Корм для собак Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato 12 кг
Закрити
Шапка
Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato 12 kg 2 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato 12 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa FARMINA Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato 12 kgFarmina Vet Life Fish & Potato to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów stworzona w celu zmniejszenia nietoleran... щеcji na składniki odżywcze. Electro.plПоскаржитись | 370 zł |
Farmina FARMINA Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato Canine - sucha karmaBiałko: 15,5%EAN: 8010276025418Fo Akces-markt.plПоскаржитись | 346 zł |
Karma dla psa FARMINA Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato 12 kgFarmina Vet Life Fish & Potato to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów stworzona w celu zmniejszenia nietoleran... щеcji na składniki odżywcze.... Avans.plПоскаржитись | 370 zł |
Farmina Farmina Vet Life HIPO Fish & Potato DOG 12kg - sucha karma dla psóFarmina Vet Life HIPO Fish & Potato DOG 12kg - sucha karma dla psów alergików 12kg Max&mrau.plПоскаржитись | 309 zł |
Farmina Vet Life – HypoAllergenic Fish & Potato – sucha karma dla psa 12kgFarmina Vet Life - HypoAllergenic Fish & Potato - sucha karma dla psa z nietolerancjami na składniki odżywcze Karmy marki Far... щеmina mają już ponad 40letnią tradycje, która przekłada się na bogate doświadczenie i znajomość potrzeb czworonogów na całym świecie. Produkowane przy współpracy włoskiej Russo Feed i angielskiej Farmina Pet Foods oferują 10 linii produktowych: 5 dla psów i 5 dla kotów. Szeroka oferta ma zapewniać realizację zróżnicowanych potrzeb, które wynikają z rasy, wielkości czy stylu życia. Bardzo ważne jest też że karmy marki Farmina Vet Life są przygotowane po to aby oferować Twojemu psu dietę weterynaryjną, która jest jak najbliżej naturalnej. Wolne od GMO, wykorzystują jedynie prazboża takie jak orkisz i owies, co pozwoliło uzyskać niższy indeks glikemiczny. W karmach tych, także w oferowanej Farmina Vet Life - HypoAllergenic Fish & Potato , wykorzystywane są tylko naturalne przeciwutleniac Miskakarmy.plПоскаржитись | 365 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Farmina Vet Life
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 219 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 316 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, овес, жир, яйця, г. білка, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, глютен, куряче м'ясо, жири, яйця, риба, олія, інулін, календула, суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 65%, свинячий білок 20%, жир, білки тварин, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: глютен, рис, куряче м'ясо, овес, жир, яйця, риба, олія, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, глютен, куряче м'ясо, жири, яйця, риба, олія, інулін, календула, суперпреміум
від 91 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для підтримання функції нирок, у випадках ниркової недостатності, в составе: картопля, рис, жир, яйця, олія, г. білка, клас: суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: глютен, рис, куряче м'ясо, овес, жир, яйця, риба, олія, суперпреміум
від 328 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, рис, жири, цілісні яйця, овес, пульпа, насіння льону, клас: суперпреміум
від 311 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, глютен, куряче м'ясо, жири, яйця, риба, олія, інулін, календула, суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 420 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: глютен, рис, куряче м'ясо, овес, жир, яйця, риба, олія, суперпреміум
від 314 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для підтримання функції нирок, у випадках ниркової недостатності, в составе: картопля, рис, жир, яйця, олія, г. білка, клас: суперпреміум
від 470 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, глютен, куряче м'ясо, жири, яйця, риба, олія, інулін, календула, суперпреміум
від 365 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
Модификації Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato
Ціни на Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato |
---|---|---|---|---|
Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato 2 кг | від 90 zł | 9 пропозицій | ||
Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato 12 кг | від 309 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 365 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 306 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 263 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 376 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 254 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: кукурудза, глютен, соєве борошно, білок, жир, клас: суперпреміум