Karma dla kotów Royal Canin Kitten Instinctive Jelly Pouch 12 pcs (40580008R0)
Zdjęcia 3 |
Royal Canin Kitten Instinctive Jelly Pouch 12 pcs 1 szt.12 szt. |
|
Jedno opakowanie zawiera 12 saszetek po 85 gramów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Kitten Instinctive Jelly Pouch 12 pcs
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mokra karma dla kociąt Royal Canin Kitten w galarecie 12x85 g (90035793117Pełnoporcjowa karma w puszkach dla kotów — Specjalnie dla kociąt w drugiej fazie wzrostu do 12 miesiąca życia (drobne kawałki... więcejw galaretce). Opis produktu: Bardzo ważne jest zapewnienie kociakowi produktu, który zaspokoi zarówno potrzeby jego organizmu, jak i preferencje smakowe. Tylko w ten sposób można wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe u kociaka i dostarczyć mu niezbędnych składników odżywczych. Dlatego ROYAL CANIN® Kitten Instinctive w galarecie ma optymalny profil składników odżywczych, instynktownie preferowany przez kocięta. Karma ROYAL CANIN® Kitten Instinctive w galarecie zaspokaja podstawowe potrzeby żywieniowe Twojego kociaka, dostarcza energii, wzmacnia kości i pomaga zachować zdrowie. Nawet podczas drugiej fazy wzrostu układ odpornościowy kociaka nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. ROYAL CANIN Kitten Instinctive wspiera naturalne mechanizmy obronne dzięki kompleksowi przeciwutleniac Rozetka.plZłóż skargę | 60 zł |
Royal Canin Royal Canin FHN Kitten Instinctive w galaretce - mokra karma dBiałko: 12%EAN: 9003579311783Gw Akces-markt.plZłóż skargę | 57 zł |
ROYAL CANIN Cat instinctive kitten 12 x 85 gZalety karmy
• Delikatna tekstura, odpowiednia dla mlecznych zębów kociąt. Optymalna dla kociąt wielkość kawałków, tekstura i... więcejsmakowitość• Silny układ odpornościowy. Składniki pokarmowe, w tym witaminy C i E, wspierają rozwój układu odpornościowego Fera.plZłóż skargę | 67 zł |
Royal Canin PAKIET żel 12x85g KITTEN | 65 zł |
Royal Canin Kitten w galarecie - 12 x 85 gOdstawienie młodego kota od mleka matki może być bardzo trudnym okresem, szczególnie, jeśli karma nie jest odpowiednio dobran... więceja pod kątem zapotrzebowań kociaka. Dlatego Royal Canin Kitten w galarecie jest idealna dla młodych zębów naszego kota, dzięki odpowiednie dopasowanemu rozmiarowi i teksturze karmy. Rozwój układu odpornościowego kociąt jest wspomagany dzięki unikalnemu kompleksowi substancji odżywczych z witaminą E i C. Poza tym Royal Canin Kitten w galarecie zawiera cenne kwasy tłuszczowe Omega-3 (DHA), które wspomagają zdrowy rozwój mózgu oraz utrzymanie dobrego wzroku u kociąt. Do tego zawiera lekkostrawne białko, jak i pożyteczne prebiotyki, wspomagające układ trawienny. Royal Canin Kitten w galarecie w skrócie: Pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 58 zł |
Karma mokra dla kota ROYAL CANIN Kitten Instinctive w galaretce, 12x85 gKarma dla kociąt do 12. miesiąca życia Rozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla kociąt w drugim etapie wzrostu oraz c... więcejiężarnych kotek. Kawałki w galar... EmpikZłóż skargę | 63 zł |
Royal Canin Kitten w galarecie - 24 x 85 gOdstawienie młodego kota od mleka matki może być bardzo trudnym okresem, szczególnie, jeśli karma nie jest odpowiednio dobran... więceja pod kątem zapotrzebowań kociaka. Dlatego Royal Canin Kitten w galarecie jest idealna dla młodych zębów naszego kota, dzięki odpowiednie dopasowanemu rozmiarowi i teksturze karmy. Rozwój układu odpornościowego kociąt jest wspomagany dzięki unikalnemu kompleksowi substancji odżywczych z witaminą E i C. Poza tym Royal Canin Kitten w galarecie zawiera cenne kwasy tłuszczowe Omega-3 (DHA), które wspomagają zdrowy rozwój mózgu oraz utrzymanie dobrego wzroku u kociąt. Do tego zawiera lekkostrawne białko, jak i pożyteczne prebiotyki, wspomagające układ trawienny. Royal Canin Kitten w galarecie w skrócie: Pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 112 zł |
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 84 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 155 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 86 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso i podroby, zboża, ekstrakty białkowe, super premium
Modyfikacje Royal Canin Kitten Instinctive Jelly Pouch
Ceny na Royal Canin Kitten Instinctive Jelly Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Kitten Instinctive Jelly Pouch | od 7 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Kitten Instinctive Jelly Pouch 12 pcs | od 57 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 60 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 56 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka roślinne, super premium
od 80 zł
mokra karma, pauchi, 0.19 kg, 16 szt., wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (88%), wieprzowina, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak, indyk, zboża, minerały, różne cukry, oleje, tłuszcze, super premium
od 55 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 1. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso, ryby, podroby, minerały, jaja, cukier, oleje, tłuszcze, zboża, super premium
od 40 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso, podroby, oleje, tłuszcze, minerały, premium
od 39 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso, podroby, oleje, tłuszcze, minerały, premium
od 40 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso, podroby, oleje, tłuszcze, minerały, premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 27 zł
sucha karma, 0.34 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: śledź, mintaj, flądra, morszczuk, rośliny strączkowe, warzywa, owoce, holistyczna