Корм для собак Pro Plan Veterinary Diets Joint Mobility 12 кг (12484879)
Фото 5 |
Закрити
Шапка
Pro Plan Veterinary Diets Joint Mobility 12 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Plan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Plan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Plan Veterinary Diets Joint Mobility 12 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psa ze schorzeniami stawów PURINA VETERINARY DIET PVD JM JWspieranie stawów: naturalne źródła glukozaminy i chondroityny wspomagają zdrowe stawy i pomagają poprawić chód u psów przy o... щеgraniczonej ruchliwości stawów.
Kwasy tłuszczowe omega-3 wspomagają naturalny proces przeciwzapalny w stawach.
Ulepszone przeciwutleniac Amazon.plПоскаржитись | 259 zł |
Karma dla psa PURINA Pro Plan Canine Joint Mobility 12 kgPełnoporcjowa sucha karma Pro Plan Canine Joint Mobility marki PURINA przeznaczona jest dla szczeniąt, dorosłych i starszych... щеpsów. Karma pomaga wspierać psy z upośledzoną ruchliwością stawów. Electro.plПоскаржитись | 290 zł |
Purina Veterinary Diets Canine JM Joint Mobility Sucha Karma 12 kgPRO PLAN Veterinary Diets JM Joint Mobility Karma dla psów 12 kg Wysoki poziom długołańcuchowy EmpikПоскаржитись | 271 zł |
Purina JM Joint Mobility - sucha karma dla psa PV8Purina JM Joint Mobility - sucha karma dla psa Purina JM Joint Mobility - sucha karma dla psa produkt marki Purina. Producen... щеt szczyci się wysoką jakością i dbałością o składniki produktów. Również standardy produkcji, spełnianie, a nawet przekraczanie norm dotyczących wytwarzania karm dla zwierząt są wizytówką marki. Bez wątpienia kilkudziesięcio Miskakarmy.plПоскаржитись | 289 zł |
Karma dla psa PURINA Pro Plan Canine Joint Mobility 12 kgPełnoporcjowa sucha karma Pro Plan Canine Joint Mobility marki PURINA przeznaczona jest dla szczeniąt, dorosłych i starszych... щеpsów. Karma pomaga wspierać psy z upośledzoną ruchliwością stawów.... Avans.plПоскаржитись | 290 zł |
PURINA PRO PLAN Canine JM Joint Mobility 12 kgPełnoporcjowa karma dla szczeniąt, psów dorosłych i starszych z problemami układu ruchu.Składniki Fera.plПоскаржитись | 256 zł |
Karma dla psa PURINA Pro Plan Canine Joint Mobility 12 kg 12484891Pełnoporcjowa sucha karma Pro Plan Canine Joint Mobility marki PURINA przeznaczona jest dla szczeniąt, dorosłych i starszych... щеpsów. Karma pomaga wspierać psy z upośledzoną ruchliwością stawów.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 290 zł |
Серія Pro Plan Veterinary DietsПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 254 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: кукурудза, глютен, соєве борошно, білок, жир, клас: суперпреміум
від 303 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяне і рисове борошно, глютен, білок, буряк, жири, клас: суперпреміум
від 263 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 35 zł
вологий / консерви, 3 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: рапсове борошно, білки, жири, гідролізат, кукурудзяний крохмаль, олія, клас: суперпреміум
від 156 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 264 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: рапсове борошно, білки, жири, гідролізат, кукурудзяний крохмаль, олія, клас: суперпреміум
від 121 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: білок птиці, ячмінь, кукурудза, горохове лушпиння, борошно, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свиняче серце і печінку, Пташине серце і печінку, рис, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свиняче серце і печінка, кукурудза, рис, індичка, жир, масло, клас: суперпреміум
від 118 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для підтримки функції мозку, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, білок лосося, олія, рис, жир, клас: суперпреміум
Переваги:
- рецептура для собак зі зниженою рухливістю суглобів
- підвищений вміст омега-3 жирних кислот для покращення рухливості суглобів
- підвищений рівень антиоксидантів (вітамінів Е та С) зменшує окисний процес
Модификації Pro Plan Veterinary Diets Joint Mobility
Ціни на Pro Plan Veterinary Diets Joint Mobility |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Veterinary Diets Joint Mobility 3 кг | від 96 zł | 2 пропозиції | ||
Pro Plan Veterinary Diets Joint Mobility 12 кг | від 256 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 307 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум