Karma dla kotów Royal Canin Oral Sensitive 3.5 kg
Royal Canin Oral Sensitive 3.5 kg 0.4 kg3.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Oral Sensitive 3.5 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów Royal Canin Oral Care 3,5 kg (3182550721615) (253203Udowodniona skuteczność Karmienie wyłącznie ORAL CARE przynosi efekty już po 28 dniach: do 59%* redukcja kamienia nazębnego.... więcej*Badanie wewnętrzne Royal Canin, 2005 — porównanie z kontrolną karmą dla dorosłych kotów niezawierającą aktywnych składników Oral Care na najbardziej wrażliwych zębach.Zdrowie układu moczowego Właściwy bilans składników mineralnych w diecie przyczynia się do utrzymania zdrowego układu moczowego u dorosłych kotów.Składniki do pielęgnacji jamy ustnej . Kompletna sucha karma dla dorosłych kotów w wieku od 12 miesięcy do 7 lat ze skłonnością do odkładania się płytki nazębnej i kamienia nazębnego.suszo Rozetka.plZłóż skargę | 150 zł |
ROYAL CANIN Oral Care 3,5 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kotów z problemami z zębami? Zdrowe zęby są dla kotów niezbędne – nie tylko do... więcejspożycia pokarmu, lecz także w codziennej zabawy. Aby uniknąć problemów z higieną jamy ustnej, ważne jest, aby zęby kota były czyste i zdrowe. Kamień nazębny powstaje w wyniku mineralizacji płytki nazębnej, która wchodzi w kontakt ze śliną. W najgorszym przypadku dyskomfort w jamie ustnej może spowodować, że kot przestanie jeść lub pić. Jeśli u Twojego kota występują oznaki kamienia nazębnego lub choroby dziąseł, koniecznie skonsultuj się z weterynarzem, który skontroluje stan zdrowia zębów i dziąseł. ROYAL CANIN Oral Care to karma dla kotów o dobrze zbilansowanej formule odżywczej, która pomaga ograniczyć tworzenie się kamienia nazębnego, a tym samym przyczynia się do higieny jamy ustnej i zębów. Zawiera również wysoką zawartość białka i zrównoważoną zawartość minerałów, aby wspierać i wzmacniać mięśnie, kości i zęby. Jeżeli preferujesz dietę wspomagającą higienę zębów i pyszczka kota, pamiętaj, że preparat ROYAL CANIN Oral Care ma podwójny efekt: Działanie mechaniczne i chemiczne. ROYAL CANIN Oral Care ma ukierunkowane działanie w pyszczku kota. Specjalnie opracowana wielkość i kształt krokietów ORAL CARE zapewniają długie, intensywne żucie. To mechaniczne ścieranie powoduje „efekt czyszczenia zębów”, co pomaga utrzymać higienę zębów dzień po dniu i ograniczyć powstawanie płytki nazębnej. Ponadto formuła karmy ORAL CARE jest wzbogacona o aktywny kompleks Dental (cząsteczki wyłapujące wapń). Ten efekt chemiczny wiąże wapń zawarty w ślinie i zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego. Karma dla kotów ROYAL CANIN Oral Care ma pozytywne oddziaływanie: Wyłączne odżywianie przy zastosowaniu karmy ORAL CARE przez 28 dni może redukować powstawanie kamienia o 59%.* *Badanie ROYAL CANIN, 2006 r. Mierzona po usunięciu kamienia nazębnego i polerowania najczęściej dotkniętych zębów; w porównaniu z żywieniem z zastosowaniem karmy bez aktywnych substancji czynnych Ponadto karma zawiera odpowiednią zawartość minerałów, które wspomagają funkcje dróg moczowych u dorosłych kotów. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN Oral Care to wartościowa i zbilansowana karma dla Twojego kota. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 135 zł |
Royal Canin Dental Care - 3,5 kgBól i problemy z uzębieniem wpływają nie tylko na całe ciało i umysł u ludzi, ale także u zwierząt domowych. Royal Canin Dent... więcejal Care dba o jamę ustną dorosłego kota: procesy chemiczne i mechaniczne mogą zmniejszyć odkładanie się kamienia nazębnego. Tworzenie się kamienia nazębnego można ograniczyć dzięki aktywnemu składnikowi odżywczemu, który wiąże się z wapniem w ślinie kota. Ponadto specjalnie opracowany krokiet sprzyja długiemu żuciu, co może wspomagać "efekt szczotkowania zębów" poprzez mechaniczne ścieranie. Według wewnętrznego badania przeprowadzoneg Zooplus.plZłóż skargę | 142 zł |
Royal Canin Oral Care sucha karma dla kota - redukcja odkładania kamieniaRoyal Canin Oral Care - sucha karma dla kotów - eliminuje płytkę nazębną Royal Canin Oral Care - produkt od Royal Canin. Mark... więceja od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla kotów Doskonale zbilansowana karma Royal Canin Oral Care sprzyja higienie jamy ustnej oraz redukcji odkładania kamienia nazębnego. W związku z tym produkt jest wyposażony w podwójny mechanizm, który eliminuje kamień nazębny. Unikalny kształt i tekstura krokieta zachęcają do dłuższego rozgryzania karmy. Dzięki temu uzyskujemy efekt czyszczący, a płytka nazębna jest mechanicznie usuwana w trakcie jedzenia. Dodatkowo receptura posiada aktywną substancję, która działa chemicznie i wiąże wapń obecny w ślinie. W związku z tym zapobiega jego odkładaniu i powstawaniu kamienia nazębnego. Udowodniona skuteczność: do 59% redukcji odkładania się kamienia nazębnego po 28 dniach podawania kotu wyłącznie karmy Royal Canin . Główne cechy Royal Canin podwójny mechanizm czyszczenia zębów odpowiedni poziom białka wpływa na zachowanie masy mięśniowej. Zalety karmy Royal Canin redukcja odkładania kamienia nazębnego efekt mechanicznego czyszczenia aktywna substancja wiążąca wapń obecny w ślinie. Dostępne opakowania 1,5kg, 3,5kg, 8kg Inne specjalistyczne produkty dla kotów znajdziesz tutaj - Kot - dieta specjalna Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 224 zł |
