Корм для собак Royal Canin Medium Adult 15 кг
Фото 8 |
Royal Canin Medium Adult 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Medium Adult 15 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma sucha dla dorosłych psów ras średnich Royal Canin Medium Adult powyżSucha karma dla dorosłych psów średniej wielkości o wadze od 11 do 25 kg, w wieku od 12 miesięcy do 7 lat. Wspiera energię, w... щеitalność i naturalne mechanizmy obronne organizmu. Odżywia skórę i sierść, przyczyniając się do ich zdrowego wyglądu. Nie obciąża przewodu pokarmowego i nie zaburza równowagi korzystnej mikroflory. Rozetka.plПоскаржитись | 269 zł |
Royal Canin Medium Adult 15 kgW wieku 12 miesi?cy, Twój ?redniej wielko?ci pies jest ju? dojrza?y pod wzgl?dem fizycznym. W tym etapie ?ycia tak samo wa?ne... щеjest zapewnienie psu dobrej jako?ci od?ywienia jak w czasie jego wzrostu. Wa?ne jest, aby? upewni? si?, ?e karma Twojego psa zawiera odpowiednie sk?adniki od?ywcze w odpowiednich ilo?ciach, aby wspiera? i utrzymywa? jego zdrowie. Karma sucha ROYAL CANIN® Medium Adult zosta?a specjalnie opracowana z my?l? o wszystkich potrzebach ?ywieniowych doros?ych psów ?redniej wielko?ci i nadaje si? dla psów w wieku od 1 do 7 lat o wadze mi?dzy 11 a 25 kg. Medium Adult zawiera wyselekcjonowan Proshop.plПоскаржитись | 351 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN SHN Medium Adult - sucha karma dla psa dorosłego -Białko: 25%EAN: 3182550402217Ef Akces-markt.plПоскаржитись | 297 zł |
Royal Canin Medium Adult - Karma Sucha dla Psów Dorosłych, Rasy Średnie 15
✓ Wzmocnienie naturalnej odporności
✓ Wysoka strawność
✓ Kwasy tłuszczowe omega 3: Kwasy tłuszczowe EPA-DHA zoo24.plПоскаржитись | 300 zł |
Royal Canin Royal Canin Medium adult - karma sucha dla psów dorosłych, rasROYAL CANIN Medium Adult karma sucha dla psów dorosłych, ras średnich Zalety: Wzmocnienie naturalnej odporności Wysoka strawn... щеość Kwasy tłuszczowe omega 3: Kwasy tłuszczowe EPA-DHA W wieku 12 miesięcy psy ras średnich stają się dorosłymi psami, chociaż wciąż mogą zachować pewne cechy szczeniąt!... Bee.plПоскаржитись | 333 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 243 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 4 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, мінерали, дріжджі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 259 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 36 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 221 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Medium Adult
Ціни на Royal Canin Medium Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Adult 4 кг | від 74 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Medium Adult 10 кг | від 208 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Medium Adult 15 кг | від 243 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Medium Adult 18 кг | від 221 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 297 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 267 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 253 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, кукурудза, жир, зародки кукурудзи, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 221 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, клас: суперпреміум
від 199 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для серця, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 373 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, рис, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: борошно з лосося 14%, злаки, жири, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: протеїн лосося 26%, рис, ячмінь, олія, жир, лосося, картопля, клас: суперпреміум