Корм для собак Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice 18 кг
Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice 18 kg |
|
Корм для цуценят середніх порід з ягням і рисом розроблений для задоволення їх потреб в здоровому розвитку.
Рекомендується для цуценят середніх порід до 1 року, вагітних або годуючих собак.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Hills Science Plan
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти, риба, злаки, цукор, яйця, мінерали, масла, жири, суперпреміум
від 286 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, кукурудза, борошно з курки та індички, борошно з кукурудзяного глютену, клас: суперпреміум
від 238 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 48 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, риба, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: куряче борошно, крохмаль, картопля, горох, жир, гідролізат білка, олія, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 3 тижнів, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, жир, крохмаль, горошок, картопля, мінерали, олія, риб'ячий жир, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (яловичина 9%), злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 222 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, в составе: кукурудза, борошно курки/індика, борошно, дигест, м'якоть буряків, жир, олія, клас: суперпреміум
від 60 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, овочі, цукор, яйця, масла, жири, мінерали, суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: курка, злаки, клас: суперпреміум
від 53 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, риба, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, курка, борошно, сухе цільне яйце, олія, жир, мінерали, клас: суперпреміум
від 206 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка, клас: суперпреміум
Модификації Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice
Ціни на Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice 2.5 кг | від 77 zł | 3 пропозиції | ||
Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice 12 кг | від 493 zł | 1 пропозиція | ||
Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice 14 кг | від 260 zł | 6 пропозицій | ||
Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice 18 кг | від 297 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик