Karma dla kotów Royal Canin Light Weight Care 3.5 kg
Royal Canin Light Weight Care 3.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Light Weight Care 3.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Light Weight Care - 3 kgBrak ruchu i nadmierne spożycie pokarmu również często prowadzą do nadwagi u kotów. Gdy kot ma już niewielką nadwagę, często pozostaje w takim stanie lub nadal przybiera na wadze. Utrzymanie idealnej wagi oraz siły mięśni i kości ma fundamentalne znaczenie dla ogólnego stanu zdrowia kota. Karma Royal Canin Light Weight Care może wspierać kontrolę w... więcejagi kota dzięki specjalnej formule. Wykazano, że karmienie samą karmą zmniejsza spożycie kalorii. Wysoka zawartość białka i niska zawartość tłuszczu może również pomóc w zmniejszeniu masy ciała przy jednoczesnym utrzymaniu masy mięśniowej. Naturalny błonnik pomaga również zwiększyć uczucie sytości u kota, naturalnie zmniejszając spontaniczne przyjmowanie pokarmu. Royal Canin Light Weight Care w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla kotów z nadwagą. Precyzyjnie zbilansowane żywienie: specjalna receptura wspomagająca kontrolę masy ciała. Niska zawartość kalorii: ponad 90% kotów z lekką nadwagą osiągnęło niższą wagę w ciągu zaledwie 8 tygodni (* badanie wewnętrzne Royal Canin). Zwiększona sytość: dzięki wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 123 zł |
ROYAL CANIN Light Weight Care 3 kgDieta kota odgrywa ważną rolę dla jego zdrowia. Karma ROYAL CANIN® Feline Care Nutrition zawiera specjalnie dostosowane diety, opracowane z myślą o wrażliwości kotów.Koty z lekką nadwagą są bardziej narażone na poważne problemy zdrowotne i są mniej aktywne.Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care to kompletna i zbilansowana formuła opracowana specjalni... więceje w celu ograniczenia przyrostu masy ciała i utrzymania prawidłowej masy ciała. Dzięki idealnej mieszance włókna, ta precyzyjna formuła żywieniowa wspiera naturalne uczucie sytości u kota. Ponadto formuła została opracowana, aby pomóc kotu utrzymać zdrową wagę.Specjalnie dostosowana zawartość białka w karmie pomaga utrzymać prawidłową masę mięśniową kota. Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care jest także wzbogacona o L-karnitynę - zmodyfikowany aminokwas biorący udział w prawidłowym metabolizmie tłuszczów.Karma zawiera zbilansowaną ilość składników mineralnych, które wspierają zdrowie układu moczowego dorosłego kota.Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care ma potwierdzoną skuteczność. Przeprowadzone przez nas badanie* wykazało, że ponad 90% kotów otrzymujących karmę ROYAL CANIN Light Weight Care osiągnęło prawidłową masę ciała w ciągu zaledwie 8 tygodni.Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care jest również dostępna w 2 różnych wilgotnych teksturach: Drobne kawałki w sosie i Drobne kawałki w galarecie. Mieszanka karmy mokrej i suchej zapewnia kotom różnorodność, którą uwielbiają. Karma sucha ma właściwości czyszczące zęby i jest łatwiejsza w przechowywaniu, natomiast zawartość wilgoci w karmie mokrej wspomaga nawodnienie i zdrowie dróg moczowych.Wszys Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 117 zł |
ROYAL CANIN Light Weight Care 3 kg karma sucha dla kotów dorosłych, utrzym
ROYAL CANIN Light Weight Care karma sucha dla kotów dorosłych, utrzymanie prawidłowej masy ciała.• Pomaga ograniczyć nadmierny przyrost masy ciała• Unikalna kombinacja włókna pomaga zapewnić uczucie sytości• Odpowiedni poziom białka pomaga chronić masę mięśniową• Dodatek L-karnityny wpływa korzystnie na metabolizm tłuszczy • Udowodniona skuteczno... więcejśćDieta kota odgrywa istotną rolę w jego życiu. Linia karm ROYAL CANIN® Feline Care Nutrition opracowana została specjalnie po to, aby wspierać koty o szczególnych wrażliwościach. Fera.plZłóż skargę | 155 zł |
Karma sucha dla kota ROYAL CANIN Light Weight Care, 3 kgRoyal Canin Light Weight Care karma sucha dla kotów dorosłych, utrzymanie prawidłowej masy ciała Koty z tendencją do nadwagi. Karma zalecana jako wsparcie w ... EmpikZłóż skargę | 158 zł |
Seria Royal Canin Care Nutrition (zdrowe wyżywienie)Porównaj w tabeli →
od 86 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 311 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 58 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 247 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 301 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 135 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 254 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 66 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 162 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 67 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 112 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, super premium
od 300 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 114 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 117 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
Modyfikacje Royal Canin Light Weight Care
Ceny na Royal Canin Light Weight Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Light Weight Care 400 g | od 23 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Light Weight Care 1.5 kg | od 69 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Light Weight Care 3.5 kg | od 117 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Light Weight Care 8 kg | od 247 zł | 10 oferty | ||
Royal Canin Light Weight Care 10 kg | od 300 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 125 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 119 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: mączka drobiowa, kukurydza, ryż, gluten, wątroba, jaja, drożdże, tłuszcz, super premium
od 123 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 126 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, zboża, białka, oleje, tłuszcze, owoce, minerały, nasiona, super premium
od 132 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, mąka, kukurydza, pszenica, tłuszcz, ryż, jęczmień, owies, witaminy, super premium
od 125 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 101 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak 21%, ryż 8%, kukurydza, tłuszcze, białka, premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium