Karma dla kotów Royal Canin Sterilised 37 10 kg
Zdjęcia 15 |
Royal Canin Sterilised 37 10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Sterilised 37 10 kg
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Sterilised 37 - 10 kgGdy ju? wykastrowana/st Proshop.plZłóż skargę | 379 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN FHN Regular Sterilised 37 - sucha karma dla kota dBEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBez soi: NieBezglutenowe Akces-markt.plZłóż skargę | 328 zł |
Royal Canin Sterilised - 10 kgZabieg kastracji prowadzi u kotów do zmian w przemianie materii. Karma Royal Canin Sterilised została opracowana specjalnie z... więcejmyślą o zaspokojeniu ich ulegających zmianie potrzeb. Dopasowana ilość energii oraz precyzyjnie dopasowana zawartość tłuszczu sprawiają, że Twój pupil otrzymuje dokładnie taką ilość energii, jakiej potrzebuje. W celu utrzymania masy mięśniowej prezentowana karma sucha cechuje się wysoką zawartością cennych białek L.I.P., które dodatkowo stymulują trawienie i wzmacniają florę bakteryjną jelit. Karma Royal Canin Sterilised zapewnia Twojemu kotu odpowiednie wsparcie bezpośrednio po zabiegu i umożliwia mu utrzymanie aktywności fizycznej. Royal Canin Sterilised w skrócie: Pełnoporcjowa karma klasy premium dla dorosłych kotów po zabiegu kastracji Smukła sylwetka – zdrowy kot Kompleksowa receptura dla lepszej kontroli wagi Twojego wykastrowanego pupila zapewniająca witalność. Małe i chrupkie Specjalnie dopasowane krokiety są łatwe do gryzienia, a mimo to wzmacniają mięśnie szczęki. Zachowanie prawidłowej wagi: odpowiednia ilość energii i umiarkowana zawartość tłuszczu zapobiegają przybieraniu na wadze Wsparcie dla masy mięśniowej: dzięki podwyższonemu poziomowi białka (37%), który może przyczynić się do utrzymania masy mięśniowej Stymulacja procesów trawiennych: dzięki wysokiej jakości białkom L.I.P. Mniej węglowodanów: np. skrobi, która zwiększa uczucie głodu Zapobieganie powstawaniu kamieni moczowych: odpowiednia zawartość składników mineralnych wspomaga zdrowie nerek i dróg moczowych Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego kota i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu kotu karmę Royal Canin Sterilised, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 255 zł |
ROYAL CANIN Sterilised 37 10 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kastrowanych, dorosłych kotów? Po kastracji zapotrzebowanie energetyczne kota z... więcejmniejsza się. Dlatego po kastracji konieczna może okazać się zmiana odżywiania. Dzięki temu taka karma będzie w dalszym ciągu pokrywać zmienione zapotrzebowanie kota na energię. Karma ROYAL CANIN Sterilised 37 jest dostosowana specjalnie do szczególnych potrzeb żywieniowych wykastrowanych, dorosłych kotów. Pozwala to zachować optymalną masę ciała po zabiegu. ROYAL CANIN Sterilised 37 pomaga kotu utrzymać idealną masę ciała po zabiegu sterylizacji dzięki umiarkowanej zawartości tłuszczu i dostosowanym dziennym porcjom. Karma ROYAL CANIN Sterilised 37 ma również starannie opracowaną, zrównoważoną zawartość minerałów, która promuje zdrowe funkcjonowanie dróg moczowych. Jednocześnie wysoka zawartość białka przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej. Więcej urozmaicenia dla kastrowanych kotów Aby zaspokoić indywidualne upodobania każdego kota, karma ROYAL CANIN Sterilised 37 jest dostępna także jako kawałki w sosie lub w galarecie. Jeśli rozważasz wprowadzenie żywienia mieszanego karmą suchą i mokrą, musisz przestrzegać zaleceń żywieniowych. W ten sposób zapewnią Państwo kotu odpowiednią ilość karmy mokrej i suchej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN Sterilised 37 to wartościowa i zbilansowana karma dla Twojego kota. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 228 zł |
Royal Canin Sterilised 10 kg | 371 zł |
pokaż 13 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 77 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 126 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 12 zł
mokra karma, 0.19 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mięso, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 7. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, super premium
od 56 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, witaminy i składniki mineralne, super premium
Modyfikacje Royal Canin Sterilised 37
Ceny na Royal Canin Sterilised 37 |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sterilised 37 400 g | od 17 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 37 2 kg | od 70 zł | 17 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 37 4 kg | od 119 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 37 10 kg | od 228 zł | 18 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 37 12 kg | od 228 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 228 zł
sucha karma, 12 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 211 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: indyk (20%), ryż (14%), warzywa, zboża, witaminy, minerały, super premium
od 257 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: kukurydza, mąka, mąka, minerały, tłuszcz, hydrolizat białka, super premium
od 310 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, dla ciężarnych, dla karmiących, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, mączka drobiowa, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, minerały, olej rybi, super premium
od 330 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, szynka, łosoś, białka, warzywa, super premium
od 247 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: białko indycze 25%, mięso indycze 5%, zboża, zioła, jagody, olej, tłuszcz, super premium
od 338 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: biały drób, zboża, łosoś, szynka, wieprzowina, białka, warzywa, super premium
od 230 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mączka rybna 26% (10% tuńczyk, 8% ryba skandynawska, 8% łosoś), ryż, super premium
od 330 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, łosoś, szynka, białka, warzywa, super premium
od 234 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz zwierzęcy, minerały, olej rybny, super premium
od 232 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: białko drobiowe 31%, ryż 22%, mięso drobiowe 15%, pulpa buraczana 3%, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: 20% suszony kurczak, ryż, jęczmień, mąka grochowa, cykoria, super premium