Karma dla kotów Royal Canin Renal Select Cat 2 kg
Wideo 3Zdjęcia 2 |
Royal Canin Renal Select Cat 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Renal Select Cat 2 kg
Wszystkie ceny 40 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VHN Cat Renal 2 kg 3182550711142 | 159 zł |
Royal Canin VD Renal Select 4 kg | 287 zł |
Royal Canin Renal - sucha karma dla kota 2kg RCVK322Royal Canin Renal dla kota - sucha karma dla kotów Royal Canin Renal dla kota - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudziesię... więcejciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla kotów Royal Canin Vet Renal jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Renal jest przeznaczona dla dorosłych kotów, które mają problem z nerkami. Karma wspomaga funkcje nerek podczas ich przewlekłej niewydolności. Z tego względu ma obniżony poziom fosforu oraz umiarkowaną zawartość wysokiej jakości białka. Niższą zawartość białka rekompensuje jego doskonała przyswajalność. Ze względu na obniżony poziom wapnia oraz witaminy D, a także zawartość substancji alkalizujących mocz, posiłek zapobiega powstawaniu kamieni szczawianowych. Dodatkowo, optymalny poziom energii pozwala na zmniejszenie objętości posiłku, co ma znaczenie u zwierząt z obniżonym apetytem. Karma posiada odpowiedni kształt krokieta i unikalny profil aromatyczny. Dzięki temu pozwala zaspokoić indywidualne preferencje żywieniowe kota i pobudza apetyt oraz spożycie pokarmu. Inne produkty dla kotów, które cierpią na dolegliwości układu moczowego - Kot - Układ moczowy Główne cechy Royal Canin Renal optymalny poziom białka optymalny poziom energii obniżona zawartość fosforu składniki alkalizujące mocz obniżona zawartość wapnia i witaminy D. Zalety karmy Royal Canin Renal wspomaga funkcje nerek zapobiega powstawaniu kamieni szczawianowych pobudza apetyt Dostępne opakowania 2kg, 4kg Przed podaniem skonsultuj się z lekarzem weterynarii Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 129 zł |
Royal Canin Veterinary Feline Renal - 2 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Karmienie kotów cierpiących na choroby nerek może być trudne, ponieważ często mają one mniejszy apetyt. Karma Royal Canin Veterinary Feline Renal została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach kotów z przewlekłą niewydolnością nerek. Dietetyczna karma sucha charakteryzuje się wyjątkowo smaczną i aromatyczną recepturą, dzięki czemu jest również dobrze przyjmowana przez wiele chorych kotów. Karma dietetyczna ma dopasowaną zawartość fosforu i zawiera umiarkowaną ilość wysokiej jakości białek. Jest to ważne dla wspomagania prawidłowej pracy nerek. Obniżona jest również zawartość wapnia i witaminy D, co w połączeniu z alkalizującymi właściwościami karmy powinno przyczynić się do ograniczenia powstawania kamieni szczawianowych. Czy chciałbyś, aby karma dla Twojego psa była bardziej urozmaicona? Nie ma problemu: sucha karma Royal Canin Veterinary Feline Renal dobrze łączy się z karmą mokrą. Mokra karma Renal jest dostępna w kilku wariantach smakowych. Sucha karma Royal Canin Veterinary Feline Renal w skrócie: Dietetyczna, pełnoporcjowa karma dla kotów wspomagająca prawidłową pracę nerek w przewlekłej niewydolności nerek oraz ograniczająca powstawanie kamieni szczawianowych. Zmniejszona zawartość fosforu i wysokiej jakości białka: pomaga zmniejszyć obciążenie nerek i wspomaga ich funkcjonowanie. Ograniczenie powstawania kamieni szczawianowych: niska zawartość wapnia i witaminy D, właściwości alkalizujące mocz. Zrównoważona wartość energetyczna: zmniejszenie ilości karmy przy jednoczesnym pokryciu zapotrzebowania energetycznego kota. Wysoka akceptacja: specjalny profil smakowy i kształt krokiecików zachęcają do jedzenia. Nadaje się do łączenia z karmą mokrą: dostępna w różnych smakach. Pasującą karmę mokrą tej linii znajdziesz tutaj: Royal Canin Veterinary Feline Renal Zooplus.plZłóż skargę | 110 zł |
ROYAL CANIN ® Veterinary RENAL 2 kgROYAL CANIN® Renal dla wspierania funkcji nerek Twojego kota ROYAL CANIN® Renal to zbilansowana i bogata w składniki odżywcz... więceje receptura, opracowana specjalnie w celu wspierania nerek Twojego kota w przypadku problemu niewydolności nerek. Wspomaganie funkcji nerek Ta karma ma niską zawartość fosforu i umiarkowaną ilość wysokiej jakości białka wspomagającego pracę nerek. Dopasowana wartość energetyczna Dostosowana wartość energetyczna receptury umożliwia podawanie mniejszych porcji, co pozwala zrekompensować zmniejszony apetyt u niektórych kotów. Wybór aromatów Karma ta wyróżnia się specyficznym profilem aromatów, który pobudza apetyt kotów – zwłaszcza w przypadku odmowy jedzenia. Specjalny kształt (okrągły), rozmiar i konsystencja krokietów mają dodatkowe działanie stymulujące. Ważna informacja Ten produkt jest karmą weterynaryjną z asortymentu Veterinary Health Nutrition marki ROYAL CANIN®. Dlatego ważne jest, aby podawać karmę wyłącznie z polecenia lekarza weterynarii. Dzięki temu zwierzę otrzymuje dokładnie to, czego naprawdę potrzebuje. Zmiany w diecie należy wprowadzać ostrożnie i stopniowo przez okres 7-10 dni. Należy zwrócić uwagę na prawidłową wielkość porcji – szczególnie w przypadku żywienia mieszanego. Możliwe karmienie mieszane Aby spełnić indywidualne upodobania wszystkich kotów, karma ROYAL CANIN® Renal jest dostępna również jako mokra karma z delikatnymi kawałkami w sosie i w trzech różnych profilach aromatycznych: Kurczak (Chicken), wołowina (Beef) i ryba (Fish). Jest ona również dostępna z miękką teksturą musu oraz w postaci karmy suchej Renal Special i Renal Select z krokietami o różnych kształtach, konsystencjach i profilach aromatycznych.* Żywienie mieszane zapewnia pokarm o urozmaiconej konsystencji, co może stymulować apetyt. Wilgotna karma ma bardziej intensywny smak, a jej zawartość wilgoci pomaga regulować gospodarkę wodną zwierzęcia. Natomiast karma sucha jest łatwiejsza w przyjmowaniu i wspiera zdrowie zębów. *W zależności od dostępności produktu Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 92 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Royal Canin Vet Diet (lecznicze)Porównaj w tabeli →
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: wieprzowina, drób, mąka pszenna, tuńczyk, olej słonecznikowy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 14 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak 4%, wieprzowina, zboża, oleje i tłuszcze, super premium
od 304 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 94 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: ryż, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 156 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 193 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: wieprzowina i drób, wątróbka drobiowa, olej rybny, super premium
od 280 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 120 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, oleje i tłuszcze, białka roślinne, super premium
od 178 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, kaczka białko, drób, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 126 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wątróbka wieprzowa, kukurydza, ryż, olej słonecznikowy, olej rybny, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 185 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
Wideo recenzje
Royal Canin Kidney/Renal Dog Food Review (Dry&Wet) - The Dog Nutritionist
29 lipca 202211 149 przegląd
RENAL CAT FOODS REVIEW | Taste-tested wet diets for CKD cats + feeding method
30 maja 20201 216 przegląd
Cat Food Review - Hill’s Prescription Diet k/d Kidney Care vs. Royal Canin Renal Support
25 lutego 201818 284 przegląd
Wskazania:
- Przewlekła niewydolność nerek (CRF)
- Zapobieganie nawrotom kamieni szczawianu wapnia u kotów z zaburzeniami czynności nerek
- Zapobieganie nawrotom kamicy moczowej (moczany, cystyny) wywołanej spadkiem pH moczu
- Ciąża, laktacja, wzrost
Modyfikacje Royal Canin Renal Select Cat
Ceny na Royal Canin Renal Select Cat |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Renal Select Cat 400 g | od 26 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Renal Select Cat 2 kg | od 92 zł | 41 oferta | ||
Royal Canin Renal Select Cat 4 kg | od 156 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: drób, ryż, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 137 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 148 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 125 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 125 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 145 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: kurczak 22%, wieprzowina, mąka, skrobia, łosoś, tłuszcz, jajko, super premium
od 104 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: kurczak, gluten, wieprzowina, groszek, owies, ryby, białka, tłuszcz, zioła, super premium
od 123 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 79 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, kaczka białko, drób, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium