Корм для собак Royal Canin Maxi Adult 4 кг
Фото 3 |
Royal Canin Maxi Adult 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 221 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 218 zł
вологий / консерви, паучи, 40 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 118 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 73 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Maxi Adult
Ціни на Royal Canin Maxi Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Adult 4 кг | від 75 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin Maxi Adult 10 кг | від 196 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Maxi Adult 15 кг | від 219 zł | 19 пропозицій | ||
Royal Canin Maxi Adult 18 кг | від 209 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 100 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (індичка-12,8%, качка - 15%), рис, клас: суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: протеїн курки 32%, м'ясо курки 5%, рис, кукурудза, олія, жир,, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: м’ясо ягняти (25%), рис (25%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 74 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир птиці, рибне борошно, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, рис, кукурудза, жир птиці, кукурудзяний глютен, ячмінь, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для серця, в составе: домашня птиця, кукурудза, ячмінь, новозеландські мідії, клас: суперпреміум