Karma dla kotów Royal Canin Urinary S/O 1.5 kg
Royal Canin Urinary S/O 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Urinary S/O 1.5 kg
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla kota ROYAL CANIN Urinary S/O 1.5 kgKarma sucha ROYAL CANIN to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla kotów, stworzona aby rozpuszczać kamienie struwitowe i zapobie... więcejgać ich ponownemu powstawaniu, dzięki właściwościom zakwaszającym mocz oraz niskiej zawartości magnezu. Electro.plZłóż skargę | 90 zł |
Karma dla kota ROYAL CANIN Urinary S/O 1.5 kgKarma sucha ROYAL CANIN to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla kotów, stworzona aby rozpuszczać kamienie struwitowe i zapobie... więcejgać ich ponownemu powstawaniu, dzięki właściwościom zakwaszającym mocz oraz niskiej zawartości magnezu.... Avans.plZłóż skargę | 90 zł |
Royal Canin Urinary S/O sucha karma dla kota 1,5kg RCVK291,5Royal Canin Urinary S/O dla kota - sucha karma dla kotów Royal Canin Urinary S/O sucha karma dla kota - produkt od Royal Cani... więcejn. Marka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla kotów RC Urinary S/O jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. RC Urinary S/O jest przeznaczona dla dorosłych kotów, które mają problem z układem moczowym. Ze względu na specjalnie dobrane składniki wspomaga funkcje układu moczowego i pomaga zachować go w zdrowiu. W związku z za małą ilością wypijanej wody lub na skutek zbyt dużego dla organizmu zgromadzenia minerałów może dochodzić do wytrącenia w moczu kryształów, które powodują powstawanie kamienie moczowych. Dlatego RC Urinary zawiera składniki pomagające rozpuszczać kamienie moczowe i zapobiega powstawaniu nowych. Aby zachować odpowiednie środowisko moczu do karmy dodana jest DL metionina oraz siarczan wapnia. Również niski poziom magnezu minimalizuje ryzyko powstawania kryształów. Także obniżony poziom białek wspomaga układ moczowy. Niższą zawartość białka rekompensuje jego doskonała jakość i przyswajalność. Inne produkty dla kotów - Kot Główne cechy RC Urinary S/O obniżony poziom białka DL Metionia siarczan wapnia niski poziom magnezu. Zalety karmy RC Urinary S/O rozpuszcza kamienie struwitowe zakwasza mocz zapobiega odkładaniu się kryształów pomaga utrzymać w zdrowiu układ moczowy. Dostępne opakowania 1,5kg, 3,5kg, 9kg Przed podaniem skonsultuj się z lekarzem weterynarii Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 96 zł |
Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O - 1,5 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Szczególnie koty często cierpią z powodu chorób układu moczowego. Należy do nich tworzenie się kamieni struwitowych. Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O to zbilansowana dietetyczna karma sucha, która może być stosowana jako wsparcie dla Twojego kota z zaburzeniami dolnych dróg moczowych. Właściwości dietetycznej karmy dla kotów polegające na zakwaszaniu moczu mogą pomóc w rozpuszczaniu istniejących kamieni struwitowych. Jest to karma również uboga w magnez, który jest naturalnym składnikiem kamieni struwitowych. Wraz z niską wartością RSS, karma Royal Canin Veterinary Feline Urinar S/O może przyczynić się do stworzenia środowiska moczu, które jest niekorzystne dla powstawania kamieni struwitowych. Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O w skrócie: Dietetyczna pełnoporcjowa karma dla kotów rozpuszczająca kamienie struwitowe lub ograniczająca nawroty kamieni struwitowych. Właściwości zakwaszające mocz: wspomagają rozpuszczanie istniejących kamieni struwitowych i utrzymanie optymalnego pH moczu. Niska zawartość magnezu: naturalny składnik kamieni struwitowych. Niski RSS i rozcieńczenie moczu: może sprzyjać powstawaniu nienasyconego środowiska moczu, które jest niekorzystne dla powstawania kamieni struwitowych. Idealne trawienie: wysoko strawne białka L.I.P. mogą wspomagać bezpieczeństwo trawienia. Specjalna formuła może wspomagać prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. Szukasz odpowiedniej karmy mokrej dla tej linii? Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O w sosie Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O, w musie Zooplus.plZłóż skargę | 75 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Urinary S/O 1,5 kgROYAL CANIN Urinary S/O wspiera zdrowie układu moczowego Twojego kota Rozpuszczanie struwitu Mieszanka składników odżywczyc... więcejh zawarta w tej formule pomaga rozpuszczać kryształy i kamienie struwitowe, które mogą tworzyć się w pęcherzu. Rozcieńczanie moczu Ta karma rozcieńcza mocz kota, utrudniając tworzenie się kamieni struwitowych i szczawianowo-wa Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 62 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Royal Canin Vet Diet (lecznicze)Porównaj w tabeli →
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: wieprzowina, drób, mąka pszenna, tuńczyk, olej słonecznikowy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 156 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 193 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 14 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak 4%, wieprzowina, zboża, oleje i tłuszcze, super premium
od 304 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 94 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: ryż, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 111 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, drób, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 149 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia, białko, olej, błonnik, tłuszcze, cykoria, maltodekstryna, super premium
od 275 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 171 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, białko, błonnik, ryż, tłuszcze, mąka, pszenica, dodatki, składniki mineralne, super premium
od 26 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: wieprzowe, drobiowe, wątróbki wieprzowe i drobiowe, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wołowina, pszenica, wieprzowina, olej słonecznikowy, kukurydza, super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
Wskazania:
- Rozpuszczanie struwitu
- Zapobieganie nawrotom kamicy moczowej wywołanej przez struwit i szczawian wapnia
- Ciąża, laktacja, wzrost
- Przewlekłą niewydolność nerek
- Kwasica metaboliczna
- Niewydolność serca
- Nadciśnienie
- Stosowanie leków stosowanych do zakwaszania moczu
Modyfikacje Royal Canin Urinary S/O
Ceny na Royal Canin Urinary S/O |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Urinary S/O 400 g | od 21 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O 1.5 kg | od 62 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O 3.5 kg | od 130 zł | 14 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O 7 kg | od 229 zł | 14 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O 9 kg | od 304 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 72 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: drób, ryż, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 80 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 76 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mięso z kurczaka i indyka, zboża, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: zboża, drób, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 67 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 72 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 68 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium