Корм для кішок Josera JosiCat Sterilised Classic 650 g
Фото 3 |
Josera JosiCat Sterilised Classic 650 g |
|
Збалансований вміст мінералів сприяємо рівню рН сечі 6.0-6.5, що запобігає утворенню сечових каменів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera JosiCat Sterilised Classic 650 g
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Josera JosiCat Sterilised Classic dla kotów 650g | 42 zł |
JosiCat Sterilised Classic, łosoś - 2 x 650 g | 29 zł |
JosiCat Sterilised 650 g | 21 zł |
JOSERA JosiCat Sterilised Classic - sucha karma dla kota - 650 g | 16 zł |
JOSERA JosiCat Classic Sterilised 650g | 16 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Josera JosiCat Sterilised Classic
Ціни на Josera JosiCat Sterilised Classic |
---|---|---|---|---|
Josera JosiCat Sterilised Classic 650 g | від 16 zł | 11 пропозицій | ||
Josera JosiCat Sterilised Classic 1.9 kg | від 34 zł | 6 пропозицій | ||
Josera JosiCat Sterilised Classic 10 kg | від 108 zł | 16 пропозицій | ||
Josera JosiCat Sterilised Classic 18 kg | від 165 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →