Karma dla kotów Royal Canin Digest Sensitive Pouch
Zdjęcia 4 |
Royal Canin Digest Sensitive Pouch 1 szt.12 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Digest Sensitive Pouch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Digest Sensitive saszetka dla kota 85g - wrażliwy przewód pokaRoyal Canin Digest Sensitive - mokra karma dla kotów - wspomaga przewód pokarmowy Royal Canin Digest Sensitive - produkt od R... więcejoyal Canin. Marka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Mokra karma dla kotów Doskonale zbilansowana karma Royal Canin Digest Sensitive została stworzona specjalnie z myślą o kotach z wrażliwym przewodem pokarmowym. Dlatego specjalnie dobrane składniki zapewniają doskonałą strawność oraz przyswajalność produktu. Formula ma formę smakowitych kawałków w sosie. Receptura charakteryzuje się niskim poziomem tłuszczu. Dzięki temu pozwala zachować prawidłową masę ciała. Jednocześnie optymalny poziom białka utrzymuje masę mięśniową oraz zapewnia zdrowie przewodu pokarmowego. Dodatkowo formuła sprzyja redukcji nieprzyjemnego zapachu odchodów, co jest objawem prawidłowego procesu trawienia. Karma wspiera również prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Digest Sensitive jest dostępna także w formie suchej, w postaci smakowitych krokietów. Główne cechy Royal Canin dla dorosłych kotów obniżony poziom tłuszczu odpowiedni poziom białka wpływa na zachowanie masy mięśniowej. Zalety karmy Royal Canin dla kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym redukuje nieprzyjemny zapach odchodów wspomaga trawienie ochrona układu moczowego. Dostępne opakowania 85g Inne specjalistyczne produkty dla kotów znajdziesz tutaj - Kot - dieta specjalna Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 8 zł |
Royal Canin Digest Sensitive 85g saszetkaRoyal Canin Digest Sensitive 85g saszetka
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów (plasterki w sosie). Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 8 zł |
Karma mokra w sosie dla kotów dorosłych wrażliwy przewód pokarmowy 85 g DiBricomarche.pl Złóż skargę | 9 zł |
Royal Canin Royal Canin Karma mokra w sosie dla kotów wrażliwy przewód pokROYAL CANIN Digest Sensitive karma mokra w sosie dla kotów dorosłych, wrażliwy przewód pokarmowy 85g Zalety: Wysoka strawność... więcejUtrzymanie optymalnej masy ciała Ochrona układu moczowego ROYAL CANIN® Digest Sensitive, w formie kawałków w smakowitym sosie, została opracowana specjalnie dla kotów o... Bee.plZłóż skargę | 10 zł |
Karma mokra dla kota ROYAL CANIN Digest Sensitive, 85 gROYAL CANIN Digest Sensitive karma mokra w sosie dla kotów dorosłych, wrażliwy przewód pokarmowy. ROYAL CANIN Digest Sensitiv... więceje, w formie kawałków w smakowity... EmpikZłóż skargę | 7 zł |
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 137 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 27 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mięso drobiowe, zboża, ryż, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 275 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 140 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: ptak, super premium
od 62 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, ryby i podroby rybne, zboża, super premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: podroby mięsne, zboża, jaja, podroby warzywne., super premium
Modyfikacje Royal Canin Digest Sensitive Pouch
Ceny na Royal Canin Digest Sensitive Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Digest Sensitive Pouch | od 7 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Digest Sensitive Pouch 12 pcs | od 59 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 9 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso i przetwory mięsne 65% (wieprzowina), super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: 48,5% tuńczyk, 2,5% kukurydza, 2,5% marchew, super premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: podroby mięsne, zboża, jaja, podroby warzywne., super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, ryby i podroby rybne, zboża, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: podroby mięsne, zboża, jaja, podroby warzywne., super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: 26% kurczak, 26% tuńczyk, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: 52% tuńczyk, 3% krab, super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: 52% tuńczyk, 3% łosoś, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, ryby, podroby, oleje, tłuszcze, minerały, super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: 62% kurczak, 15% wątróbka, pstrąg, dorsz, bulion, marchew, rozmaryn, super premium
od 11 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 4 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: tuńczyk, kurczak, marchewka, super premium