Karma dla kotów Josera JosiCat Sterilised Classic 10 kg
Zdjęcia 3 |
Josera JosiCat Sterilised Classic 10 kg |
|
Zbilansowana zawartość minerałów przyczynia się do utrzymania pH moczu na poziomie 6,0 - 6,5, co zapobiega tworzeniu się kamieni moczowych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Josera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Josera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Josera JosiCat Sterilised Classic 10 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JosiCat Sterilised Classic 1 x 10 kg sucha karma dla dorosłych kotów karma | 129 zł |
Karma dla kota JOSICAT Sterilised Classic Drób 10 kg | 111 zł |
JOSERA JosiCat Classic Sterilised -10kg | 153 zł |
Josera Josera JosiCat Sterilised Classic 10 kg - sucha karma dla kotów ste | 110 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Josera JosiCat Sterilised Classic
Ceny na Josera JosiCat Sterilised Classic |
---|---|---|---|---|
Josera JosiCat Sterilised Classic 650 g | od 16 zł | 6 oferty | ||
Josera JosiCat Sterilised Classic 1.9 kg | od 31 zł | 6 oferty | ||
Josera JosiCat Sterilised Classic 10 kg | od 110 zł | 11 oferty | ||
Josera JosiCat Sterilised Classic 18 kg | od 165 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →