Karm dla psów Dolina Noteci Premium Junior Rich in Chicken Stomachs 1 szt.
Dolina Noteci Premium Junior Rich in Chicken Stomachs 400 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Junior Rich in Chicken Stomachs 1 szt.
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mokra karma dla szczeniąt Dolina Noteci Premium Junior z kurzych żołądkówSzczenięta i młode psy ze względu na swoje szczególne potrzeby żywieniowe wymagają zwiększonej ilości składników odżywczych,... więcejminerałów i witaminów. Receptura formuly karmy mokrej Dolina Noteci Premium Junior , nasyconej żołądkami kurcząt, spełnia współczesne standardy żywieniowe i zalecenia dotyczące prawidłowego odżywiania organizmów w fazie intensywnego wzrostu i rozwoju.Dzięki zastosowaniu żołądków drobiowych i wołowych żywienie mlodych psów charakteryzuje się zawartością wysokiej jakości białka bogatego w niezbędne aminokwasy m.in. metionina, lizyna i fenyloalanina. Surowiec ten jest także źródłem minerałów, zwłaszcza selenu i miedzi, które pełnią ważną rolę w pobudzaniu funkcji ochronnych organizmu. Dodatek jaj kurzych zwiększą jakość biologiczną białka niezbędnego szczeniętom i młodym psam, pokrywając w ten sposób zwiększone zapotrzebowanie na ten składnik. Olej lniany, będący źródłem kwasów tłuszczowych n-3 i n-6, witaminy E oraz szeregu związków biologicznie czynnych o działani... Rozetka.plZłóż skargę | 7 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior Żołądki z kurczaka 400 gPełnoporcjowa karma DOLINA NOTECI dla szczeniąt, oraz młodych psów średnich i dużych ras, bogata w żołądki z kurczaka. Szczen... więcejięta i młode psy, ze względu na specyficzne wymagania żywieniowe, potrzebują zwiększonej ilości składników odżywczych, mineralnych i witaminowych. Receptura pełnoporcjowych karm mokrych Dolina Noteci Premium Junior bogata w żołądki z kurczaka spełnia nowoczesne normy żywieniowe i zalecenia prawidłowego żywienia organizmów w fazie intensywnego wzrostu i rozwoju. Electro.plZłóż skargę | 7 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Junior Żołądki z kurczaka 400 gPełnoporcjowa karma DOLINA NOTECI dla szczeniąt, oraz młodych psów średnich i dużych ras, bogata w żołądki z kurczaka. Szczen... więcejięta i młode psy, ze względu na specyficzne wymagania żywieniowe, potrzebują zwiększonej ilości składników odżywczych, mineralnych i witaminowych. Receptura pełnoporcjowych karm mokrych Dolina Noteci Premium Junior bogata w żołądki z kurczaka spełnia nowoczesne normy żywieniowe i zalecenia prawidłowego żywienia organizmów w fazie intensywnego wzrostu i rozwoju.... Avans.plZłóż skargę | 6 zł |
Dolina Noteci Premium Junior karma mokra dla psa żołądki z kurczaka 400g DBEZGLUTENOWA
BEZ SYNTETYCZNYCH AROMATÓW, WZMACNIACZY SMAKU I BARWNIKÓW
WSPOMAGAJĄCA TRAWIENIE
ZAWIERA NIENASYCONE KWA... więcejSY TŁUSZCZOWE zoo24.plZłóż skargę | 7 zł |
DOLINA NOTECI Premium Junior bogata w żołądki z kurczaka - mokra karma dlaAkces-markt.pl Złóż skargę | 8 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Dolina Noteci Premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka 60%, bulion z kurczaka, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, bulion, jajka, ziemniaki, minerały, drożdże, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, makaron, rosół, minerały, psyllium, klasa: premium
od 77 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 243 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z tuńczyka 60%, bulion z tuńczyka, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, rosół, kurczak, wieprzowina, indyk, jajka, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona babki płesznik, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: serca indycze, wątróbka gęsia, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, jagnięcina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona psyllium, premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, wieprzowina, rosół, kurczak, jajka, ziemniaki, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, kurczak, wieprzowina, bulion, jajka, ziemniaki, minerały, drożdże, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, jabłko, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, bulion, jajka, ziemniaki, minerały, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: królik, jabłko, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jeleń, wołowina, marchew, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: serca wołowe, marchewki, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, wieprzowina, jagnięcina, wołowina, indyk, jajka, marchew, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: żołądki z kurczaka, ryż, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: owieczka, klasa: premium