Royal Canin Oral Care karma sucha dla dorosłych kotów, 3,5kg DARMOWA DOSTARoyal Canin Oral Care karma sucha dla dorosłych kotów, zmniejszenie powstawania płytki nazębnej i tworzenie kamienia naz... więcejębnego, 3,5 kg
- Doskonale zbilansowana receptura karmy Oral care sprzyja zdrowiu jamy ustnej ograniczając powstawanie płytki nazębnej. Podwójne działanie: Działanie mechaniczne: specjalnie opracowana wielkość, tekstura i kształt krokietów karmy Oral Care zachęcają kota do intensywnego żucia, co zapewnia mechaniczny efekt czyszczący, sprzyjając usuwaniu płytki nazębnej. Działanie chemiczne: receptura zawierająca związki chelatujące wapń („Active Dental Agent”), wiążące wapń zawarty w ślinie, przez co staje się on niedostępny w procesie mineralizacji płytki nazębnej.
- Wyłączne stosowanie karmy Oral Care przynosi widoczne efekty już po 28 dniach: zmniejszenie powstawania kamienia nazębnego do 59%*. *Badanie wewnętrzne Royal Canin, 2005 - W porównaniu z karmą kontrolną dla dorosłych kotów nie zawierającą aktywnych substancji Oral Care, jeśli chodzi o najbardziej narażone zęby.
- Receptura wspomagająca prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego u dorosłych kotów, dzięki odpowiedniej koncentracji soli mineralnych.
Zalety
- Redukcja odkładania kamienia nazębnego
- Efekt mechanicznego czyszczenia
- Aktywna substancja wiążąca wapń obecny w ślinie
Karma charakteryzuje się wysokim poziomem białka, co sprzyja utrzymaniu masy mięśniowej.
Karma ROYAL CANIN® Oral Care ma podwójne działanie: Efekt mechanicznego czyszczenia i efekt chemicznego czyszczenia. Unikalny kształt i tekstura krokieta zachęcają do dłuższego rozgryzania karmy. Mechaniczny efekt czyszczący w trakcie jedzenia sprzyja usuwaniu płytki nazębnej.
Receptura została wzbogacona o aktywną substancję, która wiążąc wapń obecny w ślinie, zapobiega jego odkładaniu na zębach i powstawaniu kamienia nazębnego.
Udowodniona skuteczność: do 59% redukcji odkładania się kamienia nazębnego po 28 dniach podawania kotu wyłącznie karmy ROYAL CANIN® Oral Care.
Skład: suszone białko drobiowe, ryż, kukurydza, izolat białka roślinnego*, tłuszcze zwierzęce, mąka kukurydziana, włókno roślinne, hydrolizat białka zwierzęcego, pszenica, gluten kukurydziany, sole mineralne, pulpa buraczana, olej rybny, fruktooligosach zoo24.plZłóż skargę | 160 zł |
Karma sucha dla kotów ROYAL CANIN Oral Care, 3,5 kgKarma ROYAL CANIN Oral Care wykazuje podwójne działanie: Efekt mechanicznego i chemicznego czyszczenia zębów i jamy ustnej. U... więcejnikalny kształt i tekstura kroki... EmpikZłóż skargę | 162 zł |
Seria Royal Canin Care Nutrition (zdrowe wyżywienie)Porównaj w tabeli →
od 86 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 311 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 59 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 250 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 301 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 135 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 254 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 66 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 162 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 60 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 67 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 112 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, super premium
od 300 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 114 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 117 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
Modyfikacje Royal Canin Oral Sensitive
Ceny na Royal Canin Oral Sensitive |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Oral Sensitive 400 g | od 23 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Oral Sensitive 3.5 kg | od 135 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 162 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 152 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, celuloza, sos, super premium
od 134 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 125 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, tuńczyk, wołowina, białka, warzywa, super premium
od 145 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, białko ryżowe, idrolizat wątroby drobiowej, olej sojowy, super premium
od 125 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 145 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: kurczak 22%, wieprzowina, mąka, skrobia, łosoś, tłuszcz, jajko, super premium
od 166 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: zboża, drób, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 148 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium