Корм для собак Farmina Vet Life Joint
Farmina Vet Life Joint 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Vet Life Joint
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa FARMINA Vet Life Joint 12 kgFarmina Vet Life Joint to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów cierpiących na stany zapalne stawów i kości oraz... щеmetaboliczne zaburzenia stawowe. Electro.plПоскаржитись | 370 zł |
Karma dla psa FARMINA Vet Life Joint 12 kgFarmina Vet Life Joint to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów cierpiących na stany zapalne stawów i kości oraz... щеmetaboliczne zaburzenia stawowe.... Avans.plПоскаржитись | 370 zł |
Farmina Farmina Vet Life JOINT Dog12kg - sucha karma dla psów z chorobamiFarmina Vet Life JOINT Dog12kg - sucha karma dla psów z chorobami stawów, po zabiegach ortpedycznych 12kg Max&mrau.plПоскаржитись | 310 zł |
Karma dla psa FARMINA Vet Life Joint 12 kg PVT120323SFarmina Vet Life Joint to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów cierpiących na stany zapalne stawów i kości oraz... щеmetaboliczne zaburzenia stawowe.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 310 zł |
FARMINA Vet Life Dog Joint 12 kg karma dla psów na zdrowe stawyFarmina Vet Life Joint to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów rekomendowana do wspomagania procesów zapalnych... щеstawów.WSKAZANI Fera.plПоскаржитись | 310 zł |
Karma sucha dla psa FARMINA Vet Life Dog Joint, 12 kgFarmina Vet Life Joint to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów Przeznaczona dla psów cierpiących na stany zapal... щеne stawów i kości oraz metabolic... EmpikПоскаржитись | 316 zł |
Серія Farmina Vet Life
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, спельта, г. білка, яйця, овес, буряк, риба, жир, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рисовий крохмаль, гідролізат білка, риб'ячий жир, хлорид калію, клас: суперпреміум
від 330 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 310 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, спельта, г. білка, яйця, овес, буряк, риба, жир, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо курки, куряча печінка, картопля, риба, жир, кіноа, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, картопля, куряча печінка, жир, риба, кіноа, суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки, солодка картопля, кіноа, клас: суперпреміум
від 307 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо курки, картопля, риб'ячий жир, куряча печінка, риба, кіноа, суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: риба, солодка картопля, кіноа, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 310 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для суглобів, при захворюваннях опорно-рухового апарата, в составе: спельта, овес, курка, яйця, жири, білки, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 314 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для підтримання функції нирок, у випадках ниркової недостатності, в составе: картопля, рис, жир, яйця, олія, г. білка, клас: суперпреміум
від 310 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, спельта, г. білка, яйця, овес, буряк, риба, жир, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
від 335 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, курка, жир, картопля, овес, яйця, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 300 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, яєчний порошок, борошно, буряковий жом, жир, клас: суперпреміум
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 316 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, овес, жир, яйця, г. білка, буряк, олія, клас: суперпреміум