Karma dla kotów Royal Canin Gastrointestinal Kitten (12270019A0)
Zdjęcia 4 |
Royal Canin Gastrointestinal Kitten |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Gastrointestinal Kitten
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla kota ROYAL CANIN Gastrointestinal Kitten Ultra Soft Mousse 195 gPełnoporcjowa dietetyczna karma dla kotów - Specjalnie dla kociąt. Pełnoporcjowa dietetyczna karma dla kociąt, opracowana tak... więcej, aby pomóc zmniejszyć nasilenie objawów w przypadku ostrych zaburzeń wchłaniania jelitowego oraz wspomóc prawidłowe odżywianie i przebieg okresu rekonwalescencj Electro.plZłóż skargę | 14 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Gastrointestinal kitten ultra soft mousse - mokraBEZ CUKRU: NieBez konserwantów: Brak danychBez soi: Brak danychBezgluten Akces-markt.plZłóż skargę | 16 zł |
Karma dla kota ROYAL CANIN Gastrointestinal Kitten Ultra Soft Mousse 195 gPełnoporcjowa dietetyczna karma dla kotów - Specjalnie dla kociąt. Pełnoporcjowa dietetyczna karma dla kociąt, opracowana tak... więcej, aby pomóc zmniejszyć nasilenie objawów w przypadku ostrych zaburzeń wchłaniania jelitowego oraz wspomóc prawidłowe odżywianie i przebieg okresu rekonwalescencj Mediaexpert.plZłóż skargę | 14 zł |
Karma dla kota ROYAL CANIN Gastrointestinal Kitten Ultra Soft Mousse 195 gPełnoporcjowa dietetyczna karma dla kotów - Specjalnie dla kociąt. Pełnoporcjowa dietetyczna karma dla kociąt, opracowana tak... więcej, aby pomóc zmniejszyć nasilenie objawów w przypadku ostrych zaburzeń wchłaniania jelitowego oraz wspomóc prawidłowe odżywianie i przebieg okresu rekonwalescencj Avans.plZłóż skargę | 14 zł |
ROYAL CANIN Kitten Gastro Intestinal Digest 195 gPełnoporcjowa dietetyczna karma dla kociątROYAL CANIN GASTROINTESTINA Fera.plZłóż skargę | 11 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Vet Diet (lecznicze)Porównaj w tabeli →
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: wieprzowina, drób, mąka pszenna, tuńczyk, olej słonecznikowy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 14 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak 4%, wieprzowina, zboża, oleje i tłuszcze, super premium
od 304 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 94 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: ryż, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 173 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 193 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: wieprzowina i drób, wątróbka drobiowa, olej rybny, super premium
od 280 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 120 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, oleje i tłuszcze, białka roślinne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 184 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, kaczka białko, drób, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 126 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wątróbka wieprzowa, kukurydza, ryż, olej słonecznikowy, olej rybny, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 185 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
Wskazania:
- Ostra i przewlekła biegunka (w tym biegunka poporodowa)
- Nieżyt żołądka
- Choroba zapalna jelit (IBD)
- Zapalenie okrężnicy
- Nadmierny wzrost flory bakteryjnej w jelicie cienkim
- Zespół złego trawienia/złego wchłaniania
- Utrata apetytu, wznowienie karmienia po zabiegu
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 10 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: królik, ryż, olej, guma guar, makro- i mikroelementy, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium