Корм для собак Hills SP Adult Beef 370 g 1 шт
Фото 4 |
Hills SP Adult Beef 370 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Beef 370 g 1 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa HILL'S SP Canine Adult Wołowina 370 gKarma dla psa marki HILL'S. Jest to karma dla szczeniąt z kurczakiem o miękkiej i delikatnej konsystencji. Karma zawiera idealną kombinację smaku i wartości odżywczych dla Twojego psa. Electro.plПоскаржитись | 10 zł |
Karma dla psa HILL'S SP Canine Adult Wołowina 370 gKarma dla psa marki HILL'S. Jest to karma dla szczeniąt z kurczakiem o miękkiej i delikatnej konsystencji. Karma zawiera idealną kombinację smaku i wartości odżywczych dla Twojego psa.... Avans.plПоскаржитись | 10 zł |
Karma dla psa HILL'S SP Canine Adult Wołowina 370 gKarma dla psa marki HILL'S. Jest to karma dla szczeniąt z kurczakiem o miękkiej i delikatnej konsystencji. Karma zawiera idealną kombinację smaku i wartości odżywczych dla Twojego psa.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 17 zł |
HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - mokra karma dla psa - 370 g | 11 zł |
Серія Hills Science Plan
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 332 zł
сухий корм, 15 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 235 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки/індички, жир, олія, мінерали, свинячий хрящ, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо, риба, субпродукти, мінерали, яйця, цукор, масла, жири, злаки, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, пшениця, борошно з баранини, соєве борошно, жир, рис, клас: суперпреміум
від 310 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, вагітним, годуючим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, борошно птиці, кукурудза, жир, жом буряка, мінерали, риб'ячий жир, суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки та індички, жир, перевар, олія, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, індичка, пшениця, кукурудза, жир, борошно, рис, мінерали, суперпреміум
від 191 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, борошно курки/індика, дигест, томатна макуха, жир, кокосова олія, клас: суперпреміум
від 60 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, злаки, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 300 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки/індички, жир, олія, мінерали, свинячий хрящ, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 149 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 48 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 3 тижнів, кошенятам, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для імунної системи, в составе: курка, риба, мінерали, злаки, олії, жири, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 12 zł
вологий / консерви, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець, кіноа, кокос, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: індичка, картопля, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50% (ягня 5%), картопля, злаки, молюски, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50% (яловичина 5%), морква 4%, злаки, молюски, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50%, риба та рибопродукти (лосось 5%), злаки, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка, кокос, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо качки і субпродукти, рис, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: філе перепела, кіноа, кокос, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум