Karma dla kotów Royal Canin Satiety Weight Management 1.5 kg (56512)
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Zamknij
Menu
Royal Canin Satiety Weight Management 1.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Satiety Weight Management 1.5 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Veterinary Feline Satiety Weight Management - 1,5 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Jeśli chcesz pomóc swojemu kotu schudnąć, dietetyczna kompletna karma Royal Canin Veterinary Feline Satiety Support Weight Management będzie dla niego idealna. Jest to dietetyczna sucha karma z dostosowaną zawartością składników odżywczych i niską zawartością energii, która wspomaga skuteczną utratę wagi i ułatwia utrzymanie idealnej wagi po udanej diecie. Karma Royal Canin Veterinary Feline Satiety Support Weight Management charakteryzuje się wysoką zawartością białka, które jest ważne dla utrzymania szczupłej masy mięśniowej. Zawartość naturalnego błonnika jest również wysoka, co przyczynia się do dobrego uczucia sytości po posiłku. Pomaga to uniknąć nawyku żebrania pomiędzy posiłkami. Royal Canin Veterinary Feline Satiety Weight Management w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla kotów w celu zmniejszenia nadwagi. Niski poziom energii i zrównoważona zawartość składników odżywczych wspomagają utratę wagi u kotów z nadwagą, pomagają utrzymać idealną wagę po utracie kilogramów. Uczucie sytości: bogata w błonnik, dobrze sycąca, pomaga uniknąć nawyku żebrania między posiłkami. Wysoka zawartość białka: pomaga w budowaniu i utrzymaniu masy mięśniowej. Indeks S/O: stwarza środowisko moczu niesprzyjające tworzeniu się kamieni moczowych. Przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 82 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Satiety Weight Management 1,5 kgROYAL CANIN® Satiety Weight Management dla zdrowej wagi u kotów ROYAL CANIN® Satiety Weight Management to zbilansowana i bog... więcejata w składniki odżywcze receptura opracowana specjalnie w celu wspierania zdrowego odchudzania i kontroli masy ciała u dorosłych kotów z nadwagą. Skuteczna kontrola wagi: Zbilansowana formuła tej karmy została opracowana specjalnie w celu promowania zdrowego odchudzania u kotów, z uwzględnieniem jednoczesnego zapobiegania przybieraniu na wadze. W badaniu przeprowadzonym przez Royal Canin, 97%¹ kotów, które jadły karmę ROYAL CANIN® Satiety Weight Management przez trzy miesiące, straciło na wadze. Rzadsze domaganie się jedzenia Wysoka zawartość naturalnego błonnika sprawia, że koty czują się syte między posiłkami. W badaniu przeprowadzonym przez firmę Royal Canin w przypadku 82%2 kotów odnotowano mniejsze dopominanie się jedzenia podczas utraty wagi. Utrzymanie masy mięśniowej Ta bogata w białko receptura pomaga utrzymać zdrową masę mięśniową podczas odchudzania. Indeks S/O Karma ta tworzy również środowisko moczowe, które utrudnia tworzenie się kamieni struwitowych i szczawianowo-wa Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 69 zł |
ROYAL CANIN Satiety Support weight managment Feline sucha karma dla dorosłPełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych kotów. Wskazani Fera.plZłóż skargę | 75 zł |
Royal canin Royal Canin Veterinary Health Nutrition Cat SATIETY - 3,5kgLinia produktów Satiety ma na celu zmniejszenie masy ciała i utrzymanie wagi twojego kota.
Specjalna dieta weterynaryjna dla... więcejdorosłych kotów w celu zmniejszenia masy ciała. Nadmierne spożywanie pokarmu i brak ćwiczeń prowadzą do problemów z wagą u kotów domowych. Wyjątkowo zbilansowana niskoenergetycz Petkarma.plZłóż skargę | 170 zł |
Royal Canin Veterinary Feline Satiety Weight Management - 1,5 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Jeśli chcesz pomóc swojemu kotu schudnąć, dietetyczna kompletna karma Royal Canin Veterinary Feline Satiety Support Weight Management będzie dla niego idealna. Jest to dietetyczna sucha karma z dostosowaną zawartością składników odżywczych i niską zawartością energii, która wspomaga skuteczną utratę wagi i ułatwia utrzymanie idealnej wagi po udanej Bitiba.plZłóż skargę | 80 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Vet Diet (lecznicze)Porównaj w tabeli →
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: wieprzowina, drób, mąka pszenna, tuńczyk, olej słonecznikowy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 156 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 193 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak 4%, wieprzowina, zboża, oleje i tłuszcze, super premium
od 304 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 128 zł
sucha karma, 2.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 146 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 162 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 137 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: wątróbka drobiowa, kurczak, zboża, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 30 zł
sucha karma, 0.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, drób, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 48 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 48 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wątróbka wieprzowa, kukurydza, ryż, olej słonecznikowy, olej rybny, super premium
od 255 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia, białko, olej, błonnik, tłuszcze, cykoria, maltodekstryna, super premium
od 171 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: ryż, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 89 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, białko, błonnik, ryż, tłuszcze, mąka, pszenica, dodatki, składniki mineralne, super premium
od 111 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, drób, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
Wideo recenzje
Modyfikacje Royal Canin Satiety Weight Management
Ceny na Royal Canin Satiety Weight Management |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Satiety Weight Management 400 g | od 24 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Satiety Weight Management 1.5 kg | od 69 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Satiety Weight Management 3.5 kg | od 146 zł | 10 oferty | ||
Royal Canin Satiety Weight Management 6 kg | od 147 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 79 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 74 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 75 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 79 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, kaczka białko, drób, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 104 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: kurczak, gluten, wieprzowina, groszek, owies, ryby, białka, tłuszcz, zioła, super premium
od 68 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 78 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 109 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, mąka, tłuszcz, gluten, wątróbka drobiowa, olej rybny, witaminy, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium