Karma dla kotów Royal Canin Renal Fish Gravy Pouch (4067001)
Royal Canin Renal Fish Gravy Pouch 1 szt.12 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Renal Fish Gravy Pouch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Renal Ryba - saszetka dla kota 85g 85g RCVK985Royal Canin Vet Renal Ryba - mokra karma dla kotów Royal Canin Vet Renal Ryba - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudziesię... więcejciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Mokra karma dla kotów Royal Canin Vet Renal jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Renal jest przeznaczona dla dorosłych kotów, które mają problem z nerkami. Karma wspomaga funkcje nerek podczas ich przewlekłej niewydolności. Z tego względu ma obniżony poziom fosforu oraz umiarkowaną zawartość wysokiej jakości białka. Ze względu na obniżony poziom wapnia oraz witaminy D, a także zawartość substancji alkalizujących mocz, posiłek zapobiega powstawaniu kamieni szczawianowych. Dodatkowo, optymalny poziom energii pozwala na zmniejszenie objętości posiłku, co ma znaczenie u zwierząt z obniżonym apetytem. Karma posiada odpowiednią teksturę i zróżnicowane profile aromatyczne. Dzięki temu pozwala zaspokoić indywidualne preferencje żywieniowe kota i pobudza apetyt oraz spożycie pokarmu. Inne produkty dla kotów, które cierpią na dolegliwości układu moczowego - Kot - Układ moczowy Główne cechy Royal Canin Renal optymalny poziom białka optymalny poziom energii obniżona zawartość fosforu składniki alkalizujące mocz obniżona zawartość wapnia i witaminy D. Zalety karmy Royal Canin Renal wspomaga funkcje nerek zapobiega powstawaniu kamieni szczawianowych pobudza apetyt Dostępne opakowania 85g Przed podaniem skonsultuj się z lekarzem weterynarii Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 6 zł |
Royal canin Royal Canin Veterinary Diet Cat RENAL with FISH pouch - 85gLinia produktów Renal przeznaczona jest dla kotów z chorobami nerek.
Specjaln Petkarma.plZłóż skargę | 7 zł |
ROYAL CANIN Renal with Fish 12x85g saszetkaKarma mokra zalecana w przypadku: - przewlekłej choroby nerek z azotemią (stadium 2 do 4 wg IRIS), -nawrotów kamicy szczawian... więcejowo-wapniowej u kotów z upośledz... EmpikZłóż skargę | 6 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Feline Renal Ryba saszetka 85g | 6 zł |
ROYAL CANIN Cat renal fish 85g | 5 zł |
Seria Royal Canin Vet Diet (lecznicze)Porównaj w tabeli →
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: wieprzowina, drób, mąka pszenna, tuńczyk, olej słonecznikowy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 173 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 193 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 14 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak 4%, wieprzowina, zboża, oleje i tłuszcze, super premium
od 304 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 94 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: ryż, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 111 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, drób, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 150 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia, białko, olej, błonnik, tłuszcze, cykoria, maltodekstryna, super premium
od 277 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 171 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, białko, błonnik, ryż, tłuszcze, mąka, pszenica, dodatki, składniki mineralne, super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: wieprzowe, drobiowe, wątróbki wieprzowe i drobiowe, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wołowina, pszenica, wieprzowina, olej słonecznikowy, kukurydza, super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 126 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wołowina, pszenica, wieprzowina, olej słonecznikowy, kukurydza, super premium
Wskazania:
- Encefalopatia wątrobowa
- Przewlekła niewydolność nerek (CRF)
- Zapobieganie nawrotom kamieni szczawianu wapnia u kotów z zaburzeniami czynności nerek
- Zapobieganie nawrotom kamicy moczowej (moczany, cystyny) wymagającej alkalizacji moczu
Modyfikacje Royal Canin Renal Fish Gravy Pouch
Ceny na Royal Canin Renal Fish Gravy Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Renal Fish Gravy Pouch | od 5 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Renal Fish Gravy Pouch 12 pcs | od 72 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 14 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak 4%, wieprzowina, zboża, oleje i tłuszcze, super premium
od 50 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso, podroby, ryby, zboża, minerały, węglowodany, oleje, tłuszcze, super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: kurczak, super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, super premium
od 72 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: wieprzowina, drób, mąka pszenna, tuńczyk, olej słonecznikowy, super premium
od 126 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wołowina, pszenica, wieprzowina, olej słonecznikowy, kukurydza, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: wieprzowina i drób, wątróbka drobiowa, olej rybny, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób i wieprzowina, wątróbka drobiowa, olej rybny, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: wątróbka drobiowa, kurczak, zboża, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.07 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mięso i podroby (drób 4%), zboża, super premium
od 22 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mięso, podroby (kurczak), ryż, minerały, super premium