Корм для собак Royal Canin Mini Adult 4 кг (30010400R1)
Фото 12 |
Royal Canin Mini Adult 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Adult 4 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Adult małych ras powyżej 10 miesiącaSucha karma dla małych dorosłych psów o wadze do 10 kg, w wieku od 10 miesięcy do 8 lat. Utrzymuje optymalną wagę, w pełni za... щеspokaja potrzeby energetyczne i wspomaga metabolizm tłuszczów. Pomaga utrzymać wewnętrzną siłę i aktywność. Posiada wysoką smakowitość, daje efekt pełnego nasycenia bez przejadania się. Zawiera specjalny kompleks substancji pielęgnujących skórę i włosy. Rozetka.plПоскаржитись | 89 zł |
Royal Canin Mini Adult - 4 kgRoyal Canin Mini Adult to specjalnie opracowana sucha karma dla małych czworonożnych przyjaciół. Karma ta jest idealnie dosto... щеsowana do potrzeb dorosłych psów małych ras i oferuje zbilansowane odżywianie, aby pomóc psu pozostać w doskonałej formie. Dzięki dostosowanemu rozmiarowi krokietów jest również idealna dla małych pyszczków. Royal Canin Mini Adult to pełnoporcjowa karma stworzona z lekkostrawnych składników. Wspomaga to najlepsze możliwe wchłanianie składników odżywczych i zaspokaja wysokie zapotrzebowanie energetyczne psa bez utraty wagi. Karma jest również źródłem witaminy D, która przyczynia się do utrzymania zdrowych kości. Royal Canin Mini Adult w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla dorosłych psów małych ras o wadze do 10 kg od 10 miesiąca życia. Kontrola wagi: wspomaga utrzymanie idealnej wagi. Lekkostrawne: wspomaga optymalne wchłanianie składników odżywczych. Wzmacnianie odporności: wzbogacona przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 100 zł |
Royal Canin Mini Adult - karma sucha dla psów dorosłych, ras małych 4kg RCSucha karma dla dorosłych psów ras małych Karma ROYAL CANIN® Mini Adult została opracowana specjalnie dla psów ras małych (do... ще10 kg) powyżej 10 miesiąca życia. Charakteryzuje się dostosowanym do potrzeb psów ras małych poziomem energii, a także dodatkiem L-karnityny sprzyjającej lepsze wykorzystanie rezerw tłuszczowych. Karma zawiera składniki pokarmowe sprzyjające zdrowej skórze i pięknej sierści. Dodatek witamin oraz kwasów tłuszczowych omega 3 (EPA i DHA) pomaga utrzymać zdrową i lśniącą sierść. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 133 zł |
ROYAL CANIN SHN Mini Adult 4 kgROYAL CANIN® Mini Adult to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura, która zaspokaja i wspiera szczególne potrzeb... щеy Twojego małego, dorosłego psa. Karma ta jest odpowiednia dla małych psów o wadze do 10 kg od 10. miesiąca życia. Dzięki starannie dostosowanej zawartości kalorii krokiety te pokrywają wysokie zapotrzebowanie energetyczne psów, a jednocześnie dbają o zdrową wagę. Zawierają również zbilansowaną kombinację składników odżywczych, które wspomagają zdrowe i silne kości.Receptura ta jest wzbogacona o połączenie witamin i lekkostrawnych substancji odżywczych, które wspomagają optymalne wchłanianie i optymalnie wspierają zdrowie. Małe psy mogą być dość wybredne podczas jedzenia. Karma ta zawiera nie tylko ekskluzywne aromaty, które pobudzają apetyt, lecz jest również dostosowana do małej szczęki psa. Oznacza to, że nawet najbardziej wybredne psy sposród małych psów mogą otrzymać niezbędne składniki odżywcze, których potrzebują. Karma ROYAL CANIN® Mini Adult jest dostępna również jako karma mokra: Kawałeczki w sosie. Żywienie mieszane karmą mokrą i suchą zapewnia psu urozmaicenie diety i sprawia, że posiłki są bardziej interesujące i smaczniejsze. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 75 zł |
Royal Canin Mini Adult 27 4kgRoyal Canin Mini Adult 27 4kg
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras małych (poniżej 10 kg) - Powyżej 10 miesiąca życia. Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 119 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 243 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 105 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 4 кг, порода: гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 254 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 297 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 197 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 225 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 100 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: М'ясо і субпродукти, злаки, молоко і субпродукти, олії та жири, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 10 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 129 zł
вологий / консерви, паучи, 48 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Adult
Ціни на Royal Canin Mini Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Adult 0.8 кг | від 21 zł | 16 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult 2 кг | від 47 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult 4 кг | від 75 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult 8 кг | від 162 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 110 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: батат, горох, домашня птиця, новозеландські мідії, клас: суперпреміум
від 146 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 129 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 162 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум