Корм для собак Royal Canin Mini Adult Pouch 12 шт
Royal Canin Mini Adult Pouch 12 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Adult Pouch 12 шт
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Mini Dorosły Mokre Salsa 85GR opakowanie 12x85gr MINIADULTMokra karma dla małych psów Royal Canin Mini dorosły w sosie jest dla psów w wieku od 10 miesięcy do 12 lat ważących do 10 kg... щеSPECJALNA FORMUŁA Formuła Royal Canin Mini dla dorosłych w sosie może pomóc wspierać zdrowie psów za pomocą specjalnych składników odżywczych.
Dostosowana zawartość energii Starannie dostosowana zawartość energii w Royal Canin Mini Adult w sosie może pomóc utrzymać idealną wagę małych psów.
OMEGA3 FATTY ACIDS ROYAL CANIN Mini Adult in Gravy zawiera składniki odżywcze, takie jak kwasy tłuszczowe omega3 EPA i DHA, które mogą pomóc wspierać skórę i zdrowie sierści dorosłych psów
Skład mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, ziarna, oleje i tłuszcze, produkty uboczne, minerały cukry. Amazon.plПоскаржитись | 51 zł |
Mokra karma dla psów Royal Canin Mini - saszetki 12x85g (9003579008249)Royal Canin Mini Adult karma mokra dla dorosłych małych psów (4-10 kg, 10 miesięcy - 12 lat), 85 g. Kompletna odżywcza karma... щеmokra dla utrzymania doskonałej formy fizycznej małych psów (waga dorosłego psa do 10 kg). Utrzymanie idealnej wagi L-karnityna stymuluje metabolizm tłuszczów w organizmie. Zaspokaja wysokie zapotrzebowanie energetyczne małych psów dzięki precyzyjnie wyliczonej wartości energetycznej diety (3737 kcal/kg) i zbilansowanej zawartości białka (27%). Spersonalizowan Rozetka.plПоскаржитись | 37 zł |
Royal Canin Mini Adult, w sosie - 12 x 85 gKażdy lubi być rozpieszczanym. Małe psy nie stanowią w tej kwestii żadnego wyjątku. Karma Royal Canin Mini Adult została opra... щеcowana specjalnie dla małych psów o wadze ciała do 10 kg. Gęstość energii została dopasowana do niewielkich rozmiarów zwierzęcia i pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi przy jednoczesnej aktywności fizycznej. Ponadto wyjątkowa kompozycja składników odżywczych korzystnie wpływa na zdrowie i równowagę flory bakteryjnej jelit. Delikatny proces przyrządzania zapewnia dodatkowo wysoką strawność. Kwasy tłuszczowe omega-3 zadają ostateczny blask sierści i wzmacniają układ immunologiczny. Royal Canin Mini Adult w skrócie: Wysokiej jakości karma pełnoporcjowa dla psów o wadze ciała do 10 kg w wieku między 10 miesiącem a 12 rokiem życia Kompleksowa receptura: specjalnie skomponowane składniki o korzystnym oddziaływaniu na trawienie, energię i sierść zapewniają kompleksowe zaopatrzenie Twojego czworonoga Delikatne mięso: soczyste, wyśmienite kawałeczki mięsa w smakowitym sosie są doskonale dopasowane do małej szczęki Zachowanie prawidłowej wagi ciała: optymalna wartość energetyczna przyczynia się do utrzymania normalnej wagi ciała Regulacja metabolizmu i funkcji skóry: z EPA i DHA oraz kwasami tłuszczowymi omega-3, które mogą wspomóc funkcję skóry i przemianę materii Zbilansowana flora bakteryjna jelit: specjalna kompozycja składników odżywczych może korzystnie wpływać na pracę jelit Wysokostrawna: delikatny proces przyrządzenia i wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 35 zł |
ROYAL CANIN Mini Adult w sosie 12x85 gTwój mały pies potrzebuje pełnoporcjowej karmy, która pomoże utrzymać i będzie wspierać optymalne zdrowie w dorosłym wieku.... щеKarma ROYAL CANIN Mini Adult w sosie jest przeznaczona dla psów w wieku od 10 miesięcy do 12 lat o wadze do 10 kg i została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych osobników małych ras. Receptura ROYAL CANIN Mini Adult w sosie wspomaga zdrowie Państwa psa i przyczynia się do utrzymania zbilansowanej flory jelitowej. Unikanie nadmiernego przybierania na wadze jest również ważne w wieku dorosłym psa, ponieważ metabolizm jest wolniejszy niż u szczeniąt. Starannie dostosowana wartość energetyczna karmy ROYAL CANIN Mini Adult w sosie pomaga osiągnąć idealną wagę małych psów. ROYAL CANIN Mini Adult w sosie jest wzbogacona o EPA i DHA. Kwasy tłuszczowe omega-3 pomagają utrzymać zdrową skórę i sierść oraz zdrowie kości i stawów. Dla większego urozmaicenia: Inne warianty produktu ROYAL CANIN Mini Adult jest również dostępna jako karma sucha w postaci chrupiących krokietów. Jeżeli rozważasz mieszane karmienie karmą suchą i karmą mokrą, należy po prostu przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych. W ten sposób zapewnisz psu odpowiednią ilość karmy mokrej i karmy suchej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty Royal Canin przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i pokryć indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN Mini Adult w sosie dostarcza psu wysokowartościo Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 35 zł |
Royal Canin SHN Mini Adult w sosie - mokra karma dla psa dorosłego - 12X85Akces-markt.pl Поскаржитись | 50 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 230 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 156 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 253 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
вологий / консерви, паучи, 48 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 208 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 109 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Adult Pouch
Ціни на Royal Canin Mini Adult Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Adult Pouch 1 шт | від 5 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult Pouch 12 шт | від 34 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult Pouch 24 шт | від 65 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Mini Adult Pouch 48 шт | від 127 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 253 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 163 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик