Karma dla kotów Royal Canin Sterilised 37 2 kg
Zdjęcia 15 |
Royal Canin Sterilised 37 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Sterilised 37 2 kg
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Sterilised 37 2kg | 167 zł |
ROYAL CANIN Sterilised 37 2 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kastrowanych, dorosłych kotów? Po kastracji zapotrzebowanie energetyczne kota z... więcejmniejsza się. Dlatego po kastracji konieczna może okazać się zmiana odżywiania. Dzięki temu taka karma będzie w dalszym ciągu pokrywać zmienione zapotrzebowanie kota na energię. Karma ROYAL CANIN Sterilised 37 jest dostosowana specjalnie do szczególnych potrzeb żywieniowych wykastrowanych, dorosłych kotów. Pozwala to zachować optymalną masę ciała po zabiegu. ROYAL CANIN Sterilised 37 pomaga kotu utrzymać idealną masę ciała po zabiegu sterylizacji dzięki umiarkowanej zawartości tłuszczu i dostosowanym dziennym porcjom. Karma ROYAL CANIN Sterilised 37 ma również starannie opracowaną, zrównoważoną zawartość minerałów, która promuje zdrowe funkcjonowanie dróg moczowych. Jednocześnie wysoka zawartość białka przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej. Więcej urozmaicenia dla kastrowanych kotów Aby zaspokoić indywidualne upodobania każdego kota, karma ROYAL CANIN Sterilised 37 jest dostępna także jako kawałki w sosie lub w galarecie. Jeśli rozważasz wprowadzenie żywienia mieszanego karmą suchą i mokrą, musisz przestrzegać zaleceń żywieniowych. W ten sposób zapewnią Państwo kotu odpowiednią ilość karmy mokrej i suchej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN Sterilised 37 to wartościowa i zbilansowana karma dla Twojego kota. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 70 zł |
Royal Canin FHN Regular Sterilised 37 - sucha karma dla kota dorosłego - 2Akces-markt.pl Złóż skargę | 94 zł |
Royal Canin Royal Canin Sterilised 37 adult - karma sucha dla kotów sterylZalety: Utrzymanie masy ciała Ochrona układu moczowego Wysokim poziom białka Po sterylizacji kot może wymagać zmiany karmy na... więcejtaką, która będzie dostosowana do zmienionych potrzeb energetycznych. Karma ROYAL CANIN® Sterilised 37 została opracowana specjalnie dla kotów sterylizowanych Bee.plZłóż skargę | 102 zł |
Royal Canin Sterilised - 2 kgZabieg kastracji prowadzi u kotów do zmian w przemianie materii. Karma Royal Canin Sterilised została opracowana specjalnie z... więcejmyślą o zaspokojeniu ich ulegających zmianie potrzeb. Dopasowana ilość energii oraz precyzyjnie dopasowana zawartość tłuszczu sprawiają, że Twój pupil otrzymuje dokładnie taką ilość energii, jakiej potrzebuje. W celu utrzymania masy mięśniowej prezentowana karma sucha cechuje się wysoką zawartością cennych białek L.I.P., które dodatkowo stymulują trawienie i wzmacniają florę bakteryjną jelit. Karma Royal Canin Sterilised zapewnia Twojemu kotu odpowiednie wsparcie bezpośrednio po zabiegu i umożliwia mu utrzymanie aktywności fizycznej. Royal Canin Sterilised w skrócie: Pełnoporcjowa karma klasy premium dla dorosłych kotów po zabiegu kastracji Smukła sylwetka – zdrowy kot Kompleksowa receptura dla lepszej kontroli wagi Twojego wykastrowanego pupila zapewniająca witalność. Małe i chrupkie Specjalnie dopasowane krokiety są łatwe do gryzienia, a mimo to wzmacniają mięśnie szczęki. Zachowanie prawidłowej wagi: odpowiednia ilość energii i umiarkowana zawartość tłuszczu zapobiegają przybieraniu na wadze Wsparcie dla masy mięśniowej: dzięki podwyższonemu poziomowi białka (37%), który może przyczynić się do utrzymania masy mięśniowej Stymulacja procesów trawiennych: dzięki wysokiej jakości białkom L.I.P. Mniej węglowodanów: np. skrobi, która zwiększa uczucie głodu Zapobieganie powstawaniu kamieni moczowych: odpowiednia zawartość składników mineralnych wspomaga zdrowie nerek i dróg moczowych Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego kota i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu kotu karmę Royal Canin Sterilised, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 82 zł |
pokaż 13 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 67 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 117 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 362 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 81 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 285 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 72 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 242 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso i podroby, podroby rybne, zboża,, super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso i podroby, podroby rybne, zboża,, super premium
od 115 zł
mokra karma, 0.19 kg, 12 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mięso, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
Modyfikacje Royal Canin Sterilised 37
Ceny na Royal Canin Sterilised 37 |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sterilised 37 400 g | od 16 zł | 14 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 37 2 kg | od 70 zł | 18 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 37 4 kg | od 119 zł | 18 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 37 10 kg | od 228 zł | 19 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 37 12 kg | od 228 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 61 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 80 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, mączka z tuńczyka, tłuszcz zwierzęcy, składniki mineralne, super premium
od 100 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, łosoś, szynka, białka, warzywa, super premium
od 100 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: biały drób, zboża, łosoś, szynka, wieprzowina, białka, warzywa, super premium
od 90 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, tuńczyk, wołowina, białka, warzywa, super premium
od 80 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: drób, warzywa, białka, wątróbka, jagody, super premium
od 60 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: 20% suszony kurczak, ryż, jęczmień, mąka grochowa, cykoria, super premium
od 82 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, szynka, łosoś, białka, warzywa, super premium
od 67 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, zboża, białka, ryby, jajka, warzywa, super premium
od 117 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, dla ciężarnych, dla karmiących, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, mączka drobiowa, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, minerały, olej rybi, super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, opieka dentystyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: wołowina
od 80 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: owieczka, super premium