Karma dla kotów Royal Canin Light Weight Care 8 kg
Royal Canin Light Weight Care 8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Light Weight Care 8 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów Royal Canin Light Weight Care 8 kg (3182550902984) (Udowodniona skuteczność Ponad 90% kotów z lekką nadwagą było karmionych suchą karmą Royal Canin Light Weight Care. Schudli w... więcej8 tygodni*. *Na podstawie wewnętrznych badań przeprowadzonyc Rozetka.plZłóż skargę | 292 zł |
Royal Canin Light Weight Care - 8 kgBrak ruchu i nadmierne spożycie pokarmu również często prowadzą do nadwagi u kotów. Gdy kot ma już niewielką nadwagę, często... więcejpozostaje w takim stanie lub nadal przybiera na wadze. Utrzymanie idealnej wagi oraz siły mięśni i kości ma fundamentalne znaczenie dla ogólnego stanu zdrowia kota. Karma Royal Canin Light Weight Care może wspierać kontrolę wagi kota dzięki specjalnej formule. Wykazano, że karmienie samą karmą zmniejsza spożycie kalorii. Wysoka zawartość białka i niska zawartość tłuszczu może również pomóc w zmniejszeniu masy ciała przy jednoczesnym utrzymaniu masy mięśniowej. Naturalny błonnik pomaga również zwiększyć uczucie sytości u kota, naturalnie zmniejszając spontaniczne przyjmowanie pokarmu. Royal Canin Light Weight Care w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla kotów z nadwagą. Precyzyjnie zbilansowane żywienie: specjalna receptura wspomagająca kontrolę masy ciała. Niska zawartość kalorii: ponad 90% kotów z lekką nadwagą osiągnęło niższą wagę w ciągu zaledwie 8 tygodni (* badanie wewnętrzne Royal Canin). Zwiększona sytość: dzięki wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 262 zł |
ROYAL CANIN Light Weight Care 8 kgDieta kota odgrywa ważną rolę dla jego zdrowia. Karma ROYAL CANIN® Feline Care Nutrition zawiera specjalnie dostosowane diety... więcej, opracowane z myślą o wrażliwości kotów.Koty z lekką nadwagą są bardziej narażone na poważne problemy zdrowotne i są mniej aktywne.Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care to kompletna i zbilansowana formuła opracowana specjalnie w celu ograniczenia przyrostu masy ciała i utrzymania prawidłowej masy ciała. Dzięki idealnej mieszance włókna, ta precyzyjna formuła żywieniowa wspiera naturalne uczucie sytości u kota. Ponadto formuła została opracowana, aby pomóc kotu utrzymać zdrową wagę.Specjalnie dostosowana zawartość białka w karmie pomaga utrzymać prawidłową masę mięśniową kota. Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care jest także wzbogacona o L-karnitynę - zmodyfikowany aminokwas biorący udział w prawidłowym metabolizmie tłuszczów.Karma zawiera zbilansowaną ilość składników mineralnych, które wspierają zdrowie układu moczowego dorosłego kota.Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care ma potwierdzoną skuteczność. Przeprowadzone przez nas badanie* wykazało, że ponad 90% kotów otrzymujących karmę ROYAL CANIN Light Weight Care osiągnęło prawidłową masę ciała w ciągu zaledwie 8 tygodni.Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care jest również dostępna w 2 różnych wilgotnych teksturach: Drobne kawałki w sosie i Drobne kawałki w galarecie. Mieszanka karmy mokrej i suchej zapewnia kotom różnorodność, którą uwielbiają. Karma sucha ma właściwości czyszczące zęby i jest łatwiejsza w przechowywaniu, natomiast zawartość wilgoci w karmie mokrej wspomaga nawodnienie i zdrowie dróg moczowych.Wszys Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 250 zł |
Royal Canin Light Weight Care karma sucha dla kota ograniczenie nadmiernegRoyal Canin Light Weight Care karma sucha dla kota ograniczenie nadmiernego przyrostu masy ciała 8kg
- Ponad 90% kotó... więcejw z lekką nadwagą już po 8 tygodniach karmienia wyłącznie karmą suchą Royal Canin Light Weight Care osiągnęło lepszą kondycję ciała. *Badania własne Royal Canin
- Receptura o specjalnie dostosowanej zawartości składników mineralnych sprzyja utrzymaniu zdrowia układu moczowego u kotów dorosłych
Program masy kontroli ciała:
1. Stosowanie kompletnych i prawidłowo zbilansowanych karm, zarówno w formie suchej, jak i mokrej, zależnie od preferencji Twojego kota.
2. Zapewnienie kotu zabawy i interaktywne zabawki w domu.
3. Unikanie podawania kotu jedzenia dla ludzi i tłustych przekąsek.
4. Kontakt z lekarzem weterynarii w razie pytań lub wątpliwości odnośnie zdrowia kota.
Zalety
- pomaga utrzymać prawidłową masę ciała
- Udowodniona skuteczność
- Zdrowie układu moczowego
- Program kontroli masy ciała.
Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care dla kotów dorosłych – powyżej 1 roku życia, z tendencją do nadwagi to kompletna i zbilansowana karma dla kotów dorosłych – zalecana jako wsparcie w przypadku konieczności ograniczenia nadmiernego przyrostu masy ciała.
Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care to precyzyjnie zbilansowana receptura wspomagająca utrzymanie prawidłowej masy ciała. Jej skuteczność została udowodniona ponad 90% kotów z lekką nadwagą już po 8 tygodniach karmienia wyłącznie karmą suchą ROYAL CANIN® Light Weight Care osiągnęło lepszą kondycję ciała.
*Badania własne Royal Canin
Receptura o specjalnie dostosowanej zawartości składników mineralnych sprzyja utrzymaniu zdrowia układu moczowego u kotów dorosłych.
SKŁAD: suszone białko drobiowe, włókno roślinne, izolat białka roślinnego*, kukurydza, hydrolizat białka zwierzęcego, gluten kukurydziany, mąka kukurydziana, ryż, pszenica, tłuszcze zwierzęce, sole mineralne, pulpa buraczana, drożdże i ich części, olej rybny, łuski i nasiona psyllium, olej sojowy.
DODATKI (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Wi zoo24.plZłóż skargę | 324 zł |
ROYAL CANIN Light Weight Care 16 kg (2 x 8 kg) karma sucha dla kotów doros
ROYAL CANIN Light Weight Care karma sucha dla kotów dorosłych, utrzymanie prawidłowej masy ciała.• Pomaga ograniczyć nadmie... więcejrny przyrost masy ciała• Unikalna kombinacja włókna pomaga zapewnić uczucie sytości• Odpowiedni poziom białka pomaga chronić masę mięśniową• Dodatek L-karnityny wpływa korzystnie na metabolizm tłuszczy • Udowodniona skutecznośćDiet Fera.plZłóż skargę | 568 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Royal Canin Care Nutrition (zdrowe wyżywienie)Porównaj w tabeli →
od 86 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 60 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 311 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 59 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 250 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 301 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 135 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 254 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 66 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 162 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 72 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 112 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, super premium
od 300 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 114 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 117 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
Modyfikacje Royal Canin Light Weight Care
Ceny na Royal Canin Light Weight Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Light Weight Care 400 g | od 23 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Light Weight Care 1.5 kg | od 69 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Light Weight Care 3.5 kg | od 117 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Light Weight Care 8 kg | od 250 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Light Weight Care 10 kg | od 300 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 300 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 298 zł
sucha karma, 5.4 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso, warzywa, owoce, super premium
od 320 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 198 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 343 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, białko ryżowe, idrolizat wątroby drobiowej, olej sojowy, super premium
od 335 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak 21%, ryż 8%, kukurydza, tłuszcze, białka, premium
od 217 zł
sucha karma, 4.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, rośliny strączkowe, jajka, warzywa, owoce, holistyczna
od 242 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: łosoś 18%, ryż 15%, zboża, tłuszcz, białka, premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium