Karma dla kotów Royal Canin Sterilised 7+ 1.5 kg (25600150R0)
Zdjęcia 17 |
Royal Canin Sterilised 7+ 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Sterilised 7+ 1.5 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma sucha dla kotów dorosłych sterylizowanych Royal Canin Sterilized 7+Sucha karma dla dorosłych sterylizowanych kotów w wieku od 7 do 12 lat. Zawiera ważny kompleks składników odżywczych wspieraj... więcejących witalność kota przy pierwszych oznakach starzenia. Umiarkowany poziom tłuszczu i prawidłowe codzienne karmienie pomagają ograniczyć nadwagę. Wspiera zdrowie układu moczowego i nerek. Rozetka.plZłóż skargę | 70 zł |
Royal Canin Sterilised 7+ 1.5kg | 115 zł |
Royal Canin Sterilised +7 1,5kgRoyal Canin Sterilised +7 1,5kg
Pełnoporcjowa zbilansowana karma dla sterylizowanych kotów (od 7 do 12 roku życia). Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 125 zł |
Royal Canin Sterilised 7+ - 1,5 kgStarsze i wysterylizowane koty łączy jeden problem: przybieranie na wadze. Karma Royal Canin Sterilised 7+ została opracowana... więcejspecjalnie dla starzejących się kotów. Zbilansowana zawartość tłuszczu przy wysokim udziale białek pomaga kontrolować wagę i zachować prawidłową masę mięśniową. Zawarty w karmie kompleks witalizujący składa się z wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 62 zł |
Royal Canin Sterilised +7 1,5kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 83 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 84 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 72 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 126 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 12 zł
mokra karma, 0.19 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mięso, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 7. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, super premium
od 56 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, witaminy i składniki mineralne, super premium
Modyfikacje Royal Canin Sterilised 7+
Ceny na Royal Canin Sterilised 7+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sterilised 7+ 400 g | od 20 zł | 17 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 7+ 1.5 kg | od 59 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 7+ 3.5 kg | od 122 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 7+ 10 kg | od 301 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: indyk (20%), ryż (14%), warzywa, zboża, witaminy, minerały, super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 50 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: łosoś (20%), ryż (16%), warzywa, płatki zbożowe, witaminy, minerały, super premium
od 50 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: królik, ryż, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 67 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: łosoś 18%, zboża (jęczmień 8%), tłuszcz, białka, premium
od 67 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: indyk 15%, zboża (jęczmień 8%), tłuszcze, białka, premium
od 78 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: kurczak, łosoś, holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 27 zł
sucha karma, 0.34 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: śledź, mintaj, flądra, morszczuk, rośliny strączkowe, warzywa, owoce, holistyczna