Корм для собак Dolina Noteci Premium Chicken Dish with Noodles 1 шт
Закрити
Шапка
Dolina Noteci Premium Chicken Dish with Noodles |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Chicken Dish with Noodles 1 шт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Kurczak 300 gKarma mokra Dolina Noteci Premium danie z kurczaka z makaronem pokrywa w 100% zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze... ще, mineralne, witaminowe, a także substancje biologicznie czynne niezbędne w codziennym żywieniu dorosłych psów. Zawiera 90% wysokiej jakości mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego z kurczaka oraz wołowiny. Electro.plПоскаржитись | 6 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Kurczak 300 gKarma mokra Dolina Noteci Premium danie z kurczaka z makaronem pokrywa w 100% zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze... ще, mineralne, witaminowe, a także substancje biologicznie czynne niezbędne w codziennym żywieniu dorosłych psów. Zawiera 90% wysokiej jakości mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego z kurczaka oraz wołowiny.... Avans.plПоскаржитись | 6 zł |
Dolina Noteci Premium Danie z Kurczaka z Makaronem – saszetka dla psa 300gDolina Noteci Premium Danie z Kurczaka z Makaronem - mokra karma dla psów Linia Premium dla psów od Doliny Noteci to odpowie... щеdzialne oraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę Premium Danie z Kurczaka z Makaronem za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat. Dodatkowo linia karm Premium to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. To starannie skomponowany, wysokomięsny posiłek. Produkty z tej kategorii są przetworzone w minimalnym, koniecznym dla bezpieczeństwa i higieny stopniu, przez co zapewniają pełnię składników odżywczych w najkorzystniej przyswajalnej formie. Linia Premium występuje w wielu wariantach mięsnych, abyś mógł dopasować ulubiony smak Twojego psa, do jego żywieniowych potrzeb. Mokra karma dla psów Dolina Noteci Premium Danie z Kurczaka z Makaronem Premium Danie z Kurczaka z Makaronem to pełnoporcjowa karma w saszetce dla psów dorosłych wszystkich ras. Jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa i podrobów - aż 90%. Dzięki zawartości łatwo przyswajalnego białka, którego źródłem są: kurczak i wołowina, bez wątpienia pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia nietolerancji pokarmowej. Połączenie w karmie kurczaka i wołowiny sprawia, że karma jest źródłem wysoko przyswajalnego białka oraz cennych witamin i minerałów. Kurczak jest z pewnością niskokaloryczny Miskakarmy.plПоскаржитись | 7 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Kurczak 300 gKarma mokra Dolina Noteci Premium danie z kurczaka z makaronem pokrywa w 100% zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze... ще, mineralne, witaminowe, a także substancje biologicznie czynne niezbędne w codziennym żywieniu dorosłych psów. Zawiera 90% wysokiej jakości mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego z kurczaka oraz wołowiny.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 6 zł |
Karma mokra dla psa DOLINA NOTECI Premium Adult, kurczak z makronem, 300 gPełnowartościow EmpikПоскаржитись | 7 zł |
DOLINA NOTECI Premium kurczak z makaronem dla psa saszetka 300g | 7 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: гусак, гусячий бульйон, яблуко, клас: преміум
від 77 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, качка, свинина, бульйон, гарбуз, яйця, лляне масло, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе тунця 60%, бульйон тунця, насіння подорожника 0.1%, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, свинина, бульйон, курка, яйця, картопля, мінерали, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, свинина, баранина, яловичина, індичка, яйця, морква, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, курка, яловичина, картопля, бульйон, мінерали, насіння, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: свинина, бульйон, курка, коричневий рис, олія, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон лосося, мінеральні речовини, насіння подорожника, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, гарбуз, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис коричневий, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, курка, бульйон, свинина, мінерали, крохмаль, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, курка, яловичина, морква, рис, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, курка, яловичина, морква, коричневий рис, бульйон, мінерали, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, перець, макарони, бульйон, мінерали, насіння, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, курка, яловичина, картопля, бульйон, мінерали, насіння, клас: преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичі шлунки, свиняча шинка, фрукти, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичі шлунки, клас: преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження (яловичина), фрукти, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: перепілка, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дичину, гарбуз, овочі, клас: преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (кролик), фрукти, мінерали, олії, жири, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, печінка, клас: преміум