Karma dla kotów Royal Canin Indoor 27 4 kg (25290400R0)
Zdjęcia 11 |
Royal Canin Indoor 27 4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Indoor 27 4 kg
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów domowych Royal Canin Indoor 4 kg (3182550706933) (25Sucha karma dla kotów domowych od 12 miesiąca życia do 7 lat. Poprawia pasaż jelitowy i zmniejsza objętość i zapach kału. Umi... więcejarkowana zawartość tłuszczu zapewnia niezbędny poziom energii bez nadmiaru. Stymuluje eliminację kul włosowych dzięki zawartości błonnika. Wspomaga zdrowie układu moczowego i zapobiega chorobom nerek. Rozetka.plZłóż skargę | 180 zł |
Royal Canin FHN Indoor - sucha karma dla kota dorosłego - 4kgSpecyfikacja Zawiera witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Za... więcejwiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Waga produktu 4 kg Wiek zwierzęcia Dorosły Zawartość selenu 0,3 mg/kg Zawartość potasu 0,6% Sód 0,5% Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) 48,2 mg/kg Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) 3,6 mg/kg Białko 27% Fosfor 0,84% Zawartość witaminy C 200 mg/kg Wapń 1,01% Zawartość tłuszczu 13% Zawartość L-karnityny 50 mg/kg Zawartość magnezu 0,07% Zawartość tiaminy (witaminy B1) 13,4 mg/kg Zawartość niacyny (witaminy B3) 149,3 mg/kg Zawartość witaminy B12 140 μg/kg Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) 44,9 mg/kg Włókna surowe 4% Metaboliczna energia (ME) 3755 kcal/kg Zawartość witaminy E 500 mg/kg Zawartość witaminy D3 800 IU/kg Zawartość tauryny 1700 mg/kg Zawartość witaminy B6 22,1 mg/kg Popiół surowy 7,3% Zawartość jodu 5,5 mg/kg Zawartość miedzi 15 mg/kg Zawartość biotyny 1410 μg/kg Zawartość manganu 80 mg/kg Zawartość cynku 233 mg/kg Zawartość żelaza 216 mg/kg Zawartość witaminy A 17000 IU/kg Szerokość 340mm Długość 120mm Wysokość 250mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 221 zł |
Royal Canin Indoor- sucha karma dla kotów niewychodzących 4 kg RCK204Sucha karma dla dorosłych, domowych kotów. Pełnowartościow Miskakarmy.plZłóż skargę | 213 zł |
Royal Canin Indoor - 4 kgKoty niewychodzące zwykle mniej się ruszają niż koty, które wychodzą na zewnątrz. Brak ruchu może prowadzić do spowolnienia t... więcejrawienia, intensywniejsze Zooplus.plZłóż skargę | 128 zł |
Royal Canin FHN Indoor - sucha karma dla kota dorosłego - 4kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 172 zł |
pokaż 9 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 370 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 137 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 129 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 86 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso i podroby, zboża, ekstrakty białkowe, super premium
Modyfikacje Royal Canin Indoor 27
Ceny na Royal Canin Indoor 27 |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Indoor 27 400 g | od 18 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Indoor 27 2 kg | od 73 zł | 17 oferty | ||
Royal Canin Indoor 27 4 kg | od 123 zł | 15 oferty | ||
Royal Canin Indoor 27 10 kg | od 250 zł | 16 oferty | ||
Royal Canin Indoor 27 12 kg | od 252 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 176 zł
sucha karma, 4.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: indyk, kurczak, warzywa, kaczka, jajko, super premium
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 156 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: izolat białka sojowego, białko z kurczaka, skrobia kukurydziana, tłuszcz zwierzęcy, super premium
od 185 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: śledź, białko, łosoś, groszek, super premium
od 136 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, łosoś, warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne
od 178 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: jagnięcina 56%, ziemniaki, tłuszcz, jajka, śledzie, marchew, owoce, jagody, holistyczna
od 104 zł
sucha karma, 5.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, jajka, śledź, indyk, flądra, makrela, warzywa, jagody, holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium