Корм для собак Hills PD ONC Care 10 кг
Фото 13 |
Hills PD ONC Care 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD ONC Care 10 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet On-Care Nourish & Support Kurczak 1Karma dla psa HILL'S Prescription Diet On-Care Nourish & Support Kurczak 10 kg to pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów,... щеktóre potrzebują dodatkowego wsparcia żywieniowego jakości życia. Prescription Diet On-Care ma pomóc w utrzymaniu siły i energii oraz zachęcić do jedzenia od pierwszej miski. Electro.plПоскаржитись | 420 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet On-Care Nourish & Support Kurczak 1Karma dla psa HILL'S Prescription Diet On-Care Nourish & Support Kurczak 10 kg to pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów,... щеktóre potrzebują dodatkowego wsparcia żywieniowego jakości życia. Prescription Diet On-Care ma pomóc w utrzymaniu siły i energii oraz zachęcić do jedzenia od pierwszej miski.... Avans.plПоскаржитись | 420 zł |
Hill's Prescription Diet On-Care, kurczak - 10 kgKupując wybraną karmę weterynaryjną, potwierdzasz, że Twoje zwierzę zostało zbadane przez lekarza weterynarii, który zalecił... щеtę specjalną karmę weterynaryjną na podstawie diagnozy, oraz że poniższe wskazówki zostały przez Ciebie przeczytane i zrozumiane. Zanim podasz zwierzęciu tę karmę lub jeśli chcesz wydłużyć okres karmienia, porozmawiaj z lekarzem weterynarii. Jeśli karmisz swojego pupila tą karmą weterynaryjną, musisz regularnie (co 6 miesięcy) skonsultować się z lekarzem weterynarii. Jeśli stan zdrowia Twojego zwierzęcia pogarsza się, natychmiast skontaktuj się z lekarzem weterynarii. Jeśli u psów zdiagnozowano poważną chorobę, w skutek czego utraciły apetyt, ważne jest, aby wziąć pod uwagę ich potrzeby żywieniowe. Karma Hill's Prescription Diet On-Care dodaje siły i energii oraz pobudza apetyt. Smaczna karma sucha zawiera lekkostrawne białko oraz unikalną formułą ActivBiome+. Jest to mieszanka włókien prebiotycznych, które mogą sprzyjać trawieniu i normować wydalanie. Lekkostrawne składniki odżywcze są dobrze przyswajalne. W ten sposób karma sucha oferuje pyszny posiłek, który może przyczynić się do dobrego samopoczucia zwierząt. Hill's Prescription Diet On-Care karma sucha dla psów w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa do przywrócenia kondycji odżywczej w czasie rekonwalescencj Zooplus.plПоскаржитись | 332 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet On-Care Nourish & Support Kurczak 1Karma dla psa HILL'S Prescription Diet On-Care Nourish & Support Kurczak 10 kg to pełnoporcjowa karma przeznaczona dla psów,... щеktóre potrzebują dodatkowego wsparcia żywieniowego jakości życia. Prescription Diet On-Care ma pomóc w utrzymaniu siły i energii oraz zachęcić do jedzenia od pierwszej miski.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 330 zł |
Hill's Prescription Diet On-Care, kurczak - 2 x 10 kgKupując wybraną karmę weterynaryjną, potwierdzasz, że Twoje zwierzę zostało zbadane przez lekarza weterynarii, który zalecił... щеtę specjalną karmę weterynaryjną na podstawie diagnozy, oraz że poniższe wskazówki zostały przez Ciebie przeczytane i zrozumiane. Zanim podasz zwierzęciu tę karmę lub jeśli chcesz wydłużyć okres karmienia, porozmawiaj z lekarzem weterynarii. Jeśli karmisz swojego pupila tą karmą weterynaryjną, musisz regularnie (co 6 miesięcy) skonsultować się z lekarzem weterynarii. Jeśli stan zdrowia Twojego zwierzęcia pogarsza się, natychmiast skontaktuj się z lekarzem weterynarii. Jeśli u psów zdiagnozowano poważną chorobę, w skutek czego utraciły apetyt, ważne jest, aby wziąć pod uwagę ich potrzeby żywieniowe. Karma Hill's Prescription Diet On-Care dodaje siły i energii oraz pobudza apetyt. Smaczna karma sucha zawiera lekkostrawne białko oraz unikalną formułą ActivBiome+. Jest to mieszanka włókien prebiotycznych, które mogą sprzyjać trawieniu i normować wydalanie. Lekkostrawne składniki odżywcze są dobrze przyswajalne. W ten sposób karma sucha oferuje pyszny posiłek, który może przyczynić się do dobrego samopoczucia zwierząt. Hill's Prescription Diet On-Care karma sucha dla psów w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa do przywrócenia kondycji odżywczej w czasie rekonwalescencj Zooplus.plПоскаржитись | 655 zł |
Серія Hills Prescription Diet
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 320 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, олії, жири, яйця, м'ясо, насіння, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 145 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: курка 22%, свинина, борошно, крохмаль, лосось, жир, яйце, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно курки, злаки, куряча і свиняча печінка, жири, олія, клас: суперпреміум
від 107 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, цукру, екстракти рослинних білків, яйця, мінерали, суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 135 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий корм, 0.37 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: печінка свиняча, субпродукти, курка, крохмаль, олія, суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 208 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 302 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: курка 22%, свинина, борошно, крохмаль, лосось, жир, яйце, суперпреміум
від 151 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 137 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
Модификації Hills PD ONC Care
Ціни на Hills PD ONC Care |
---|---|---|---|---|
Hills PD ONC Care 1.5 кг | від 74 zł | 4 пропозиції | ||
Hills PD ONC Care 4 кг | від 223 zł | 2 пропозиції | ||
Hills PD ONC Care 10 кг | від 330 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, кукурудза, глютен, білки, олія, жири, клас: суперпреміум
від 347 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 342 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 385 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 376 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 306 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, борошно з курячих субпродуктів, кукурудза, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум