Karma dla kotów Royal Canin Sterilised 12+ 4 kg
Zdjęcia 12 |
Royal Canin Sterilised 12+ 4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Sterilised 12+ 4 kg
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma Royal Canin Senior Ageing 12+ Drób, Warzywa 4 kg (318255078622Rozetka.pl Złóż skargę | 163 zł |
Royal Canin Ageing 12+ 4 kgOlder cats have different nutritional needs than their younger counterparts. Therefore, it is important to change your cat's... więcejdiet as it gets older to help ensure that its needs continue to be met. ROYAL CANIN® Senior Ageing 12+ dry food, suitable for cats over 12 years of age, has been specially developed with the nutritional needs of older cats like yours in mind. It contains highly palatable pellets with a dual texture (crunchy on the outside, soft on the inside) to help stimulate your older cat's appetite. ROYAL CANIN® Senior Ageing 12+ contains antioxidants to support older cats throughout the ageing process. Thanks to a moderate phosphorus level, it also helps support healthy kidney function, which is highly beneficial for older cats. To meet each cat's individual preferences, ROYAL CANIN® Senior Ageing 12+ is also available as a wet food in delicious sauce or juicy jelly. If you are considering mixed feeding, simply follow our feeding guide to ensure your cat receives an optimum amount of both wet and dry food. Proshop.plZłóż skargę | 207 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Ageing +12 4kgBiałko: 30%EAN: 3182550786225Ef Akces-markt.plZłóż skargę | 171 zł |
Karma Royal Canin FHN Ageing (4 kg )Specyfikacja Waga produktu 4 kg Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Biotyna Zawiera witaminy... więcejWitamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina D3 Wiek zwierzęcia Senior Smak karmy Drób Smak karmy Warzywo Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Rasa kota Każda rasa Zawiera przeciwutleniac ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 246 zł |
Royal Canin Ageing 12+ - 4 kgWraz z wiekiem zmieniają się również potrzeby kotów. Karma Royal Canin Ageing 12+ została stworzona specjalnie z myślą o ich... więcejzaspokojeniu. W podeszłym wieku u kotów osłabieniu ulegają także zmysł smaku i powonienia, dlatego krokiety prezentowanej karmy zostały odpowiednio atrakcyjnie opracowane. Poduszeczki posiadają na zewnątrz chrupiącą otoczkę, wypełnioną od wewnątrz kremowym i miękkim nadzieniem – a to wszystko dopełnione wyśmienitym smakiem, któremu Twój pupil nie będzie w stanie się oprzeć. Również ilość energii została odpowiednio dopasowana: karma dostarcza do organizmu kota wystarczającą ilość energii, tak aby Twój ulubieniec nadal mógł odkrywać świat, a jednocześnie aby zachował prawidłową masę ciała. Zawartość białek na poziomie 30% przyczynia się do wzmocnienia muskulatury. Starzenie się nie musi bowiem od razu oznaczać bycie starym. Royal Canin Ageing 12+ w skrócie: Zbilansowana karma pełnoporcjowa dla kotów od 12 roku życia. Sprawność w zaawansowanym wieku Kompleksowa receptura wspomaga organizm kota w podeszłym wieku i dostarcza wszystkie składniki odżywcze niezbędne w jesieni życia. Idealny kształt krokietów Chrupkie krokiety w kształcie poduszeczek są cudownie chrupiące z zewnątrz, a wewnątrz wypełnione miękkim nadzieniem i zapewniają pożądane urozmaicenie. Wyjątkowa smakowitość: dzięki podwójnej teksturze krokietów karma zapobiega pobieraniu zbyt małej ilości pokarmu. Zdrowy proces starzenia się: specjalny kompleks przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 142 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 77 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 140 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na skórę i sierść, na stawy, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 157 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, mięczaki i skorupiaki, super premium
Modyfikacje Royal Canin Sterilised 12+
Ceny na Royal Canin Sterilised 12+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sterilised 12+ 400 g | od 22 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 12+ 2 kg | od 83 zł | 16 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 12+ 4 kg | od 135 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 122 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 150 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium