Корм для кішок Hills PD i/d Chicken 1.5 kg
Фото 12 |
Hills PD i/d Chicken 1.5 kg |
|
Дієтичний корм живить кишковий мікробіом і допомагає зменшити розлади травлення. Високий рівень вмісту електролітів і вітамінів групи B. суміш пребіотиків сприяє активній роботі корисних кишкових бактерій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD i/d Chicken 1.5 kg
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla kota HILL'S Prescription Diet I/D Kurczak 1.5 kgHill's Prescription Diet i/d to wysoce strawna sucha karma dla kotów o składzie specjalnie opracowanym w celu wspomagania ogr... щеaniczania objawów rozstroju żołądkowego i zapewniania łatwego wchłaniania składników pokarmowych. Jest wzbogacona elektrolitami i witaminami B, aby wspomagać zastępowanie utraconych składników pokarmowych. Wyprodukowana z użyciem firmowej technologii składników ActivBiome+, czyli specjalnej kombinacji prebiotycznych źródeł błonnika o potwierdzonej klinicznie skuteczności szybkiego odżywiania mikrobiomu jelitowego, na rzecz wspierania optymalnej jakości stolca oraz zdrowego stanu układu pokarmowego. Wzmocniona kwasami omega-3 i omega-6 oraz przeciwutleniac Electro.plПоскаржитись | 77 zł |
Karma dla kota HILL'S Prescription Diet I/D Kurczak 1.5 kgHill's Prescription Diet i/d to wysoce strawna sucha karma dla kotów o składzie specjalnie opracowanym w celu wspomagania ogr... щеaniczania objawów rozstroju żołądkowego i zapewniania łatwego wchłaniania składników pokarmowych. Jest wzbogacona elektrolitami i witaminami B, aby wspomagać zastępowanie utraconych składników pokarmowych. Wyprodukowana z użyciem firmowej technologii składników ActivBiome+, czyli specjalnej kombinacji prebiotycznych źródeł błonnika o potwierdzonej klinicznie skuteczności szybkiego odżywiania mikrobiomu jelitowego, na rzecz wspierania optymalnej jakości stolca oraz zdrowego stanu układu pokarmowego. Wzmocniona kwasami omega-3 i omega-6 oraz przeciwutleniac Avans.plПоскаржитись | 77 zł |
HILL'S PD Feline I/D 1,5kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Brak danych Rodzaj zwierzęcia Kot Bez konserwantów Brak danych... щеBez soi Brak danych Rodzaj opakowania Plastikowa torba Waga produktu 1,5 kg Rasa kota Każda rasa Bezglutenowe Nie Bez cukru Brak danych Forma dawkowania Stały Efekty zdrowotne Odbudowa mikroflory jelit, wsparcie układu odpornościowego Specyficzne potrzeby zwierzęcia Ochrona przewodu pokarmowego Specyficzne potrzeby zwierzęcia Silna odporność Specyficzne potrzeby zwierzęcia Prawidłowe trawienie Wiek zwierzęcia W każdym wieku Smak karmy Mięso Zawartość tłuszczu 19,9% Włókna surowe 2,2% Białko 36,8% Popiół surowy 6,6% Szerokość 190mm Długość 75mm Wysokość 230mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 110 zł |
Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care z kurczakiem - 1,5 kgKarma Prescription Diet i/d Digestive Care została opracowana specjalnie dla kotów z problemami trawiennymi. Zawiera zwiększo... щеną ilość elektrolitów, niewielką ilość tłuszczu oraz lekkostrawne składniki pokarmowe. Karma jest produkowana zgodnie z technologią ActivBiome+, unikalną mieszanką włókien prebiotycznych, które, jak wykazano, szybko odżywiają mikrobiom jelitowy, wspomagając optymalne trawienie i dobre samopoczucie Twojego pupila. Sucha karma zawiera lekkostrawne składniki, które wspólnie tworzą pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 78 zł |
Karma dla kota HILL'S Prescription Diet I/D Kurczak 1.5 kgHill's Prescription Diet i/d to wysoce strawna sucha karma dla kotów o składzie specjalnie opracowanym w celu wspomagania ogr... щеaniczania objawów rozstroju żołądkowego i zapewniania łatwego wchłaniania składników pokarmowych. Jest wzbogacona elektrolitami i witaminami B, aby wspomagać zastępowanie utraconych składników pokarmowych. Wyprodukowana z użyciem firmowej technologii składników ActivBiome+, czyli specjalnej kombinacji prebiotycznych źródeł błonnika o potwierdzonej klinicznie skuteczności szybkiego odżywiania mikrobiomu jelitowego, na rzecz wspierania optymalnej jakości stolca oraz zdrowego stanu układu pokarmowego. Wzmocniona kwasami omega-3 i omega-6 oraz przeciwutleniac Mediaexpert.plПоскаржитись | 70 zł |
Hill's Prescription Diet Digestive Care i/d Feline z kurczakiem - sucha kaAkces-markt.pl Поскаржитись | 85 zł |
HILL'S Digestive Care i/d kot 1,5kg kurczak | 80 zł |
Серія Hills Prescription Diet
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 46 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, лосось, злаки, жири, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 151 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 318 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, продукти тваринного та рослинного походження, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 273 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: зернові, олії, жири, яйця та їх похідні, м'ясо та м'ясні продукти, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 305 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, 0.15 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: гідролізат курячої печінки, крохмаль, соєве масло, целюлоза, суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
від 144 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: рис, кукурудза, курячі субпродукти, курячий жир, соєві боби, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, лосось, злаки, жири, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Hills PD i/d Chicken
Ціни на Hills PD i/d Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills PD i/d Chicken 400 g | від 29 zł | 5 пропозицій | ||
Hills PD i/d Chicken 1.5 kg | від 70 zł | 7 пропозицій | ||
Hills PD i/d Chicken 3 kg | від 125 zł | 5 пропозицій | ||
Hills PD i/d Chicken 8 kg | від 320 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 125 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, тапіока, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум