Корм для кішок Royal Canin Light Weight Care 400 g
Royal Canin Light Weight Care 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Light Weight Care 400 g
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Light Weight Care - 400 gBrak ruchu i nadmierne spożycie pokarmu również często prowadzą do nadwagi u kotów. Gdy kot ma już niewielką nadwagę, często... щеpozostaje w takim stanie lub nadal przybiera na wadze. Utrzymanie idealnej wagi oraz siły mięśni i kości ma fundamentalne znaczenie dla ogólnego stanu zdrowia kota. Karma Royal Canin Light Weight Care może wspierać kontrolę wagi kota dzięki specjalnej formule. Wykazano, że karmienie samą karmą zmniejsza spożycie kalorii. Wysoka zawartość białka i niska zawartość tłuszczu może również pomóc w zmniejszeniu masy ciała przy jednoczesnym utrzymaniu masy mięśniowej. Naturalny błonnik pomaga również zwiększyć uczucie sytości u kota, naturalnie zmniejszając spontaniczne przyjmowanie pokarmu. Royal Canin Light Weight Care w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla kotów z nadwagą. Precyzyjnie zbilansowane żywienie: specjalna receptura wspomagająca kontrolę masy ciała. Niska zawartość kalorii: ponad 90% kotów z lekką nadwagą osiągnęło niższą wagę w ciągu zaledwie 8 tygodni (* badanie wewnętrzne Royal Canin). Zwiększona sytość: dzięki wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 25 zł |
ROYAL CANIN Light Weight Care 400 gDieta kota odgrywa ważną rolę dla jego zdrowia. Karma ROYAL CANIN® Feline Care Nutrition zawiera specjalnie dostosowane diety... ще, opracowane z myślą o wrażliwości kotów.Koty z lekką nadwagą są bardziej narażone na poważne problemy zdrowotne i są mniej aktywne.Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care to kompletna i zbilansowana formuła opracowana specjalnie w celu ograniczenia przyrostu masy ciała i utrzymania prawidłowej masy ciała. Dzięki idealnej mieszance włókna, ta precyzyjna formuła żywieniowa wspiera naturalne uczucie sytości u kota. Ponadto formuła została opracowana, aby pomóc kotu utrzymać zdrową wagę.Specjalnie dostosowana zawartość białka w karmie pomaga utrzymać prawidłową masę mięśniową kota. Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care jest także wzbogacona o L-karnitynę - zmodyfikowany aminokwas biorący udział w prawidłowym metabolizmie tłuszczów.Karma zawiera zbilansowaną ilość składników mineralnych, które wspierają zdrowie układu moczowego dorosłego kota.Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care ma potwierdzoną skuteczność. Przeprowadzone przez nas badanie* wykazało, że ponad 90% kotów otrzymujących karmę ROYAL CANIN Light Weight Care osiągnęło prawidłową masę ciała w ciągu zaledwie 8 tygodni.Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care jest również dostępna w 2 różnych wilgotnych teksturach: Drobne kawałki w sosie i Drobne kawałki w galarecie. Mieszanka karmy mokrej i suchej zapewnia kotom różnorodność, którą uwielbiają. Karma sucha ma właściwości czyszczące zęby i jest łatwiejsza w przechowywaniu, natomiast zawartość wilgoci w karmie mokrej wspomaga nawodnienie i zdrowie dróg moczowych.Wszys Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 23 zł |
ROYAL CANIN Light Weight Care 400 g karma sucha dla kotów dorosłych, utrzy
ROYAL CANIN Light Weight Care karma sucha dla kotów dorosłych, utrzymanie prawidłowej masy ciała.• Pomaga ograniczyć nadmie... щеrny przyrost masy ciała• Unikalna kombinacja włókna pomaga zapewnić uczucie sytości• Odpowiedni poziom białka pomaga chronić masę mięśniową• Dodatek L-karnityny wpływa korzystnie na metabolizm tłuszczy • Udowodniona skutecznośćDiet Fera.plПоскаржитись | 29 zł |
Royal Canin Light Weight Care - 400 gBrak ruchu i nadmierne spożycie pokarmu również często prowadzą do nadwagi u kotów. Gdy kot ma już niewielką nadwagę, często... щеpozostaje w takim stanie lub nadal przybiera na wadze. Utrzymanie idealnej wagi oraz siły mięśni i kości ma fundamentalne znaczenie dla ogólnego stanu zdrowia kota. Karma Royal Canin Light Weight Care może wspierać kontrolę wagi kota dzięki specjalnej formule. Wykazano, że karmienie samą karmą zmniejsza spożycie kalorii. Wysoka zawartość białka i niska zawartość tłuszczu może również pomóc w zmniejszeniu masy ciała przy jednoczesnym utrzymaniu masy mięśniowej. Naturalny błonnik pomaga również zwiększyć uczucie sytości u kota, Bitiba.plПоскаржитись | 24 zł |
Karma sucha dla kota ROYAL CANIN Light Weight Care, 400 gRoyal Canin Light Weight Care karma sucha dla kotów dorosłych, utrzymanie prawidłowej masy ciała Koty z tendencją do nadwagi.... щеKarma zalecana jako wsparcie w ... EmpikПоскаржитись | 24 zł |
Royal Canin Light Weight Care karma sucha dla kotów dorosłych, utrzymanie | 30 zł |
Royal Canin Light Weight Care - 400 g | 24 zł |
Серія Royal Canin Care Nutrition (здорове харчування)Порівняти в таблиці →
від 86 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: злаки, білки, рис, клітковина, жири, олія, суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 60 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 123 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: злаки, білки, рис, клітковина, жири, олія, суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: злаки, білки, рис, клітковина, жири, олія, суперпреміум
від 311 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: злаки, білки, рис, клітковина, жири, олія, суперпреміум
від 59 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: м'ясо, м'ясні субпродукти, злаки, продукти рослинного походження, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: злаки, білки, рис, клітковина, жири, олія, суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 301 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 254 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 66 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Модификації Royal Canin Light Weight Care
Ціни на Royal Canin Light Weight Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Light Weight Care 400 g | від 23 zł | 7 пропозицій | ||
Royal Canin Light Weight Care 1.5 kg | від 69 zł | 7 пропозицій | ||
Royal Canin Light Weight Care 3.5 kg | від 117 zł | 4 пропозиції | ||
Royal Canin Light Weight Care 8 kg | від 250 zł | 12 пропозицій | ||
Royal Canin Light Weight Care 10 kg | від 300 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, фрукти, печінка птиці, яйця, суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: борошно з м'яса курки, кукурудза, рис, глютен, печінка, яйця, дріжджі, жир, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: злаки, протеїни, м'ясо птиці, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, яйця, печінка курки, оселедець, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно індички, рибне борошно, картопляні пластівці і жом, білок, суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, жом буряків, целюлоза, соус, суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 35 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м’ясо, овочі, фрукти, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, індичка, бобові, печінка курки, яйця, овочі, фрукти, ягоди, холістик