Корм для кішок Hills PD Gastrointestinal Biome 3 kg
Фото 3 |
Hills PD Gastrointestinal Biome 3 kg 1.5 кг3 кг |
|
Корм із високим вмістом клітковини, що сприяє регулярному здоровому стільцю. Зроблений з використанням технології інгредієнтів ActivBiome+ для швидкого живлення мікробіома кишечника та допомоги у вирішенні складних проблем із шлунково-кишковим трактом.
Різні варіанти дизайну упаковки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD Gastrointestinal Biome 3 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hills Feline Digestive Fibre Care Gastroinal Biome - Dry Cat Food - 3 kg 0HILL'S Feline Digestive Fibre Care Gastrointestinal Biome - Dry Cat Food - 3 kg Amazon.plПоскаржитись | 149 zł |
Hill's Prescription Diet Feline Gastrointestinal Biome - 3 kgHill's Prescription Diet Feline Gastrointestina Zooplus.plПоскаржитись | 128 zł |
Hill's Prescription Diet Feline Gastrointestinal Biome - 3 kgHill's Prescription Diet Feline Gastrointestina Bitiba.plПоскаржитись | 126 zł |
Hill's Prescription Diet Feline Gastrointestinal Biome - 2 x 3 kgHill's Prescription Diet Feline Gastrointestina Zooplus.plПоскаржитись | 255 zł |
Hill's Prescription Diet: karma sucha dla kota, 3 kg + karma mokra, 3 x 82Hill's Prescription Diet Feline Gastrointestina Zooplus.plПоскаржитись | 128 zł |
Серія Hills Prescription Diet
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, в составе: злаки, м'ясо птиці, яйця, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, бобові, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий корм, 0.15 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курячий фарш, свиняча печінка, свинина, курка, рис, суперпреміум
від 146 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 298 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, тваринні та рослинні похідні, олії, жири, фрукти, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 57 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, білки, олії, жири, фрукти, мінерали, насіння, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо курки та індички, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, 0.15 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свиняча печінка 30%, свинина, крохмаль, борошно, жир, протеїни сої, суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, тваринні та рослинні похідні, олії, жири, фрукти, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: рис, злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 200 zł
вологий корм, 0.15 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курячий фарш, свиняча печінка, свинина, курка, рис, суперпреміум
Модификації Hills PD Gastrointestinal Biome
Ціни на Hills PD Gastrointestinal Biome |
---|---|---|---|---|
Hills PD Gastrointestinal Biome 1.5 kg | від 76 zł | 1 пропозиція | ||
Hills PD Gastrointestinal Biome 3 kg | від 126 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 132 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, борошно, кукурудза, пшениця, жир, рис, ячмінь, овес, вітаміни, суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, турбота про зуби, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 113 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: борошно з м'яса курки, кукурудза, рис, глютен, печінка, яйця, дріжджі, жир, суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, жом буряків, целюлоза, соус, суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: індичка, суперпреміум
від 145 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, рисовий протеїн, гідролізат курячої печінки, соєва олія, суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка 21%, рис 8%, кукурудза, жири, білки, преміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум