska psyllium, premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 0.07 kg, 16 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, łosoś, wątróbka, tłuszcz z kurczaka, minerały, premium
od 74 zł
mokra karma, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso, podroby (21% wątróbka drobiowa), minerały
od 65 zł
mokra karma, 0.08 kg, 32 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk, warzywa, dorsz, łosoś, podroby, warzywa, minerały, premium
od 77 zł
mokra karma, 0.8 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 68% wołowiny (mięso, serce, wątroba, płuca, nerki), 31% bulion, super premium