Karma dla kotów Royal Canin Kitten 4 kg
Zdjęcia 6 |
Royal Canin Kitten 4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Kitten 4 kg
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kociąt Royal Canin Kitten 4 kg (3182550702447) (2522040)Sucha karma dla kociąt do 12 miesiąca życia. Wspomaga naturalny system obronny drugiej fazy wzrostu kociąt dzięki kompleksowi... więcejprzeciwutleniac Rozetka.plZłóż skargę | 160 zł |
Royal Canin Royal Canin Kitten - karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiącROYAL CANIN Kitten karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia Zalety Wzmocnienie naturalnej odporności Prawidłowy wzros... więcejt Zdrowie układu pokarmowego Wzrost to kluczowy okres w życiu kota – to czas poznawania nowego otoczenia, domowników czy zwierząt już mieszkających w domu. Dlatego tak ważne... Bee.plZłóż skargę | 206 zł |
Royal Canin Kitten- sucha karma dla kotów do 12 miesiąca życia. 4 kg RCK15Sucha karma dla młodych kotów, które nie ukończyły 12 miesiąca życia. Karma Royal Canin Kitten ma specjalną formułę, bogatą... więcejw składniki, które sprzyjają rozwojowi i fazie wzrostu u młodych kotów. Wspiera odporność, oraz dostarcza potrzebnej energii. Jest niezwykle smakowita i stanowi pyszny, pełnoporcjowy posiłek. Miskakarmy.plZłóż skargę | 258 zł |
Royal Canin Kitten - 4 kgGdy kocięta mają około 4 miesięcy, ich wzrost może spowolnić, ale poziom aktywności jest nie do zatrzymania! W tym czasie koc... więcejięta potrzebują odpowiednich składników odżywczych dla wsparcia rozwoju kości, mięśni, narządów, układu odpornościowego i nerwowego. Karma Royal Canin for Kitten została specjalnie opracowana, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe kociąt w "fazie konsolidacji" ich wzrostu, którą przechodzą między 4 a 12 miesiącem życia. Ta dostosowana do indywidualnych potrzeb karma zawiera odpowiednio zbilansowany poziom białka, składników mineralnych i witamin, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie kociąt na energię i wspierać prawidłowy wzrost kości oraz mięśni. Zawiera również składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, które wspierają rozwój optymalnego układu odpornościowego kociąt. Ponadto kwasy tłuszczowe omega-3 mogą wspierać naturalny rozwój mózgu i prawidłowy wzrok. Dzięki połączeniu korzystnych prebiotyków (MOS) i lekkostrawnych białek, karma Royal Canin for Kitten pomaga również utrzymać idealną równowagę mikroflory jelitowej, co sprzyja prawidłowemu trawieniu. Royal Canin Kitten w skrócie: Specjalna sucha karma dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia. Wspomaganie wzrostu: dostosowana zawartość białka, witamin i minerałów. Rozwój układu odpornościowego Zooplus.plZłóż skargę | 146 zł |
Royal Canin FHN Kitten - sucha karma dla kociąt - 4kgSpecyfikacja Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina A Smak... więcejkarmy Drób Waga produktu 4 kg Wiek zwierzęcia Kocięta Ilość 1 Zawartość witaminy A 21500 IU/kg Zawartość witaminy E 600 mg/kg Włókna surowe 2,3% Zawartość tłuszczu 18% Popiół surowy 7,7% Zawartość witaminy D3 800 IU/kg Białko 36% Szerokość 250mm Długość 385mm Wysokość 130mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 244 zł |
pokaż 12 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 77 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 140 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na skórę i sierść, na stawy, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 157 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, mięczaki i skorupiaki, super premium
Modyfikacje Royal Canin Kitten
Ceny na Royal Canin Kitten |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Kitten 400 g | od 20 zł | 20 oferty | ||
Royal Canin Kitten 2 kg | od 77 zł | 19 oferty | ||
Royal Canin Kitten 4 kg | od 139 zł | 18 oferty | ||
Royal Canin Kitten 10 kg | od 275 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 155 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 170 zł
sucha karma, 4.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, wątróbka drobiowa, jajka, warzywa, owoce, jagody, holistyczna
od 198 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, warzywa, jajka, śledzie, białka, tłuszcze, owoce, jagody, zioła, holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 27 zł
sucha karma, 0.34 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: śledź, mintaj, flądra, morszczuk, rośliny strączkowe, warzywa, owoce, holistyczna
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium