Karma dla kotów Royal Canin Urinary Care 400 g
Zdjęcia 19 |
Royal Canin Urinary Care 400 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Urinary Care 400 g
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów Royal Canin Urinary Care 400 g (3182550842907) (1800Sucha karma dla dorosłych kotów od 12 miesiąca życia dla utrzymania zdrowego układu moczowego. Udowodniono, że skutecznie zmn... więcejiejsza ryzyko powstawania kamieni. Utrzymuje zdrowe stężenie składników mineralnych w moczu, reguluje ich równowagę i utrzymuje niski poziom pH, co skutkuje mniejszą koncentracją moczu. Zapobiega to tworzeniu się kamieni. Rozetka.plZłóż skargę | 22 zł |
Royal Canin Urinary Care 400g | 46 zł |
Royal Canin Urinary Care - 400 gPyszny smak kurczaka przyciąga do miski każdego kota! Ale smak to nie wszystko - karma Royal Canin Urinary Care została specj... więcejalnie opracowana, aby wspierać prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. Zawiera kontrolowaną zawartość składników mineralnych, które mogą wspierać prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych i wraz z regulującą wartością pH przyczyniają się do tworzenia optymalnego środowiska moczu. Sukces potwierdził słuszność tej formuły: wewnętrzne badanie przeprowadzone przez Royal Canin wykazało, że karma ta może wspierać funkcjonowanie dróg moczowych u kotów uczestniczących w badaniu w ciągu zaledwie 10 dni. Royal Canin Urinary Care w skrócie: Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów. Zbilansowana formuła: specjalnie opracowana, aby wspierać idealne środowisko moczowe dla prawidłowego funkcjonowania układu moczowego. Wysoka akceptacja: szczególnie smaczne krokiety w naturalny sposób wspierają mięśnie szczęki. Idealny stosunek składników mineralnych: zapewnia równowagę składników mineralnych. Regulowana wartość pH: zrównoważona zawartość składników mineralnych przyczynia się do obniżenia wartości pH w moczu. Udowodnione wyniki: może wspomagać funkcjonowanie dróg moczowych w zaledwie 10 dni (badanie wewnętrzne Royal Canin). Smakowita receptura: dla najlepszej akceptacji. Obietnica jakości Royal Canin Wszystkie produkty Royal Canin przechodzą szeroko zakrojoną kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i zaspokoić indywidualne potrzeby żywieniowe i styl życia kota. Oznacza to, że stosując karmę Royal Canin Urinary Care zapewniasz swojemu kotu wysokiej jakości, zbilansowaną dietę. Żywienie mieszane - sprytnie połączone: Aby sprostać indywidualnym preferencjom różnych kotów, karma Royal Canin Digest Sensitive jest dostępna również jako sucha karma w postaci chrupiących krokietów. Jeśli rozważasz karmienie mieszaną karmą suchą i mokrą, po prostu postępuj zgodnie z naszymi zaleceniami żywieniowymi. Zapewni to kotu odpowiednią ilość karmy mokrej i suchej. Karmę mokrą do stosowania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Urinary Care znajdziesz tutaj: Royal Canin Urinary Care w sosie Zooplus.plZłóż skargę | 23 zł |
Royal Canin Urinary Care 0,4kgRoyal Canin Urinary Care 0,4kg
Pełnopor Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 40 zł |
Royal Canin Urinary Care 0,4kgSkład karmyOdwodnione białko drobiowe, kukurydza, izolat białka roślinnego, ryż, pszenica, tłuszcze zwierzęce, włókna roślinn... więceje, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, mąka kukurydziana, minerały, pulpa buraczana, drożdże i ich części, olej sojowy, olej rybny, wyciąg z nagietka (źródło luteiny) Akces-markt.plZłóż skargę | 30 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Royal Canin Care Nutrition (zdrowe wyżywienie)Porównaj w tabeli →
od 86 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 59 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 254 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 66 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 162 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 67 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 112 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, super premium
od 300 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 114 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 117 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 9 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 153 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 311 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 58 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, super premium
Modyfikacje Royal Canin Urinary Care
Ceny na Royal Canin Urinary Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Urinary Care 400 g | od 22 zł | 10 oferty | ||
Royal Canin Urinary Care 2 kg | od 86 zł | 15 oferty | ||
Royal Canin Urinary Care 4 kg | od 153 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Urinary Care 10 kg | od 311 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 30 zł
sucha karma, 0.65 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: białko indycze 25%, mięso indycze 5%, zboża, zioła, jagody, olej, tłuszcz, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.75 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: wołowina 16%, zboża, białko, tłuszcze, cykoria, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, łosoś, szynka, białka, warzywa, super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: drób, warzywa, białka, wątróbka, jagody, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.75 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: łosoś 15%, zboża, białko, tłuszcze, cykoria, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: indyk (20%), ryż (14%), warzywa, zboża, witaminy, minerały, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, tuńczyk, wołowina, białka, warzywa, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, szynka, łosoś, białka, warzywa, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: biały drób, zboża, łosoś, szynka, wieprzowina, białka, warzywa, super premium
od 15 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: kurczak, super premium