Корм для собак Hills PD Canine l/d 4 кг
Фото 8 |
Hills PD Canine l/d 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD Canine l/d 4 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hill's Prescription Diet l/d Liver Care - 4 kgPrescription Diet Canine l/d Liver Care od Hill's została opracowana specjalnie dla dorosłych psów z przewlekłą niewydolnością wątroby. Smaczny przepis wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby i może pomóc w zmniejszeniu retencji miedzi w wątrobie. Posiłek dietetyczny jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe, zawiera średni poziom wysokiej jakości... ще, łatwo przyswajalnych białek i węglowodanów. Dodatkowo Hill's Prescription Diet l/d Liver Care ma ograniczoną zawartość miedzi. Zawiera też zrównoważoną mieszankę witamin i składników mineralnych. Hill´s Prescription Diet Canine l/d Liver Care w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa wspomagająca funkcje wątroby w przewlekłej niewydolności wątroby oraz zmniejszająca magazynowanie miedzi w wątrobie u dorosłych psów. Ograniczona zawartość miedzi: w celu zmniejszenia akumulacji miedzi w wątrobie. Średnia zawartość wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 146 zł |
Hills HILL"S PD CANINE L/D 4 KG dla psa | 144 zł |
HILL'S, Karma dla psa PD CANINE L/D, 4 kgSkład: zboża, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe, jaja i pochodne jaj, nasiona, minerały, mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego, składniki poc... EmpikПоскаржитись | 157 zł |
Серія Hills Prescription Diet
від 75 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: курка 22%, свинина, борошно, крохмаль, лосось, жир, яйце, суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, бобові, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 107 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, цукру, екстракти рослинних білків, яйця, мінерали, суперпреміум
від 146 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 135 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, тваринні та рослинні похідні, олії, жири, фрукти, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, білки, олії, жири, фрукти, мінерали, насіння, суперпреміум
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 298 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: курка 22%, свинина, борошно, крохмаль, лосось, жир, яйце, суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 137 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 188 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти, зернові, яйця, рис, олії, жири, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: рис, злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Ключові переваги:
- Високо перетравлювані протеїни, жири і вуглеводи;
- Допомагає обмежити токсичні продукти обміну нутрієнтів;
- Допомагає знизити навантаження на печінку.
Модификації Hills PD Canine l/d
Ціни на Hills PD Canine l/d |
---|---|---|---|---|
Hills PD Canine l/d 2 кг | від 62 zł | 3 пропозиції | ||
Hills PD Canine l/d 4 кг | від 144 zł | 3 пропозиції | ||
Hills PD Canine l/d 10 кг | від 282 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 155 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, горох, тріска, м'ясо індички, яловичий білок, амарант, боби, клас: суперпреміум
від 146 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 129 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, Горохова мука, білок, комахи, жир, мінерали, клас: суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 121 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, комахи, олія, дріжджі, білок, мінерали, клітковина, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум