Karma dla kotów Royal Canin Gastrointestinal Cat Fibre Response 4 kg
Zdjęcia 6 |
Royal Canin Gastrointestinal Cat Fibre Response 4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Gastrointestinal Cat Fibre Response 4 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Expert Feline Gastrointestinal Fibre Response - 4 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. W niektórych przypadkach może się zdarzyć, że Twój kot może potrzebować karmy, która wspomaga jego naturalne funkcje trawienne. Karma Royal Canin Expert Feline Gastrointestina Zooplus.plZłóż skargę | 222 zł |
ROYAL CANIN Expert Gastrointestinal Fibre Response 4 kgRoyal Canin Gastrointestina Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 193 zł |
ROYAL CANIN Cat Fibre Response 4 kg sucha karma dla dorosłych kotów z tendPełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów. Wskazani Fera.plZłóż skargę | 215 zł |
ROYAL CANIN Fibre Response Gastrointestinal FR 31 4kg + PRZESYŁKA GRATIS! UWAGA! Nowe opakowanie! Wprowadzenie dodatkowego kodu kolorystycznego dla specyficznych produktów. Zmiana kolejności dek... więcejlaracji Zmiana na etykiecie wynikająca z konieczności dostosowania się do nowej dyrektywy unijnej PARNUT* Zmiany w recepturach (nie wpływają na właściwości ani na smakowitość produktu) ROYAL CANIN Fibre Response Gastrointestina Erli.plZłóż skargę | 233 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Fibre Responce Cat FR31 4kg | 244 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Royal Canin Vet Diet (lecznicze)Porównaj w tabeli →
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: wieprzowina, drób, mąka pszenna, tuńczyk, olej słonecznikowy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 156 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 193 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak 4%, wieprzowina, zboża, oleje i tłuszcze, super premium
od 304 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 94 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: ryż, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: wieprzowe, drobiowe, wątróbki wieprzowe i drobiowe, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wołowina, pszenica, wieprzowina, olej słonecznikowy, kukurydza, super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 126 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wołowina, pszenica, wieprzowina, olej słonecznikowy, kukurydza, super premium
od 63 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: wątróbka wieprzowa, kurczak, wieprzowina, witaminy i składniki mineralne, super premium
od 198 zł
sucha karma, 4.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 27 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: białka zwierzęce (drobiowe), mąka, tłuszcze, zboża, błonnik, super premium
od 66 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wątróbka wieprzowa, kukurydza, ryż, olej słonecznikowy, olej rybny, super premium
Wskazania:
- Ostre lub przewlekłe zaparcia
- Niedrożność jelit
- Rozszerzenie jelita grubego (megacolon)
- Przy pierwszych objawach choroby należy zastosować w ciągu 3-4 tygodni.
- Przewlekłe zaparcia wymagają długotrwałego stosowania diety Fibre Response Feline.
Modyfikacje Royal Canin Gastrointestinal Cat Fibre Response
Ceny na Royal Canin Gastrointestinal Cat Fibre Response |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Gastrointestinal Cat Fibre Response 400 g | od 23 zł | 10 oferty | ||
Royal Canin Gastrointestinal Cat Fibre Response 2 kg | od 108 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Gastrointestinal Cat Fibre Response 4 kg | od 193 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 185 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 198 zł
sucha karma, 4.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 171 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: ryż, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 162 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 178 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, kaczka białko, drób, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 200 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium