Корм для собак Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 кг
Відео 1Фото 2 |
Закрити
Шапка
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hills PD Canine Metabolic Mobility 12kg 52742000633 | 375 zł |
Hill's Prescription Diet Metabolic + Mobility, kurczak - 12 kgOtyłość i choroba zwyrodnieniowa stawów to dwa schorzenia występujące u psów, które często występują równolegle. Hill's Presc... щеription Diet Canine Metabolic Mobility to dietetyczna karma sucha o klinicznie potwierdzonym działaniu, która pozwala na zapewnienie psu specjalnie dostosowanej diety. Ta smaczna karma dla psów ma obniżoną zawartość energii. Specjalne składniki mogą przyczynić się do trwałego uczucia sytości, co pozwala uniknąć napadów głodu między posiłkami. Cenne kwasy tłuszczowe omega-3 i witamina E mogą również wspomagać naturalne funkcjonowanie stawów. Zawiera również wapń, który jest niezbędny do utrzymania prawidłowego stanu kości. Ponadto zawarte w nich przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 322 zł |
Hills Prescription Diet j/d Canine 12kg | 324 zł |
Hill's HILL'S Prescription Diet Canine j/d 12 kg | 295 zł |
Hill’s PD Canine J/D Mobility 12kg Hill's PD J/D Mobility To pełnoporcjowa dietetyczna karma wspomagająca metabolizm stawów w przypadkach choroby zwyrodnieni... щеowej stawów oraz wydolność serca w przypadkach przewlekłej niewydolności serca u dorosłych psów. Ta karma ma wysoką zawartość EPA, wysoką całkowitą zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 i witaminy E oraz ograniczoną zawartość sodu. Jak to działa? Wzbogacona kwasami omega-3, glukozaminą i siarczanem chondroityny Dodatek L-karnityny Przeciwutleniac Erli.plПоскаржитись | 270 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Hills Prescription Diet
від 75 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо курки та індички, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 94 zł
вологий корм, 0.15 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свиняча печінка 30%, свинина, крохмаль, борошно, жир, протеїни сої, суперпреміум
від 271 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: рис 50%, качка 37%, жири, гідролізат курячої печінки, олія, клас: суперпреміум
від 210 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 48 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, цукру, екстракти рослинних білків, яйця, мінерали, суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 146 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо, субпродукти, олії, жири, риба, мінерали, насіння, суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо курки та індички, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: борошно курки, гідролізат білка, злаки, пудра імбирна, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: печінка курки, свинина, курка, лосось 4%, крохмаль, жир, олія, суперпреміум
від 322 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, тваринні та рослинні похідні, олії, жири, фрукти, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, цукру, екстракти рослинних білків, яйця, мінерали, суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо, субпродукти, олії, жири, риба, мінерали, насіння, суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, бобові, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Відеоогляди
Модификації Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d
Ціни на Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d |
---|---|---|---|---|
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 1.5 кг | від 82 zł | 3 пропозиції | ||
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 6 кг | від 258 zł | 2 пропозиції | ||
Hills PD Metabolic Mobility Mini j/d 12 кг | від 270 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 315 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 376 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум