Корм для собак Dolina Noteci Premium Junior Rich in Chicken Stomachs 1 шт
Dolina Noteci Premium Junior Rich in Chicken Stomachs 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Junior Rich in Chicken Stomachs 1 шт
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla szczeniąt Dolina Noteci Premium Junior z kurzych żołądkówSzczenięta i młode psy ze względu na swoje szczególne potrzeby żywieniowe wymagają zwiększonej ilości składników odżywczych,... щеminerałów i witaminów. Receptura formuly karmy mokrej Dolina Noteci Premium Junior , nasyconej żołądkami kurcząt, spełnia współczesne standardy żywieniowe i zalecenia dotyczące prawidłowego odżywiania organizmów w fazie intensywnego wzrostu i rozwoju.Dzięki zastosowaniu żołądków drobiowych i wołowych żywienie mlodych psów charakteryzuje się zawartością wysokiej jakości białka bogatego w niezbędne aminokwasy m.in. metionina, lizyna i fenyloalanina. Surowiec ten jest także źródłem minerałów, zwłaszcza selenu i miedzi, które pełnią ważną rolę w pobudzaniu funkcji ochronnych organizmu. Dodatek jaj kurzych zwiększą jakość biologiczną białka niezbędnego szczeniętom i młodym psam, pokrywając w ten sposób zwiększone zapotrzebowanie na ten składnik. Olej lniany, będący źródłem kwasów tłuszczowych n-3 i n-6, witaminy E oraz szeregu związków biologicznie czynnych o działani... Rozetka.plПоскаржитись | 7 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior Żołądki z kurczaka 400 gPełnoporcjowa karma DOLINA NOTECI dla szczeniąt, oraz młodych psów średnich i dużych ras, bogata w żołądki z kurczaka. Szczen... щеięta i młode psy, ze względu na specyficzne wymagania żywieniowe, potrzebują zwiększonej ilości składników odżywczych, mineralnych i witaminowych. Receptura pełnoporcjowych karm mokrych Dolina Noteci Premium Junior bogata w żołądki z kurczaka spełnia nowoczesne normy żywieniowe i zalecenia prawidłowego żywienia organizmów w fazie intensywnego wzrostu i rozwoju. Electro.plПоскаржитись | 7 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior Żołądki z kurczaka 400 gPełnoporcjowa karma DOLINA NOTECI dla szczeniąt, oraz młodych psów średnich i dużych ras, bogata w żołądki z kurczaka. Szczen... щеięta i młode psy, ze względu na specyficzne wymagania żywieniowe, potrzebują zwiększonej ilości składników odżywczych, mineralnych i witaminowych. Receptura pełnoporcjowych karm mokrych Dolina Noteci Premium Junior bogata w żołądki z kurczaka spełnia nowoczesne normy żywieniowe i zalecenia prawidłowego żywienia organizmów w fazie intensywnego wzrostu i rozwoju.... Avans.plПоскаржитись | 7 zł |
Dolina Noteci Premium Junior karma mokra dla psa żołądki z kurczaka 400g DBEZGLUTENOWA
BEZ SYNTETYCZNYCH AROMATÓW, WZMACNIACZY SMAKU I BARWNIKÓW
WSPOMAGAJĄCA TRAWIENIE
ZAWIERA NIENASYCONE KWA... щеSY TŁUSZCZOWE zoo24.plПоскаржитись | 7 zł |
DOLINA NOTECI Premium Junior bogata w żołądki z kurczaka - mokra karma dlaAkces-markt.pl Поскаржитись | 8 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Dolina Noteci Premium
від 10 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 70 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, качка, свинина, бульйон, гарбуз, яйця, лляне масло, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе грудки індички 60%, бульйон, насіння подорожника 0.1%, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, свинина, бульйон, курка, яйця, картопля, мінерали, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, свинина, баранина, яловичина, індичка, яйця, морква, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, курка, яловичина, картопля, бульйон, мінерали, насіння, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе курячої грудки 60%, курячий бульйон, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: свинина, бульйон, курка, коричневий рис, олія, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, гарбуз, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон лосося, мінеральні речовини, насіння подорожника, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе тунця 60%, бульйон тунця, насіння подорожника 0.1%, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: гусак, гусячий бульйон, яблуко, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, дріжджі, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, свинина, бульйон, курка, яйця, картопля, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: кролик, яблуко, клас: преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: олень, яловичина, морква, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: телятина, яблуко, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичі серця, морква, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, свинина, баранина, яловичина, індичка, яйця, морква, клас: преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, морква, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курячі шлунки, рис, клас: преміум